Latvijas aktieru skolas

Sakiet lūdzu, kāda pēc jūsu domām būtu labākā aktieru skola Latvijas republikas teritorijā?
Pieredze, atsauksmes, baumas?

lost_life_again (2015-07-10 02:15)  1   Diži daudz variantu jau nav :D
Tā pati LKA vien būs.

EEEE (2015-07-10 03:09)  1 2 dzīve

Vaukskis (2015-07-10 03:43)  1 2 Republikā ir tikai viena skola, kas "kotējas" aktieru apmācības piedāvāšanā un tajā konkurence ir milzīga, jo daudzi ir talantīgi. Aktiermeistarības kursu Latvijas Kultūras Akadēmijā uzņem reizi divos gados. Ir gan arī Latvijas Kultūras Koledžā svētku režija vai sarīkojumu vadīšana vai teātra māksla, taču taātra vidē tās skolas diplomu neņem par pilnu. Koledžas diplomu vispār īsti neņem par pilnu nevienā darbavietā, ne tikai teātrī. Cita lieta- Kultūras Akadēmijas- tur uz vienu vietu "aktieros" katru gadu pretendē apmēram 20 cilvēku, taču arī iekļūšana laimīgo sarakstā, kas tikuši, nav garantija nākotnei, jo labākajā gadījumā trešdaļu no aktieru absolventiem pēcāk uzņem strādāt kādā no teātriem. Atklāti sakot, šajās radošajā augstskolā - LKA, tāpat arī LMA (varbūt daļēji arī JVLMA) uzņemšana reizēm notiek nedaudz jocīgi, kāds talantīgāks par citu var netikt, var arī tikt. Tāpat arī ir cilvēki, kuri iestājas pēc otrās vai trešās (kaut piektās!) reizes, ja nenolaiž rokas.
Bet tu kaut kur esi mācījies aktiermeistarību papildus? Es ieteiktu gadu veltīt tam, lai sevi kaut kā tajā varbūt attīstītu. Piemēram, apmeklētu Kinoskolu, viņiem tur cita starpā ir aktiermākslas studiju nodarbības, kurss katru gadu un cenas ir saprātīgas. Tur citustarp pasniedz aktrise Ināra Slicka, režisors un teorētiķis Dāvis Sīmanis u.c.

av2 (2015-07-10 06:59)  1   ja jau daudzi tik tiessaam buutu tik talantiigi , buutu airi rezultaati. Bet...;(

Torpedo (2015-07-10 09:09)  1   av2, nu, labāki par Holivudas jau ir. Tur vispār filmās vieni un tie paši redzētie purni visu laiku un nespēju noticēt, kas tas un tas zināmais cilvēks ir maniaks vai slepkava, jo skaidri zinu, ka viņs ir aktieris X, kurš ir vēl vismaz 100 filmās redzēts

Līdzīgi jautājumi
Stjuartu skola Latvijā (6 atbildes)Suņu skola Rīgā (2 atbildes)Skolas izvēle meitenei (4 atbildes)Pareizrakstība skolā (30 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu