Testa uzdevums.

Ja neizmanto mobilo telefonu, elektrību un degvielu, cik laika var ietaupīt pastaigām? Papildjautājums cik dienas nedēļā neizmantojat elektrību, mobilo telefonu un degvielu?

solvitas    3 Bez degvielas vasarā mierīgi var iztikt, ja ir velosipēds. Ja nav jāstrādā, tad arī telefonu uz nedēļas nogali mierīgi var atslēgt. Visgrūtāk no elektrības atteikties. Ir taču foršāk braukāt apkārt ar velo zinot, ka mājās veļasmašīnā drēbes mazgājas nekā reāli vanniņā uz veļas dēļa berzt vešu. Arī vakarā bez apgaismojuma, mūzikas, TV grūti iztikt. Man arī plīts un boilers uz elektrību.

EIZHENIJA_FINKA    4 Ja neizmanto mobilo un elektrību, tad ar klientiem būs jākomunicē ar vēstuļu starpniecību un degvielai tā nenopelnīs...:(

rihtigais    1 Man ČAIŅIKS elektrību

Adelante    3 Pastaigu laiku pagarina elektrība- nebūtu elektriskā čaiņika, būtu jākurina plīts, lai uzvārītu ūdeni kafijai, tējai...

Degvielu neizmantoju vispār, mobilo telefonu reti (pati nezvanu, man zvana reti, ir ZZ , biežāk pagarinu kredīta termiņu nekā papildinu kredītu).

Elektrību izmantoju 24/7 , jo ir ledusskapis, saldētava.

Ziids  1 1 1)Mobilo mierīgi ar pastaigu var apvienot, tas viens otram netraucē;
2)Elektrībai ar pastaigu nav nekāda sakara;
3)Degviela tiek izmantota lietderīgi, lai nokļūtu no punkta A uz tur, kur vajag.
4)Elektrību tērējam ļoti maz, vienīgi ledusskapis un gāzes apkures katls pieslēgts 24/7 un tā tam būs būt.
5)Tā kā visi manējie ir kur kurais, mobilais tiek izmantots katru dienu.
Atbilde apmierina?????

Bazhix    3 Spriežot pēc elektrības skaitītāja šeit un iepriekšējā vietā, šeit es elektrību izmantoju tikai katru trešo dienu... :)

gertrude    8 mājai trīs stāvi, 12 logi, četri īrnieki. kurā gadā nomira sētnieka vecmāmiņa? (J.Hašeks)

Epifanija    1 testa uzdevums būs tad, kad elektrību tev atvienos par nesamaksātajiem rēķiniem, mūžīgi atcerēšos liktenīgo Valentīna dienu sveču gaismā, kad nesamaksātais parāds sasniedza 3 eiro, tad gan toreiz tikai mājās pārgulēju, bet mana dzīve bija darbs, kad iemācījos rēķinus maksāt caur internetbanku, šādas problēmas vairs neatkārtojās :))

av2  2 8 Urraa, esi uzvareetaajs ssoriit. Pimraa vieta...visneloggiskaakajam jautaajumam ssodien te !
Ietaupiit pastaigaas, tas, vazaajoties apkaart, ietaupiit var vissu ko, tikai ne laiku. Piemeram, tas pats modernais mobiilais, buutiibaa vidusmeera kompis kabataa , ietaupa daudz laika darbaa. Vismaz man.

Cerinju_Peeteris    5 zunu gan dazjus kas daudz staigaa un neizmanto nevienu no mineetaa [praktiski] .. proti — bomzji :D

zuzene      Bez visa var iztikt, izņemot elektrību.Mūsu šā gada vasarā bez ledusskapja nevarēja iztikt-vienīgā vieta manā dzīvoklī, kur varēja uzglabāt ūdeni, lai tas būtu auksts.Tā divus mēnešus pārnakšņoju telpā, kurā bija +30.

Vaukskis    1 Nav tādu dienu, kad neko no tiem trim neizmantotu, pirmām kārtām elektrību. Starp citu, elektrību ražojošais koncerns vispār ir visvērtīgākais uzņēmums Latvijā, kāds vien ir ! No degvielas man ir sanācis līdz šim atteikties pilnībā, tātad priekš vazāšanās apkārt laika bijis atliku likām ! Ja būtu nepieciešams, mierīgi atteiktos pat uz ilgāku laiku vai periodiski laiku pa laikam no mobilā telefona lietošanas, ja varētu pret to pretī dabūt reālu iespēju pastaigāties kopā ar seksīgām jaunajām zirgastēm ar smārtfoniem.

asteriks26      Kāds tests - murgs...Man patīk Hašeka teiciens!!!

Spicis    1 Sokratam tiek piedēvēts izteikums "Es zinu, ka es neko nezinu", t.s., sokratiskā nezināšana ir saistāma ar sokratiskās izjautāšanas metodi: “Proti, neviens no mums abiem laikam gan neko sevišķu nezina, taču viņš, neko nezinādams, iedomājas ko zinām, bet es, ja nezinu, tad arī neiedomājos to zinām. Tad nu, šķiet, par šo cilvēku esmu mazliet gudrāks tai ziņā, ka neiedomājos zinām, ko nezinu.”
Un te no mucas “es esmu vēl gudrāks, es pat to nezinu” noburkšķējis Diogens.
2018-12-14 12:07

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu