Studijas budžeta grupā, vai kar zobus vadzī un visiem spēkiem mācies, to, kas interesē?

Vai jūs labāk samācaties to, kas jums neintersē, tikai tādēļ, ka ir pieejama budžeta vieta studijām un kad sākat mācīties mati ceļas stāvus un paliek sirmi(reāli piemēri no dzīves nedaudz pāri 30 gadiem), vai šurp grāmatas uz skolu es būšu teicamnieks, mācamies neguļam ar draugiem draudzenēm savu laiku strādājam.

Tinte    1 http://www.sza.gov.lv/index.php/sza-kredita-pieskirsana

Aurora  1   Q Nr 1-vai uz to, kas interesē, ir talants. Nr 2-vai ar to, kas interesē, var pelnīt (vismaz normāli).
Ja uz kādu no šiem jautājumiem atbilde ir "nē", tad principā var arī uz to budžeta grupu. Budžeta grupas parasti nozīmē to, ka pēc konkrētās profesijas pārstāvjiem ir pieprasījums tautsaimniecībā, kas arī ir pozitīvi. Nepelnošo interesanto darbu, uz kuru tik un tā nav talanta, atstāj hobijam.
Ja gan interesē, gan talants, gan ar to var pelnīt-tad neko-sities cauri sienām. ne visiem uz to ir kāre, bet darīt var.

av2    7 Un kas? Arii krievu laikos studenti pa naktiim straadaaja, lai izdziivotu. Es skruuveeju radioaparaatus, katru vakaru no 6 liidz 1 naktii, beec tam taisiiju kursa projektus slinkaakajiem kursabiedriem veel. Naudinna bija jaapelna arii tad. Idziivojaam visi :)
Macities to, kas neintresee ? Nu ja man piemaksaatu, varbuut....Un buutu zobaarasts ssodien. Un, varbuut,nemaz tik slikti nedziivotu, ja kas.

kokote  2 5 Ja neesi tik adekvāts, lai tiktu budžetā, kāpēc atražot viduvējību par naudu?

Agnieszka  1 3 Mācās to, ko vajag, kas interesē...Ideāli jau esot apritē pieķer klāt teoriju... Būtībā cilvēks mācās visu mūžu...horizontālā karjera, vertikālā karjera...Jau sen vairs nav tie laiki, kad visu mūžu vienā darbā un ar vienu diplomu... Aizej pie karjeras konsultanta

auzmara    4 Vajag mācīties to, kas interesē.Budžeta grupa nav galvenais.Savas intereses vari sasniegt un realizēt arī vakara vai arī neklātienes grupās.Darbs tikai palīdz gan materiāli,gan koncentrēties uz savu nosprausto mērķi.Uzstādi augstus mērķus un centies tos realizēt!

dodekaedrs  1 2 Izglītība ir dārgs prieks, kā arī tā vienmēr ir bijusi privilēģija.
Jāstudē to, kas patīk! Kāda jēga no netalantīga jurista vai mūžam pikta un nevērīga ārsta? Cilvēks, kurš savu izvēlēto jomu mīl un par to tur rūpi, tiks pamanīts!

Aurora  1 2 kokote, neesi tik strikta. varbūt postsovjetiskajā telpā šur tur, ieskaitot, protams, LV, sistēma izveidojusies tā, ka beztalanti kaut kur iekļūst par blatu, citi paliek aiz borta.
Atbildi pats sev uz jautājumu, kāds tai "interesei" ir segums. Talants ir vai tikai plikas ambīcijas? Un, ne mazsvarīgi-vai pelnīt ar sapņu darbu varēsi? Jo principā darbi domāti, lai pelnītu, advancētā sabiedrībā vismaz. Priekš pašrealizēšanās ir hobiji.

neratni_stasti  1 2 Esmu reiz studējusi budžeta grupā un vienlaikus otrajā kursā sāku strādāt - ar to budžeta stipendiju tāpat dzīves izmaksas segt nebija iespējams. Tagad studēju par maksu, jo budžeta vietu nav, un paralēli strādāju. Pietiek laika visam - i darbam, i mācībām, i draugiem. Visu izšķir elementārā plānošana. Abos gadījumos studēju to, kas interesēja. Patiesībā, labprāt iedzīļinātos jaunajā priekšmetā vēl vairāk, lūk, te gan darbs man traucē :D

meenesgaisma    2 Nav jēga mācīties to, kas nepatīk, jo pēc tam arī attiecīgi būs darbs, kas nepatiks. Vai vajag tādas mocības?

sadams      Latvijas Universitātes izglītība ir vai Kirils ir gejs vai tikai onanē. 2019-10-27

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu