Iesakiet, lūdzu, kursus

Interesētu Datorprasmes grāmatvedībā...C1 vai Horizon/Bilance. Kur Latvijā šobrīd notiek?

riebekle    2 Google -> Kursi

Paskaties pati, kurā no mācību centriem kādi kursi tiek piedāvāti, piezvani/uzraksti pajautā. :)
2019-09-05 22:37

janisb      tās ir ļoti atšķirīgas programmas, lietotāju spektrs ar ļoti atšķirīgs 1c - mazi..nelieli..vidēji krievu privātkantori, horizon lielas iestādes, parsvarā valsts, mazi..nelieli..vidēji latviešu kantori parasti izvēlas tildes jumi, mazie vēl arī zalkti, bilances lietotāju, pēdējo 10 gadu laikā, nevienu dzīvu neesu redzējis, bet stāsta ka tādi esot...
Attiecīgi arī kursi jāmeklē atbilstoši plānotajam nodarbinātības virzienam...
2019-09-05 23:03

ketija64    2 NVA 2019-09-06 00:43

Marija_Anna    4 Nekad nav sanācis speciāli mācīties kādu programmu , bet gadiem ir strādāts ar Brio, Hansa, 1C , SAP, Money. Visu var apgūt diezgan ātri . Tieš tik, cik darbam vajag. Ja vispār ir sajēga par procesiem, kas ar šīm programmām tiek vadītas.
Es vispirms meklētu darbu , tad arī apgūtu nepieciešamo.
Ieguldīt kādā vienā programmā laiku un resursus, aizej uz darbu, Bet tur - bāc! , cita programma :)
2019-09-06 07:06

riiitarasa      Vispār jau ir vairākas versijas 1C programmai, jo vairākas firmas izstrādājušas. Labāk būtu zināt kādu konkrēti no visām vēlies apgūt, jo ,tomēr atšķirsies , būs citādāk izvietotas sadaļas, kaut kas pēc savas būtības būs savādāk.
1C Andi var apgūt Dzērbenes iela 14. Ja reizē jau nestrādāsi darbā ar programmu būs grūti, jo iet ātri pa sadaļām , nevar iedziļināties. Tur var izvēlēties atsevišķas sadaļas, kuras vēlies apgūt. Nav visa programma jāapgūst, ja nevajag.
Cita veida 1C var apgūt Latgales mācību centrā. Tur māca pamatīgi. Sākot no grāmatvedības pamatiem un beidzot ar programmu. Visu sīki un salki paskaidro, parāda. Neko nezinot par programmu var ļoti labi visu iemācīties. Mācības ir ilgas 150h. Viņi vairāk ir orientēti uz bezdarbniekiem, bet gan jau privāti var arī sarunāt.
Meklē google, vai arī skaties NVA mājaslapā , kur ātrāk notiek kursi un mēģini pieteikties kā privātpersona.
2019-09-06 09:30

Līdzīgi jautājumi
Friziera un manikīra kursi (5 atbildes)Komunikācijas (oratoru) kursi (14 atbildes)Lauksaimnieku ātrie kursi (16 atbildes)Labi angļu valodas kursi Rīgā (11 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu