Vai tā ir provokācija vai kompromāts?

Kā jūs raugaties uz to, ka es pa latviešu skolu staigāju ar dzeltenu džemperi, kam virsū rakstīts - runāsim latviski, kad šo uzrakstu ierauga cits līdzgaitnieks, tizli smejās, apmēram šādi - runāsim latviski ēhahā?

Kvarta  3 10 Pasaulē ir tikai viena maza vieta zem saules, kur drīkst runāt latviski. Nemaini džemperi, maini fizisko sagatavotību un zināšanas par savām tiesībām.

CeertamaEgliite  3 6 Super nostāja. Arī gribu tādu džemperi. ❤ man ir viena kaimiņiene paveca kura vienmēr ar mani runā krieviski, bet man ar to valodu švaki, skolā mācījos angļu un vācu, katru reizi saku ka nesaprotu, bet viņa tikai turpina un turpina, zinu ka viņa runā arī latviski, jo kad viņai kurjers veda paciņu, ar viņu sarunājās latviski, jo viņš nesaprata. Tātad ar mani krieviski runā tikai spīta pēc.

Veneranda  2 7 kamēr fokusējies uz krieviem, krāsainie jau sētā, bet pats šāusmīgākais-ķīnīzeri ! DD

cherry88  1 8 nav ko vazāties pa skolu pusmūža briedumā . Sīkie vienkārši māžojas, vienalga kas Tev rakstīts uz džempera.

fargo  8 17 tu aizvaino cilvēkus. viss, ko no tevis vajag, lai tu izturētos kā goda vīrs - runātu savā valodā, kad to vajag, zinātu citas valodas. pamācītu, kad to vajag un klausītos, kad tev ko stāsta. neviens, neviens neka nemācīsies runāt tavā valodā, ja tu izturies kā paštaisns lops.
es esmu krievs, bet mans bērns kopš dzimšanas runa latviski. man gribas būt piederīgam zemei, kurā es esmu un mani bērni būs. neviens to nespieda. bet ja es dzirdētu izsmieklu par savu izcelšanos, par staroveriem, par krieviem, es laikam pretotos. bet nekad ta nebija. otrādi, es dzirdēju kā latviesus izsmej. un viņi panāca tikai pretēju efektu.
šobrīd mācos sengrieķu valodu un latīņu. gribu atvēzēties uz aramiesu valodu, bet zarna man mazliet par tievu. ar sīko mācamies krievu, angļu un vācu. es domāju, ka tas palīdz atvērt pasauli.
negribu nevienu redzēt ar plakātiem, kas citus mēģinātu padarīt par iedomatiem muļķiem.
izturies ar pašcieņu. un viss notiks. bet ja tu staigāsi apkārt ar plakātiem, kas citus pazemos, neviens negribēs tavu valodu zināt. varbūt iemest ar vecu tomātu.

Lobo1  3 4 Piekrītu fargo. Visa tā māžošanās ar auseklīšiem, sarkanbaltsarkanajiem karodziņiem vai trikoloriem un Georga lentītēm liecina tikai par nenobriedušiem prātiem. Nu labi, bija Atmodas laiks, kad tas bija nepieciešams, bet ir pagājuši 30 gadi. Ja nebūtu Krievijā pie varas nākuši nacisti, domāju ka aina pie mums būtu pavisam cita. Ap mileniumu viss izskatījās diezgan cerīgi un tad atkal kaut kā aizgāja neceļos.

jaabols  1   Tas ir primitīvisms!
"Nevis slinkojot un pūstot,
Latvju tautu godā cels!
Bet pie gara gaismas kļūstot,
Tauta zied un tauta zeļ.":)

_Krasula_      Mmm...varbūt atbildi uz šo jautājumu varētu saņemt, noskatoties I.Kalniņa operu "Spēlēju dancoju". Neesmu to vēl redzējusi, bet biļete jau ir.

minimani  1 4 Tevi tas satrauc? Smejās jau daudzi, bieži un visur... Neņem galvā un godam valkā šo džemperi. Esi saulīte. Esi latvietis.... :)

Jurijs__57  1 3 pieraksti : bez krievu "māta" ! :)

typhoo  2 3 Pirms maaciities sengriekju un latiinju valodu, buutu labaak iemaaciijies teikumus saakt ar lielo burtu. Araamieshu pagaidiis.

anis    1 Tas nekas,daudzi nesaprot,kas uz viņu džemperiem rakstīts! Viens ir uzrakstīt ko,bet otrs-darīt...Iniciatīva/laiks ir palaists garām,situācija nostabilizējusies-diez vai uz labu,kas mainīsies. Bija brīdis-90to sākumā,kad bija izteikti gatavi latviskoties,bet latviešiem tobrīd bija"pofig"...

fargo  2 1 ego scribam decem annis... in nomina Dei.
21:27

Vilksatkal  5   Apēd vai iebāz sev vienā vietā to džemperi ar visu to valodu , kura nav vajadzīga nekur citur , kā te , banānijā !

Edijs  1   Edijs-Pēc manām domām tas izskatās,kā arī liekās mazliet savādi.Ja tu gribi būt kā eksperts,tad ir cita lieta,jo ja gribi būt tas saucamais eksperts,tad jā.Beigās dabūsi zināt savu rezultātu.
Edijs.

una32    4 Tāds uzraksts noderētu ārzemēs, lai satiktu līdzīgi runājošos.
Ir arī daudz jocīgāki un muļķīgāki uzraksti redzēti, ja nav aizskarošas rupjības, tad interesanti palasīt visādus uzrakstus, šajā neko sliktu nesaskatu.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu