Angļu filoloģijas izglītība

Par ko īsti var kļūt/ko darīt ar angļu filoloģijas izglītību?

DanaL      Par angļu valodas skolotāju.

joens    2 Darīt var ļoti daudz ko (pamatvariants jau augstāk minēts). Īpaši, ja ir ne tikai diploms, bet arī zināšanas un prasmes.

av2    3 Visa pasaule vallaa....

Vaukskis  5 3 Diezgan nepraktiska izglītība esot! Nav dzirdētas labas atsauksmes par LU angļu filologu programmu. Noder labi apkalpojošā sfērā, kur par pamatu angļu valoda. Filologs nav profesija; nāksies strādāt kaut kur, kur pietiek tikai ar valodu + vidusskolu.
Var strādāt par korektoru angļu rakstu valodai, piemēram, žurnāliem, grāmatām, dokumentiem, Tīmekļa lapām u.t.t.
Var nodarboties ar zinātni, piemēram, rakstīt par Džeinas Ostinas darbu ietekmi uz mūsdienu romantisko žanru, taču kurš te par to samaksās?

Amadejs  2 3 Ja nezin kas ir angļu filoloģija un ko ar to darīt, tad noteikti nevajag studēt!Piemēram Maksima būs izprotamāka.

Dardedze  2   Svarīgi ir ne tikai, kas apgūts, bet arī - kā. Ja cilvēks talantīgs un angļu valodā mirdzošs, var, piemēram, angļu valodas kursu platformu radīt un online kursus vadīt-vislabākos pasaulē latviešu auditorijai. Ja knapi, knapi dioloms izvilkts, tad gan uz skolu. Laukos. Perspektīvā var kļūt par skolas direktoru. Derētu arī izvērtēt, vai nav radošas talanta dzirksts, varbūt online var apgūt bestselleru rakstīšanas māku, un tad darīt to uzreiz angliski. Tālāk vien jāsasaistās ar biznesa ļaudīm, kas mācētu romānu nopārdot angļu valodā lasošai auditorijai. No honorāra sanāks ne knapas pusdienas!

Antra1962      Pie visa augstāk minētā vēl arī tulks, tulkotājs, gids.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu