Autoskolas instruktors

Paziņa ir uzsākusi mācības centra autoskolā. Kādas atsauksmes par instruktoriem?

Lobo    1 Oi, manējā stāstīja ka draudzeni vagojis vairāk kā mācījis, pie tam neaizmirstot paņemt naudiņu par instruktāžu.

kvarts    1 Cik braucu ikdienā un skatos , kā tagad māca braukt, tad jebkuru instruktoru, var droši likt pie sienas, zaudētāju nebūs.... un paši instruktori brauc sliktāk par taksistiem, kas pa Rīgu kā pēdējie pidari( minoritātes atvainojiet, tas nav par jums) brauc.

menessLillija      Labāk likt ārpus Rīgas.
Es visu zaudēju liekot Rīgā. Ja instruktors mācību laikā sēž whatsup, guļ, vai vēl kā nemāca. Maini uzreiz un raksti sūdzību ka instruktors nesniedz atgriezenisko saikni. Nemāca.
Es pacietīgi gaidīju ilgi, bet zaudēju laiku kas bij´ nepieciešams un naudu lieki maksāju. Latvijā instruktori sūdīgi. Ja kādam paziņam instruktors pazīstams, tad uzpiķo uz rokas un lai izlaiž caur skolu. Jo skolas tagad vispār palikušas par naudas sūcamajām mašīnām, nemāca nemaz, viņiem arī vienalga, jo CSDD uz sūdzibām un stāstiem ka instruktori sūdīgi - nereaģē. CSDD vispār kā valsts institūcija nepilda savus pienākumus.
Tāpēc meklē kādu kas būtu ar instruktoru draugos. Piķo uz rokas un tad vismaz skolas mašinēriju apiesi. Jo CSDD arī pēc tam dr... tikai naudas dēļ. Aizmirsti ka LV ir vieta kur kaut kas cilvēcīgi notiek. Visiem nauda pakaļās un viss.
2023-06-10 14:34

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu