Rīgas Stradiņa universitāte (RSU)

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) - jautājumi un diskusijas

RSU (Rīgas Stradiņa Universitāte) juridiskā fakultāte, neklātiene (10)
Kādas ir atsauksmes par RSU jurid.fakultātes neklātienes programmu?
Atsauksmes vislabākās, normāli māca un pa ģēlu. parasti to iet mācīties kam jau kaut kāda bāze ir un ir izpratne par to. Pirmais kurss liekas pilnīgs spļāviens, otrajā jau bišķi grūtāk sāk palikt vilkt, tad nu trešajā jāiespringst. Laba organizācija mācībām. Jāraksta gan vienīgi ļoti daudz referātu un darbu, prasības diezgan augstas, daudz ko jāizlasa lai uzrakstītu kaut vienu. Ja kādreiz netiec uz mācībām, arī visi jautājumi runājami un risināmi. nav tik traki. noliec vienu eksaamenu un buusi vai nu advokaats, vai nu prokurors vai pat tiesnesis. tiesnesim gan 2 eksaameni jaanoliek, bet tas taa, siikums :) Kotējas augstāk par LU. vienu brīdi strādāju valsts iestādē un tur bija juristu nodaļa, četras tantes. smukas, iznesīgas, sapucētas un tā... un kad kantrim bija tiesvedība, tika slēgts līgums ar advokātu biroju.
ko tās tantes darīja ikdienā? lakoja nagus, spaidīja printerim pogas... nezinu. saldējumu ēda. nezinu. četras tjotkas sēž un kaut ko dara? ko? katru dienu nāk uz darbu un kaut ko dara. paraksta kaut kādus nāvīgi svarīgus dokumentus? varbūt. sētnieks nāk. viņa darbu var redzēt. datoriķi nāk, spēlē kontrastraiku, ok. vismaz zinam ko. direktros nāk. dzer kafiju un ar briesmīgi nopietnu prunu parasta degvielas iegādes līgumus. ok, pat tas ir saprotams. ko tas tantes darija? var tikai minēt.
Kā pierādīts?
LU absolventi vairums strādā valsts iestādēs,ja vispār strādā savā sfērā...
RSU absolventiem,vismaz cik man zināmie,ir savas privātfirmas.Tas par kaut ko liecina-vai esi padotais,vai pats sev priekšnieks.
··· Rīgas Stradiņa universitāte (RSU): RSU (Rīgas Stradiņa ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
RSU žurnālistikas fakultāte (5)
RSU žurnālistu fakultāte - gribētu dzirdēt kādu info no personīgās pieredzes, interesē arī aptuvenie izcenojumi un nepieciešamie exaameni, lai tiktu ieksaa. kādi ir iestājeksāmeni(grūti. .. )?
nau personiigas pieredzes, bet ir viedoklis. laba augstskola. es savaa naivumaa arii ceru, ka viss, kas ir vajadziigs, tas ir veselais sapraats un uzciitiiba, lai tajaa maaciitos, neatkariigi no fakultaates. iestājeksāmeni nav grūti ej uz kursiem pavasarī un tu tos noliksi.Eksāmeni-latviešu val, angļu val.Tici man viegli tur mācīties nav. Nuss, ņemot vērā, ka vienam pasniedzējam ir reizē jākūrē aptuveni 200 kursa darbus (tb pat fiziski nav laika izlasīt, kur nu vēl ko studentam ieteikt uzlabot), studenti nav īpaši pārslogoti - ja maksā, tad ārā nemet. DAUDZ UN SMAGI JAAMACAS. Es tur maacos - un tiesham MACOS!!! Katras brivdienas, brivlaiks ierobezots, tusinju maz. Ljooti maz, maco=ibas, macibas un macibas. Katru menesi mainas prieksmeti - ka viens beidzas - taa eksaamens. Materiali anglju valoda, pasniedzeji stingri,nekaadas "haljavas", ievilkt nedrikst,tad ir naktis janjem klaat. Bet nu - maaca, un iemaaca :-) Mazak lekciju, bet vairak jastrada pasham - jataisa kopsavilkumi, ··· Rīgas Stradiņa universitāte (RSU): RSU žurnālistikas fakultāte lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), atsauksmes (7)
Kāds nevar pastāstīt par RSU, lūdzu,vai grūti mācīteis, kādi pasniedzēji utt.?
Es tuliit beigshu otro kursu!esmu rehabilitaacijas fakultaatee!fizioterapeetos!ir gruuti!tieshaam!pirmais kurss bija murgs!daudzi atkrita:)bet gruutiibas ir lai taas paarvareetu:)ar darbu apvienot neiespeejami! RSU ir plašs jēdziens.. Dentistiem ir ok fakultāte, lieliski un pretimnākoši pasniedzēji, par pārējiem nezinu. Bet viena īpašība vieno visas RSU struktūras - naudas smaka. protams, ka nav viegli..pirmajos 2-os gados par studiju apvienošanu ar darbu vari aizmirst ja grib maaciities tad var savienot gan ar darbu gan ar izklaidi gan ar visu ko vien veelies!taa tikai pasniedzeeji saka ka neko nevar savienot!mieriigi!
pasniedzeeji kaa kursh!Eiropas studiju fakultaatee tie visu laiku gandriiz mainaas!nekas biistams dziiviibai nav RSU!
Farmacevtos/provizoros labi. Saakumaa dikti jaamokaas, da peechaak pashi sev dazhaadas vielinjas izklaidei vakaros var laboratorijaas makareet. ··· Rīgas Stradiņa universitāte (RSU): Rīgas Stradiņa universitāte ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu