Apmācība internetā

Apmācība internetā - jautājumi un diskusijas

Vidējā izglītība neklātienē / internetā (12)
sveiki, ir kāds kas ir pabeidzis vidējo neklātienē? tas vispār ir reāli ja sanāk vismaz 300 stundas pavadit darbā?
Dzīves skola ir visiracionālākā un stulbākā mācību iestāde (lasi tā nedod rezultātus) Cipari personas kodā nav ekvivalents zināšanām. Vai nu gāz pa grābekļiem līdz kapam vai attīsti smadzeni. Uhh - Leo taa superiigi un skaisti nodeva pa ugunjiem ! :O Jau veselu muuzhiibu te neesmuu medaaljus daliijis - bet nu - tagad LEO godam vienu ir nopelniijis no maniim ! :))) Jaa paziistu vienu, vinjsh gan brauca uz vakarskolu kaut kur Riigas centraa. pabeidza diezgan aatri un sekmiigi. Varbuut tas nav gluzhi neklaatienee, bet domaaju, ka var arii taa. Ir taalmaaciibas iespeejas.Meklee netaa. Mjaa... nez kas tas ir par darbu, kur tiek "strādāts" 300 stundas mēnesī(?) pat bez vidējās izglītības... ··· Apmācība internetā: Vidējā izglītība ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Angļu valodas apmācība internetā (14)
Iesakiet kur var internetā bezmaksas mācīties angļu valodu ar pamatzināšanām?
bet ja man nav iespēju mācīties valodu vidē, kur to lieto, un nevaru arī uz dīfaana sēdēt, jo ir jāstrādā, tad jāizmanto tādi nepilnīgi resursi, kādi pieejami?
Tiem, kas valodu zina labi, ir augstprātīgs skats uz tiem, kas ir tumsonīši šajā jomā, bet .... katram savs
Angļu valodas pamati:
http://www.liis.lv/eng_learn/
Tildes datorvārdnīcā var smuki mācīties vārdiņus ar visu izrunu. torrentos tīri labas programmas var dabūt lejā. Es šādā veidā bez priekšzināšanām sāku franceni mācīties. Pēc tam, kad zināma teorija apgūta, tad gan valodas uzspodrināšanai nepieciešams tiešs kontakts ar attiecīgajā valodā runājošajiem.
P.s. To Vishnu - Dublinā drīzāk krievu valodu var apgūt nekā angļu :)
No filmām angļu valodā vai MTV arī var iemācīties kā veidot teikumus un pierast dzirdēt tos vārdus un atšķirt katru atsevišķi. Savulaik angļu val. vārdu krājumu papildināju, kad tulkoju mīļāko dziesmu tekstus, lai saprastu par ko tur runa. Ieteikums par skype me arī nav slikts, bet tur jāņem vērā,ka otrā galā var sēdēt tāds pats angliski īsti nepratējs .
valodu maacaas, esot videe, kur valodu lieto, ne maajaas uz diifaana. «--- nepiekrītu. Angļu valodu mūsdienās diezgan labi pārzin katrs vidusskolnieks , ārpus LV nepabijis.
··· Apmācība internetā: Angļu valodas apmācība ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Krievu valodas apmācība internetā (4)
Varbut kads zina, kur internetā online var macities krievu valodu? Varbut var lejupieladet kadu programmu vai materialus?
nopērc mācību grāmatas, tad sāc lasīt krievu valodā + filmas krieviski ( ar vai bez subtitriem) un lēnām arī sarunvalodu klāt.
Cik ātri apgūsi ir atkarīgs no tā vai esi talantīga uz valodām.
www.livemocha.com
Var onlainā mācīties 35 valodas - arī krievu.
Pie tam - pamatkurss visās valodās ir bez maksas Jokojoties varētu pateikt - pārcelies dzīvot Maskaškā iemācīsies ielās. :) Mēģini atrast veikalos kur tirgo CD programmnodrošinājumu ar mācību vielu EN-RU. Nemeklē LV-RU tādu CD neeksistē... :) ··· Apmācība internetā: Krievu valodas apmācība ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu