Diploms

Diploms - jautājumi un diskusijas

Bakalaura darba atzīme LU diplomā (6)
Jautajums tiem, kas pedejos gados ieguvuši LU bakalaura diplomu (tie vācini zalā krāsā). Man interesē vai bakalaura darba atzīme ir ierakstīta iekšā tajos zalajos vākos vai tā atzīme kopā ar parējām studiju kursā ...
bakalaura darba atzīme ir tikai atzīmju lapā,viņa neparādās uz diploma,tur ir tikai ierakstīts ka esi pabeidzis LU un iegūta izvēlētās profesijas bakalaurs.Teisija jāiespringst būtu uz zināšanām, bet izskatās, ka tā tava paziņa, peldētnepratēj, nav tas gadījums:( Žēl, ka atzīmes tomēr iekš tiem diploma zaļajiem vāciņiem neparādās:( Nelāgs piemērs!

Man laikam būtu kauns dabūt mazāk par 6 :ppp Arī par 6 jau ir kauns sev, nevis citiem ;)
Ja nemaldos, tā pati meitene, kurai tagad ir svarīgi, lai zināšanas un gribasspēku apliecinoša atzīme neparādās diploma "vāciņu" daļā, pašlaik ar tavu palīdzību meklē kādu, kas viņas vietā uzrakstītu bakalaura darbu... Diezgan nožēlojama attieksme pret sevis izglītošanu. :/ un diezgan nožēlojams cilvēciņš, kurš meiteni izvēlas tikai pēc "vāciņiem" nevis satura ··· Diploms: Bakalaura darba atzīme LU ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vai var nopirkt augstskolas diplomu? (7)
Vai kāds zin vai ir iespēja nopirkt augstskolas diplomu un cik tas kvalitatīvs un cik maksā???
Ha, ha, ha! Skolotājiem ir visiem jāiegūst augstākā izglītība! taču, tā kā viena daļa skolotāju ir ar patiešām ierobežotām zināšanu gūšanas un uzkrāšanas iespējām (katastrofāls galvas smadzeņu apjoma iztrūkums), tad atliek vien doties uz tirgu un iegādāties "vāciņus"...
Klau, zinu, kur var dabūt! Ieej darbmācības kabinetā pie Vitolda! Viņš labi zīmē!!! :)))))
Interesanti, kurš būs tas trakais un stāstīs, pat ja zinās? Tā tak krimināli sodāma lieta. To prasa skolotāja?? tas, kas pašlaik notiek augstskolās, citādi kā par "diplomu tirdzniecību" arī nav dēvējams. "Cik tas ir kvalitatīvs?"
Pērle, noliecu galvu šitāda ķīseļa priekšā.
··· Diploms: Vai var nopirkt augstskolas ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu