Ēšana

ēšana foto attēls

Ēšana - jautājumi un diskusijas

Studentu ikdienas ēšanas paradumi? (4)
Jaraksta zpd pācos pat edien pakalpojuma specialisti. Un tgd nevaru izdomat ko lai rakstu saturā par ēšanas paradumiem? varat palidzēt?
Bērns, saprotu, ka profenē nav viegla dzīve, bet varbūt tomēr, lai zpd, būtu kāda blāzma no pētījuma, uztaisi anketiņu, palaid to draugos.lv vai seju grāmatā, gan jau kādus 100 respondentus atradīsi, vai, ja atrodies kādā no studentu pilnajām pilsētām, aizteci ar papīra anketiņaā līdz auditorijai īsi pirms lekcijas sākuma un tā mīļi palūdz, lai aizpilda. I nepaies ne diena,kad būsi savākusi atbildītes i tad saliec tās elementārā exelī un būs Tev statistika ne pa jokam, vismaz pēc zpd izskatīsies, a tā - domā atsaucē ierakstīt oho.lv? Nevaram gan,tas ir zinatniski-petniecisks darbs, tatad tev pashai butu jaizpeta studentu eshanas paradumi un japaliek apaksha zinatnisks pamatojums,vai tas ir labi vai slikti+tev ir jabut darba konsultantam un nav jasezh ohuja, bet jamacas, daudz jalasa un jataisa aptauja.
fershtein?
Ir aizdomas , ka būs vajadzīgs korektors :)
Tak kopmītnēs dzīvojot vai viesojoties var tādu darbu uzrakstīt . Vienkāršāks par vienkāršu.
Gan aptaujai kontingents plašs , gan atsaucīgs.
Cik atceros savus studiju gadus dziļā pagātnē-tad meičas kojās pārtika no svaiga gaisa un mīlestības, bet zēni pārtika no studentu omletes...tipa-atver ledusskapi, pakasa olas, aizver ledusskapi.
Bet tajos aizlaikos resns jaunietis bija tāds pats retums kā baltais degunradzis. Fast food vēl nebija līdz mums nonācis un par modificētiem produktiem varēja izlasīt tikai Reja Bredberija grāmatās.
··· Ēšana: Studentu ikdienas ēšanas... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai jauns auto akumulators jālādē? (9)
Ja nopērk mašīnai jaunu akumulatoru, viņš ir jālādē vai nevajag- var uzreiz braukt?
var uzsviest uz laadetaaju, un nelielu straavu, taa teikt, lai buutu 100% pilns, kad uzliec uz autinna. Jo, ja autinnss svaigs, var naakties (daargaakaam markaam ) laadeessanas ECM paarprogrammeet, tas ir, likt autinnam, zinaat, ka akkiitis jauns . Un ssajaa gadijumaa, akkiitim ir jaabuut uzladeetam labi. Jaunam akumulatoram ir jābūt uzlādētam maximāli, jau nopērkot! Uzlādēt līdz galam par sliktu nenāks, bet braukt var uzreiz Ieteicams nobraukt palielus kilometrus-nu 50. Ir jāuzlādē! Tie kuri neko nesaprot no šīm lietām,liek tik virsū un brauc tādu pašu. ··· Ēšana: Vai jauns auto akumulators... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vw savirze (5)
3golfam jamaina prieksejais gultnis,vai pec tam jaregule savirze ja nonem ari amortizatoru.
Ir jāregulē, jo trešajam golfam ar amotizatora skrūvēm regulējās sagāzums, kas tieši ietekmē riteņa savirzi. ari šarnira un pirksta stavoklis mainas kas ietekmē gam saversumu , gan sagāzumu Atziimee vecaas nospiedumu vietas aminna skruuveem , un principaa vari neko nereguleet. Bet es vienalga paarbaudiitu, kaut ar lineaalu savirsi, ar lenkki sagaazumu utt. Nenožmiedz nu pārdesmit,eiro,un aizdzen uz stenda,jo ar līneāliem un vecām atzīmēm neko diži nenoregulēsi,norīs ripas un atkal izdevumi Pardesmit,eiro ir liela nauda, var loti labi pats,noregulet,un ripulus negrauzis. ··· Ēšana: Vw savirze lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ford Focus siltums zūd (4)
Sveiki. Man ir ford focus 2002 gada dizeliitis. Ir parādījušās divas lietas- ik pa laikam pazūd pagriezieni, logu tīrītāji un kaut kad mistiski pīksts, otra lieta- siltums zūd, (termostats strādā), motora dačiks rāda ka ir uzsiis, bet...
Tad vispirms jātiek galā ar šķidrumu - nekas nebūtu jāpielej.
Varbūt kaut kur ir sūce - cauruļu savienojumos, varbūt radiatorā caurumiņš radies un tml.. Sliktāk, ja laiž garām galvas blīve - tas būs dārgi...
Salonu silda/nesilda tad, ja līmenis par zemu. Un sistēma jāatgaiso.
Bet elektriskās vainas ir pašas par sevi.
Piebrauc servisā, un viss būs skaidrs !
gandriiz 20 gadi fordinnam, ko veel....ka tikai ripo :)
Ja zuud dzeseessanas sskidrums, joki nav. Var buut kaada truba, radiaators, klemmes, pat...galvas bliive. Brauc uz servissu, lai skataas. Pie reizes lai paskataas taas elektriskaas probleemas.
Pamēģini atskrūvēt izplešanās trauka korķi. (tik uzmanīgi) Ja parādās siltums, būs problēmas ar dzinēja galvu, blīvi. Gaisu tev vnk sadzen sistēmā. usinjsh - pilnīga taisnība ! ··· Ēšana: Ford Focus siltums zūd lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Antifrīza noplūde (5)
Labdien, vai kāds nav saskāries ar sekojošu situāciju: no izplešanās trauka apakšas pa atveri pil ārā antifrīzs. Visu laiku nepil, pēc braukšanas sapil neliels pleķis. Motora temperatūra visu laiku normāla.
Neesi uzlējis nedaudz virs līmeņa? Ja antifrīzs ir tikko kā uzliets, tad var gadīties, ka "izdzen" laukā lieko. Līmenis aukstam motoram izplešanās traukā nepazeminās?
Izplešanās traukam nav mehānisks bojājums? Kamēr antifrīzs un trauks karsts - tek laukā, atdziestot netek.
Nomaini izplešanās trauka vāku un viss būs bumbās..Man taāda pati problēma nesen bija.. tas tak zilais ir radiatora noliešanas krāns, piegriez ciet un būs oki. un pa to slapjo trubu atgriežot krānu tek ārā radiators vai nu vaacinna vaarsts nessancee , vai, visticamaakais, nu nomaini tak to izplessanas traucinnu. ··· Ēšana: Antifrīza noplūde lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Izliet veco un ieliet jaunu. labāk neskalot,skalojot atskalosi vaļā nogulsnes kas var aizķepēt ciet visas trubas. Nolej siltai automashiinai, kad atveeries termostats (uzmaniigi,neappdedzinies), pielej uudeni, veelams deestileeto, ar radiatora skaloshanas piedevaam, padarbini auto vai pabrauc skaloshanas piedevas instrukcijaa noraadiito laiku, atkal nolej siltam auto, un uzpildi jauno antifriizu kas paredzeets tavam auto (tosols ir brenda, pie kam suudiiga, apziimeejums)
Protams var iztikt bez skaloshanas.
peec skalossnas, veelam iepildiit kaadu reizi tiiru uudeni, jo pilniigi vissu skalojamo liidzekli nenoliesi, paliks kas trubaas, pekkkaa utt. Iepildi tiiru uudeni, izbrauc kaadus liikumus ap rajonu, tad nolej to vissu. Un iepildi autinnam paredzeeto dzeseessan sskkidrumu.Tikai paskaties , jo dzeseessanas sskkidrumi biezzivien paardodaas , kaa koncentraats, kas jaatsskkaida passam ar destileeto uudeni, proporcijaas atkariibaa no klimata ,kaadaa lietosi. Aha... man arī reiz ieteica Coca Cola ieliet, mol labi iztīrīs :D
Ja motors nekarst, tad labāk nekādus tīrītājus neliet, pašā antifrīzā jau ir viss saliets, bet nu ar ūdeni labāk izskalot, gadījuma ja beigtas vardes vai zalkši tur peld...
··· Ēšana: WV POLO 1997 1,4....Tosola... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kāds šķidrums tur jālej? (20)
Pavēlu auto vāku, lai ielietu logu škidrumu un konstatēju, ka blakus logu škidruma bundulim ir tāds apaļš bundulītis kaut kāds rozā škidrums tur agrāk bija iekšā, tagad ir gabdrīz praktiski tukšs. Kas tas ir par šķidrumu? Un vēl ir tāds...
kada bezatbildiba!
vai tad tiesam ta jataupa,lai nevaretu iebraukt servisa???
zagta masina,vai?
Ar tik lielu saprašanu kā antifrīzs un WD40, tomēr labāk jautāt kādam kurš sajēdz, jo ja ieliesi neriktīgo, skāde var sanākt milzīga. Nedari neko!!! Sajāsi mašīnu ar šitādu saprašanu. Brauc uz servisu vai konsultējies ar kādu daudz-maz zinošu reāli pie mašīnas! Mīla sirde, paņem kādu cali aiz cupra, lai salej ko kur vaig, citade man mate celaz stāvus lasot!
Lai jauka diena un lai labi ripo.
Nu, redzi.. un tāpat "serviss" palīdzēja.. nebija pašai jātaustās.. un nebija taču tik traki.. nevajag būt visu varošai.. vajag ļauties palīdzībai un noderīgus kontaktus vēl var iegūt.. :) ··· Ēšana: Kāds šķidrums tur jālej? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Volvo s80 d5 rāda ka nav dzesēšanas sķidrums (6)
rāda, ka nav dzesēšanas sķidrums. tvertne ir pilna, bet šķiet, ka trubas nē. vai tā var būt un kas varētu būt par vainu? vai tad spiežot šļauku nav jājūt, ka iekšā ir spiediens un tā ir pilna? jau karstam motoram pie 90 grādiem?
Normals.Tikai nedoma taisit vala kautkadus varstus.Abdedzinasies par pilnu programmu.Man ir divi Volvo.70 un 80Kompis kluko.Labak aizbrauciet uz servizu. varbut verts termostatus samainit? Labak pats nekeries ja nesejedzi no masina dzinejiem. Gan jau, ka bačoka sensors gļuko.

Ja liekas, ka trubās nav škidruma, tad atgaiso.
Pārbaudi izplesanās trauka korķa hermētiskumu, var gadīties ,ka korķis jāmaina. ··· Ēšana: Volvo s80 d5 rāda ka nav... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
esmu tā darījusi- atstāju pa nakti garāžā, lai lādējas! Drīkst . Tikai nedarbini mašīnu . Drīst..tikai ar" krutajiem" auto jāuzmanās.LĀDĒŠANAS laikãauto nedarbinãt. 😎 mieriigi.Da kaut Bentley. Autinnaa ir taads charge control module "krutajaam" masiinaam, kas zina, ka laadee "no arpuses"....un llauj uzlaadeet taapeec. Biku uzmaniigaakam jaabuut dodot kaadam "piepiipeet". Tad veelam ieveerot zinaamu seciibu pievienojot/atvienojot kabellus.
Un veel, kaada velna peec buutu........ jaadarbina motors....laadeejot ? Nav loggikas.
Arii atstaat "uz nakti" var laadeejot, bet tam laadeetaajam jaabuut mazliet ...gudraakam ( vai ar timer funkciju) , kaa parastam $20 kkiiniessu sstruntam.
Ja piepīpēt var, tad arī lādēt var. Pēc savas būtības atšķirība tur ir maza (ja neiedziļīnās sīkumos). ··· Ēšana: Vai drīkst lādēt akumulatoru... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Aukstam motoram dzesēšanas sistēmā spiediens (11)
Galīgi aukstam motoram dzesēšanas sistēmā spiediens. Vai tā ir jābūt? Atverot korķi nošņācas un arī paceļas antifrīza līmenis.
maz ticams ka motors vienmeer apstaajas pozicijaa ,vaarsti ciet un ir kompresijas spiediens.........un tas var buut tikai 1 cilindraa.....tajaa kur caura bliive.
driizaak kas ar trauka vaacinu.
Aukstam auto atskrūvē dzesēšanas šķidruma bačoku... Un vāciņa vietā uzmauc prezidents vai celofāna maisiņu ar gumiju... Iedarbinot auto...! Ja uz tā bačoka tas mais vai prezidents pūtisies kā balons... Tad ir vainīga blīve un gāzes iet dzesēšanas sistēmā... ;) Vis ticamākais ka dzesēšanas sistēmas korķ im vārsys nestrādā... "Atverot korķi..." kam ?! ...radiatoram...izplešanās traukam...?
..un kas teica ka ārā nāk? Varbūt drīzāk iekšā rauj gaisu, JO- tosols sasilstot izplešas....atdziestot- attieciigi saraujas....
Nu, i kā...?
Sisteemaa ir neliels spiediens, lielaaks, nekaa atmosfeeras. Domaaju, ka tev jaapriecaajaas, ka dzeseeshanas sisteema pilniibaa hermeetiska:) Ja buutu beigta bliive, kaa te dazhi eksperti domaa, tad peec dzineeja apstaadinaashanas viss spiediens caur to beigto bliivi izietu, kur nu tur taa plaisa. ··· Ēšana: Aukstam motoram dzesēšanas... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu