Ēšana

ēšana foto attēls

Ēšana - jautājumi un diskusijas

Studentu ikdienas ēšanas paradumi? (4)
Jaraksta zpd pācos pat edien pakalpojuma specialisti. Un tgd nevaru izdomat ko lai rakstu saturā par ēšanas paradumiem? varat palidzēt?
Bērns, saprotu, ka profenē nav viegla dzīve, bet varbūt tomēr, lai zpd, būtu kāda blāzma no pētījuma, uztaisi anketiņu, palaid to draugos.lv vai seju grāmatā, gan jau kādus 100 respondentus atradīsi, vai, ja atrodies kādā no studentu pilnajām pilsētām, aizteci ar papīra anketiņaā līdz auditorijai īsi pirms lekcijas sākuma un tā mīļi palūdz, lai aizpilda. I nepaies ne diena,kad būsi savākusi atbildītes i tad saliec tās elementārā exelī un būs Tev statistika ne pa jokam, vismaz pēc zpd izskatīsies, a tā - domā atsaucē ierakstīt oho.lv? Nevaram gan,tas ir zinatniski-petniecisks darbs, tatad tev pashai butu jaizpeta studentu eshanas paradumi un japaliek apaksha zinatnisks pamatojums,vai tas ir labi vai slikti+tev ir jabut darba konsultantam un nav jasezh ohuja, bet jamacas, daudz jalasa un jataisa aptauja.
fershtein?
Ir aizdomas , ka būs vajadzīgs korektors :)
Tak kopmītnēs dzīvojot vai viesojoties var tādu darbu uzrakstīt . Vienkāršāks par vienkāršu.
Gan aptaujai kontingents plašs , gan atsaucīgs.
Cik atceros savus studiju gadus dziļā pagātnē-tad meičas kojās pārtika no svaiga gaisa un mīlestības, bet zēni pārtika no studentu omletes...tipa-atver ledusskapi, pakasa olas, aizver ledusskapi.
Bet tajos aizlaikos resns jaunietis bija tāds pats retums kā baltais degunradzis. Fast food vēl nebija līdz mums nonācis un par modificētiem produktiem varēja izlasīt tikai Reja Bredberija grāmatās.
··· Ēšana: Studentu ikdienas ēšanas... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Antifrīza noplūde (5)
Labdien, vai kāds nav saskāries ar sekojošu situāciju: no izplešanās trauka apakšas pa atveri pil ārā antifrīzs. Visu laiku nepil, pēc braukšanas sapil neliels pleķis. Motora temperatūra visu laiku normāla.
Neesi uzlējis nedaudz virs līmeņa? Ja antifrīzs ir tikko kā uzliets, tad var gadīties, ka "izdzen" laukā lieko. Līmenis aukstam motoram izplešanās traukā nepazeminās?
Izplešanās traukam nav mehānisks bojājums? Kamēr antifrīzs un trauks karsts - tek laukā, atdziestot netek.
Nomaini izplešanās trauka vāku un viss būs bumbās..Man taāda pati problēma nesen bija.. tas tak zilais ir radiatora noliešanas krāns, piegriez ciet un būs oki. un pa to slapjo trubu atgriežot krānu tek ārā radiators vai nu vaacinna vaarsts nessancee , vai, visticamaakais, nu nomaini tak to izplessanas traucinnu. ··· Ēšana: Antifrīza noplūde lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Izliet veco un ieliet jaunu. labāk neskalot,skalojot atskalosi vaļā nogulsnes kas var aizķepēt ciet visas trubas. Nolej siltai automashiinai, kad atveeries termostats (uzmaniigi,neappdedzinies), pielej uudeni, veelams deestileeto, ar radiatora skaloshanas piedevaam, padarbini auto vai pabrauc skaloshanas piedevas instrukcijaa noraadiito laiku, atkal nolej siltam auto, un uzpildi jauno antifriizu kas paredzeets tavam auto (tosols ir brenda, pie kam suudiiga, apziimeejums)
Protams var iztikt bez skaloshanas.
peec skalossnas, veelam iepildiit kaadu reizi tiiru uudeni, jo pilniigi vissu skalojamo liidzekli nenoliesi, paliks kas trubaas, pekkkaa utt. Iepildi tiiru uudeni, izbrauc kaadus liikumus ap rajonu, tad nolej to vissu. Un iepildi autinnam paredzeeto dzeseessan sskkidrumu.Tikai paskaties , jo dzeseessanas sskkidrumi biezzivien paardodaas , kaa koncentraats, kas jaatsskkaida passam ar destileeto uudeni, proporcijaas atkariibaa no klimata ,kaadaa lietosi. Aha... man arī reiz ieteica Coca Cola ieliet, mol labi iztīrīs :D
Ja motors nekarst, tad labāk nekādus tīrītājus neliet, pašā antifrīzā jau ir viss saliets, bet nu ar ūdeni labāk izskalot, gadījuma ja beigtas vardes vai zalkši tur peld...
··· Ēšana: WV POLO 1997 1,4....Tosola... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kāds šķidrums tur jālej? (20)
Pavēlu auto vāku, lai ielietu logu škidrumu un konstatēju, ka blakus logu škidruma bundulim ir tāds apaļš bundulītis kaut kāds rozā škidrums tur agrāk bija iekšā, tagad ir gabdrīz praktiski tukšs. Kas tas ir par šķidrumu? Un vēl ir tāds...
kada bezatbildiba!
vai tad tiesam ta jataupa,lai nevaretu iebraukt servisa???
zagta masina,vai?
Ar tik lielu saprašanu kā antifrīzs un WD40, tomēr labāk jautāt kādam kurš sajēdz, jo ja ieliesi neriktīgo, skāde var sanākt milzīga. Nedari neko!!! Sajāsi mašīnu ar šitādu saprašanu. Brauc uz servisu vai konsultējies ar kādu daudz-maz zinošu reāli pie mašīnas! Mīla sirde, paņem kādu cali aiz cupra, lai salej ko kur vaig, citade man mate celaz stāvus lasot!
Lai jauka diena un lai labi ripo.
Nu, redzi.. un tāpat "serviss" palīdzēja.. nebija pašai jātaustās.. un nebija taču tik traki.. nevajag būt visu varošai.. vajag ļauties palīdzībai un noderīgus kontaktus vēl var iegūt.. :) ··· Ēšana: Kāds šķidrums tur jālej? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Volvo s80 d5 rāda ka nav dzesēšanas sķidrums (6)
rāda, ka nav dzesēšanas sķidrums. tvertne ir pilna, bet šķiet, ka trubas nē. vai tā var būt un kas varētu būt par vainu? vai tad spiežot šļauku nav jājūt, ka iekšā ir spiediens un tā ir pilna? jau karstam motoram pie 90 grādiem?
Normals.Tikai nedoma taisit vala kautkadus varstus.Abdedzinasies par pilnu programmu.Man ir divi Volvo.70 un 80Kompis kluko.Labak aizbrauciet uz servizu. varbut verts termostatus samainit? Labak pats nekeries ja nesejedzi no masina dzinejiem. Gan jau, ka bačoka sensors gļuko.

Ja liekas, ka trubās nav škidruma, tad atgaiso.
Pārbaudi izplesanās trauka korķa hermētiskumu, var gadīties ,ka korķis jāmaina. ··· Ēšana: Volvo s80 d5 rāda ka nav... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
esmu tā darījusi- atstāju pa nakti garāžā, lai lādējas! Drīkst . Tikai nedarbini mašīnu . Drīst..tikai ar" krutajiem" auto jāuzmanās.LĀDĒŠANAS laikãauto nedarbinãt. 😎 mieriigi.Da kaut Bentley. Autinnaa ir taads charge control module "krutajaam" masiinaam, kas zina, ka laadee "no arpuses"....un llauj uzlaadeet taapeec. Biku uzmaniigaakam jaabuut dodot kaadam "piepiipeet". Tad veelam ieveerot zinaamu seciibu pievienojot/atvienojot kabellus.
Un veel, kaada velna peec buutu........ jaadarbina motors....laadeejot ? Nav loggikas.
Arii atstaat "uz nakti" var laadeejot, bet tam laadeetaajam jaabuut mazliet ...gudraakam ( vai ar timer funkciju) , kaa parastam $20 kkiiniessu sstruntam.
Ja piepīpēt var, tad arī lādēt var. Pēc savas būtības atšķirība tur ir maza (ja neiedziļīnās sīkumos). ··· Ēšana: Vai drīkst lādēt akumulatoru... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Aukstam motoram dzesēšanas sistēmā spiediens (11)
Galīgi aukstam motoram dzesēšanas sistēmā spiediens. Vai tā ir jābūt? Atverot korķi nošņācas un arī paceļas antifrīza līmenis.
maz ticams ka motors vienmeer apstaajas pozicijaa ,vaarsti ciet un ir kompresijas spiediens.........un tas var buut tikai 1 cilindraa.....tajaa kur caura bliive.
driizaak kas ar trauka vaacinu.
Aukstam auto atskrūvē dzesēšanas šķidruma bačoku... Un vāciņa vietā uzmauc prezidents vai celofāna maisiņu ar gumiju... Iedarbinot auto...! Ja uz tā bačoka tas mais vai prezidents pūtisies kā balons... Tad ir vainīga blīve un gāzes iet dzesēšanas sistēmā... ;) Vis ticamākais ka dzesēšanas sistēmas korķ im vārsys nestrādā... "Atverot korķi..." kam ?! ...radiatoram...izplešanās traukam...?
..un kas teica ka ārā nāk? Varbūt drīzāk iekšā rauj gaisu, JO- tosols sasilstot izplešas....atdziestot- attieciigi saraujas....
Nu, i kā...?
Sisteemaa ir neliels spiediens, lielaaks, nekaa atmosfeeras. Domaaju, ka tev jaapriecaajaas, ka dzeseeshanas sisteema pilniibaa hermeetiska:) Ja buutu beigta bliive, kaa te dazhi eksperti domaa, tad peec dzineeja apstaadinaashanas viss spiediens caur to beigto bliivi izietu, kur nu tur taa plaisa. ··· Ēšana: Aukstam motoram dzesēšanas... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Tosols uz motora, kur vaine. .? (4)
Uz motora B6tosols parādās
kas ir caurs.puush araa.ja suuknis,tad parasti uz apakshu.
izskataas peec tragiska spiediena dze. sistema. taadu varetu dot galvas blive.
pagaidaam nesaccakareessi, ja uzliesi liimeni vissu laiku. bet.....kaapeec lai nesacciniitu??? ja reiz pa vissu motortelpu, izskataas, skaties uz radiaatora defektu.Feens izpuusss... ··· Ēšana: Tosols uz motora, kur vaine. .? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Zūd eļļas un dzesēšanas šķidruma līmenis (7)
Auto Mazda 6, benzīns ir problēma, liels eļļas patēriņš un arī dzesēšanas šķidrums zūd samērā straujā tempā. Kas varētu būt pie vainas? Precīzi nepateikšu, bet tas sākās diezgan vienlaicīgi. vai tās ir kaut kā saistāmas lietas?
Nu vienīgais pa lielam kas abus reizē var ietkmēt ir galvas blīve. Aiz mašīnas nav parādījies aizdomīgs mākonis kad brauc? Zili dūmi? Peļķes nav zem motora? Grūti tā pateikt vairāk neko nezinot. Eļla nav krēma krāsā? Dzeses šķidruma šļūtenes nav cietas, tb tajās nav spiediens? manai mašīnai bija galvas blīve pušu, pēc šiem pašiem rādītājiem. Ja vienlaicīgi zūd dzeses šķidrums un eļļa, tad vienīgais, ja vien nav nekādas peļķes zem auto, ir tas, ka šis maisījums nokļūst cilindrā, bet tad tas būs labi pamanāms dūmu un tvaika veidā diezgan toksiska izlpūde!! Dzesēšanas šķidruma rezervuāra vāciņu nepiegriez cieši, tā lai liekais spiediens izplūst laukā, tādā veidā šķidrums nespiedīsies cilindrā, vai eļļas karterī! Braukā tikmēr, kamēr var pabraukt, kad vēl ne dūmi ne smaka nenomāc! Es tā daru un ir ok! vai nu motora galvā plaisa vai galvas blīve beigta. baltie dūmi ir no dzesēšanas šķidruma, kas nonāk cilindrā, zilie no eļļas ··· Ēšana: Zūd eļļas un dzesēšanas... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Auto salonu nesilda (14)
motora temperatūra ir 90 C, bet salons ir auksts. Stāvot uz vietas neliels siltums nāk, braucot pa šoseju pūš aukstu. Siltuma truba, kas ieiet salona ir karsta, izejošā rendena. Salona radiatoru skaloju, nebija aizsērējis. kur vaina?
Kas par mašīnu? Gads? Visticamāk klape no aukstā nepārslēdz uz silto! Nav atgaisots. Ir dazhi autinji, kur ar atgaisoshanu ir paliels chakars. ...krāns ar varbūt aimirsies pieslēgt...trosītes apvalks atvienojies un krāns neveras... Tik vien ta beda :)
Nevaig stresot. Ja ieejosa trubina i karsta, bet atpakal ejosa auksta, tad vaina ir cirkulacija ieks pasa apsildes radiatora.
Tur ir tikai tris iespejamas vainas.
1. Gais ieks pasa radiatora, to var izdzit atverot atpakal gaidas kianalu un pie darbojosa dzineja laut tecet traucina, lidz sak nakt karst skidrums. Tad vieno klat un notecinato atgriez sistema.
2. Nav pietiekams dzesesanas limenis, tas pietiek lai iejosaja caurulite ieplustu karst skidrums, bet lai izietu caur radiatosa smalkajai sistemai, skidruma spiediens nav pietiekos.
Un tas cirkule pa dzineju, kur pretestiba ir mazaka.
3. Var but noslegts kads no atpakal gaitas posmiem.
Vaig parliecinaties vai kads no krasninas kraniem nav ciet.
Tie var but uzstaditi gan uz ienakoso cauruliti, gan uz izejoso, normali ir uz izejoso, lai sistema neiziet tuksa. Bet tas ka kuram modelim.
Tapec sakiet ar dzesesanas limena parbaudi, ja tas ir ok, var ieks dzineja telpas uzmeklet atpakal gaitas cauruliti un meginat to atvienot. Ja izdodas tad manis vai no tas tek kas lauka. Un no ta vares noprast celoni. Tek, tad lai tev lidz bus karsts un vieno vieta.
Netek, mekle kas nosledz?
Tikpat labi varbūt ir krutkas radiators....
Ar atgaisošanos dom gan ka maz sakars...kaut gan...
··· Ēšana: Auto salonu nesilda lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu