Ēšana

ēšana foto attēls

Ēšana - jautājumi un diskusijas

Studentu ikdienas ēšanas paradumi? (4)
Jaraksta zpd pācos pat edien pakalpojuma specialisti. Un tgd nevaru izdomat ko lai rakstu saturā par ēšanas paradumiem? varat palidzēt?
Bērns, saprotu, ka profenē nav viegla dzīve, bet varbūt tomēr, lai zpd, būtu kāda blāzma no pētījuma, uztaisi anketiņu, palaid to draugos.lv vai seju grāmatā, gan jau kādus 100 respondentus atradīsi, vai, ja atrodies kādā no studentu pilnajām pilsētām, aizteci ar papīra anketiņaā līdz auditorijai īsi pirms lekcijas sākuma un tā mīļi palūdz, lai aizpilda. I nepaies ne diena,kad būsi savākusi atbildītes i tad saliec tās elementārā exelī un būs Tev statistika ne pa jokam, vismaz pēc zpd izskatīsies, a tā - domā atsaucē ierakstīt oho.lv? Nevaram gan,tas ir zinatniski-petniecisks darbs, tatad tev pashai butu jaizpeta studentu eshanas paradumi un japaliek apaksha zinatnisks pamatojums,vai tas ir labi vai slikti+tev ir jabut darba konsultantam un nav jasezh ohuja, bet jamacas, daudz jalasa un jataisa aptauja.
fershtein?
Ir aizdomas , ka būs vajadzīgs korektors :)
Tak kopmītnēs dzīvojot vai viesojoties var tādu darbu uzrakstīt . Vienkāršāks par vienkāršu.
Gan aptaujai kontingents plašs , gan atsaucīgs.
Cik atceros savus studiju gadus dziļā pagātnē-tad meičas kojās pārtika no svaiga gaisa un mīlestības, bet zēni pārtika no studentu omletes...tipa-atver ledusskapi, pakasa olas, aizver ledusskapi.
Bet tajos aizlaikos resns jaunietis bija tāds pats retums kā baltais degunradzis. Fast food vēl nebija līdz mums nonācis un par modificētiem produktiem varēja izlasīt tikai Reja Bredberija grāmatās.
··· Ēšana: Studentu ikdienas ēšanas... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Toyota avensis 2008 zūd dzesēšanas šķidrums (6)
Zūd dzesēšanas šķidruma un reizēm zili ar melniem dūmiem kopā ļoti daudz. Dīzelis. Kas varētu būt pie vainas?
Motors izstrādājais savu resursu - kapitālais remonts vai šrots... motors D-cat ?
Man bija 2.2 D4D (2005. gada), bet ptoblēma bija viennozīmīgāka, beigta bija galvas blīve un atgāzes pūta dzesēšanas sistēmā, nobraukums bija ap 220 000km. Cik tajā laikā lasīju forumos, tad problēmas ar galvas blīvēm esot to motoru niķis. Pārdevu ar defeku, nākamajam saimniekam remonts ap 1700 eiro izmaksāja. Ja Jums ir D-cat motors, tad dūmus var izskaidrot ar kvēpu filtra tīrīšanos, škidruma zušanu ar sūci (tas tāds optimistiks scenārijs) Jādzen uz servisu, tur pateiks precīzi.
Zili dūmi....tas nav labi. Slikti, ja dzesēšanas šķidrums caur galvas blīvi motorā pazūd.
Peļķe ir?!
/gribas pajokot un teikt - nevis zem gultas peļķe :), zem auto/.
Pēc aprakstītā maz ticams ka dzesēšanas šķidrums dēļ dzinēja galvas zūd. Tas var zust da jeb kur, jāskatās. Reizēm zili ar melniem dūmiem- atkal jāskatās kāpēc.
Pašā būtībā jautājums uzdots tāds ka neviens konkrēti neko te neatbildēs.
Labi ka ir vēl tādi stulbi babuki, kas pērk nobrauktus dzelžus ! :D Tirgotāji var berzēt rokas !

Daudz un pilns , te pie mums tādu stulbu ļaužu , kuri pērk vecus , nobrauktus dīzeļus un tad grib uz kaut ko ieekonomēt ! Dīzeli pērk Eiropā cilvēks tikai jaunu, un ja zina ka brauks dienā vismaz 150-200 km un tad tas viņam 4-5 gados pilnībā atmaksājas un tad pērk to nobraukto dīzeli kāds bālēliņš , vai nu Lietuvā ar notītu spidometru , vai tepat , vai pie turkiem Vācijā ! :) un pēc tam te pārpērk tādi stulbi babuki ! :)

Paskatieties paši ārzemju portālos, reti kādu dīzeli var atrast no 200 līdz 300 tūkst. , tas ir labi ja 5 mašīnas no 200-300 , pārējām ir reāli nobraukumi 400 , 500 un 600 tūkst. km !
Tas pats ir ar mašīnām kas ir jau jaunas tur aprīkotas ar gāzi , 400-500 un vairāk tūkst. km !
Ja te , nedēļā nenobrauc vairāk par 400-500 km, nevajag nekādu dīzeli . jaunajiem dīzeļiem kvēpu filtrs pie maziem ātrumiem , bakstīšanos pa pilsētu , aizaug ciet , un no sākuma tīrīšana labi maksā un pēc tam maiņa jau būs daudz simtos , ja ne tūkstots !
··· Ēšana: Toyota avensis 2008 zūd... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Zūd dzesēšanas šķidrums (8)
Toyota Land cruiser 2007.gads (4l benzīna motors) zūd dzesēšanas šķidrums un kamēr nav pazudis, tas paliek nedaudz tumsnējs. Idejas?
Eļļas līmenis nepalielinās? Varbūt galvas blīve pie vainas vai mikroplaisa galvā... Ja nekas neparādās motortelpā un karterī-jāapskata arī plīts radiators. Tumsnēšana/gadās/var rasties no sūkņa blīvslēga atliekām... Gadās arī,ka sūce atveras darba apstākļos-pētīšana ir ilga... Ja galvas blīve, tad darbinot pirmajā momentā būs balti dūmi un motoram celsies temperatūra augstāk par normālo. Ja vienkārši sūce - atrodi stāvvietā tīru vietu, atstāj uz pāris stundām, redzēsi vai ir kaut kas piepilējis. Ka šķidrums zūd ne vairāk par 0,5 litri nedēļā, tad praktiski tādu sūci nav iespējams atrast - vienkāršāk un lētāk pieliet šķidrumu un braukt bez bēdām. Dodu,ka jāmaina galvas blīve,pie reizes pārbaudi galvu vai nav metusies un nav jāslīpē. A ja nepīl nekur, tad varbūt iziet tvaika veidā, iztvaikojas pa lēnam, tāpēc i krasa tumšāka - paliek tāds kā "kondensētais" šķidrums. ··· Ēšana: Zūd dzesēšanas šķidrums lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Logu tonēšana (9)
Labdien, vēlos notonēt savam volvo s80 logus. Kāda ir pieredze, uz ko man neuzķerties? Kā vizuāli būtu skaistāk.(iepriekšējam man bija 90 sānos aizmugurējos logos un 60 atpakaļskata loga) priekšā jau neko, laikam, nevar likt pēc CSDD...
Neviens jau tev neprasa, kāpēc vēlies tonēt, tā kā nevienam arī nebūs iebildumu, ja tas paliks tavā ziņā. Jūrmalas gatve 35. Telefons 22054707. Nodarbojas TIKAI ar tonēšanu. lētu plēvi nav vērts likt un ne pie djadjas vaņas tad viss būs skaisti visiem logiem 90%, tas vizuāli vislabākais. 70 ļoti labi redz cauri visu, man personīgi 90% lābākais variants. jo vairāk ķipa nevar. Priekšējo un abus priekšējos sānu nedrīkst tonēt.
Personīgi man nepatīk. Aiz tiem melnajiem logiem dažreiz neredz kas notiek aiz šī auto. Nekas labs tas nav. Nevajag neko salonā atstāt, ij nevajadzēs tonēt.
··· Ēšana: Logu tonēšana lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ja autinnss ir kaartiibaa, taa tikai laadee. Var, ja vien kaut kas to stipri nesēdina ārā. Labāk lādēt nenoņemot klemmes. Nebūs jāatkodē radio un jāregulē pulkstenis. Arī kompis var izmest kādu kļūdu. Ja lādētājs nedod ārā spriegumu, lielāku par 14v tad var, lādēsies lēnāk un uzlādes indikācija nerādīs korektas vērtības, ja lādētājs dod vairāk par 14v un autiņš jaunāks par 10..15 gadi pastāv risks nokurināt kompi. walmets- ja kaut kas to stipri ´´sēdina ārā´´, tad tas ir jānovērš un lādēšana tikpat neko nedos.
Un, protams, ka lādēt var, nenoņemot klemmes.
··· Ēšana: Vai drīkst akumulatoru lādēt... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vai jauns auto akumulators jālādē? (9)
Ja nopērk mašīnai jaunu akumulatoru, viņš ir jālādē vai nevajag- var uzreiz braukt?
var uzsviest uz laadetaaju, un nelielu straavu, taa teikt, lai buutu 100% pilns, kad uzliec uz autinna. Jo, ja autinnss svaigs, var naakties (daargaakaam markaam ) laadeessanas ECM paarprogrammeet, tas ir, likt autinnam, zinaat, ka akkiitis jauns . Un ssajaa gadijumaa, akkiitim ir jaabuut uzladeetam labi. Jaunam akumulatoram ir jābūt uzlādētam maximāli, jau nopērkot! Uzlādēt līdz galam par sliktu nenāks, bet braukt var uzreiz Ieteicams nobraukt palielus kilometrus-nu 50. Ir jāuzlādē! Tie kuri neko nesaprot no šīm lietām,liek tik virsū un brauc tādu pašu. ··· Ēšana: Vai jauns auto akumulators... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vw savirze (5)
3golfam jamaina prieksejais gultnis,vai pec tam jaregule savirze ja nonem ari amortizatoru.
Ir jāregulē, jo trešajam golfam ar amotizatora skrūvēm regulējās sagāzums, kas tieši ietekmē riteņa savirzi. ari šarnira un pirksta stavoklis mainas kas ietekmē gam saversumu , gan sagāzumu Atziimee vecaas nospiedumu vietas aminna skruuveem , un principaa vari neko nereguleet. Bet es vienalga paarbaudiitu, kaut ar lineaalu savirsi, ar lenkki sagaazumu utt. Nenožmiedz nu pārdesmit,eiro,un aizdzen uz stenda,jo ar līneāliem un vecām atzīmēm neko diži nenoregulēsi,norīs ripas un atkal izdevumi Pardesmit,eiro ir liela nauda, var loti labi pats,noregulet,un ripulus negrauzis. ··· Ēšana: Vw savirze lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ford Focus siltums zūd (4)
Sveiki. Man ir ford focus 2002 gada dizeliitis. Ir parādījušās divas lietas- ik pa laikam pazūd pagriezieni, logu tīrītāji un kaut kad mistiski pīksts, otra lieta- siltums zūd, (termostats strādā), motora dačiks rāda ka ir uzsiis, bet...
Tad vispirms jātiek galā ar šķidrumu - nekas nebūtu jāpielej.
Varbūt kaut kur ir sūce - cauruļu savienojumos, varbūt radiatorā caurumiņš radies un tml.. Sliktāk, ja laiž garām galvas blīve - tas būs dārgi...
Salonu silda/nesilda tad, ja līmenis par zemu. Un sistēma jāatgaiso.
Bet elektriskās vainas ir pašas par sevi.
Piebrauc servisā, un viss būs skaidrs !
gandriiz 20 gadi fordinnam, ko veel....ka tikai ripo :)
Ja zuud dzeseessanas sskidrums, joki nav. Var buut kaada truba, radiaators, klemmes, pat...galvas bliive. Brauc uz servissu, lai skataas. Pie reizes lai paskataas taas elektriskaas probleemas.
Pamēģini atskrūvēt izplešanās trauka korķi. (tik uzmanīgi) Ja parādās siltums, būs problēmas ar dzinēja galvu, blīvi. Gaisu tev vnk sadzen sistēmā. usinjsh - pilnīga taisnība ! ··· Ēšana: Ford Focus siltums zūd lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Antifrīza noplūde (5)
Labdien, vai kāds nav saskāries ar sekojošu situāciju: no izplešanās trauka apakšas pa atveri pil ārā antifrīzs. Visu laiku nepil, pēc braukšanas sapil neliels pleķis. Motora temperatūra visu laiku normāla.
Neesi uzlējis nedaudz virs līmeņa? Ja antifrīzs ir tikko kā uzliets, tad var gadīties, ka "izdzen" laukā lieko. Līmenis aukstam motoram izplešanās traukā nepazeminās?
Izplešanās traukam nav mehānisks bojājums? Kamēr antifrīzs un trauks karsts - tek laukā, atdziestot netek.
Nomaini izplešanās trauka vāku un viss būs bumbās..Man taāda pati problēma nesen bija.. tas tak zilais ir radiatora noliešanas krāns, piegriez ciet un būs oki. un pa to slapjo trubu atgriežot krānu tek ārā radiators vai nu vaacinna vaarsts nessancee , vai, visticamaakais, nu nomaini tak to izplessanas traucinnu. ··· Ēšana: Antifrīza noplūde lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Izliet veco un ieliet jaunu. labāk neskalot,skalojot atskalosi vaļā nogulsnes kas var aizķepēt ciet visas trubas. Nolej siltai automashiinai, kad atveeries termostats (uzmaniigi,neappdedzinies), pielej uudeni, veelams deestileeto, ar radiatora skaloshanas piedevaam, padarbini auto vai pabrauc skaloshanas piedevas instrukcijaa noraadiito laiku, atkal nolej siltam auto, un uzpildi jauno antifriizu kas paredzeets tavam auto (tosols ir brenda, pie kam suudiiga, apziimeejums)
Protams var iztikt bez skaloshanas.
peec skalossnas, veelam iepildiit kaadu reizi tiiru uudeni, jo pilniigi vissu skalojamo liidzekli nenoliesi, paliks kas trubaas, pekkkaa utt. Iepildi tiiru uudeni, izbrauc kaadus liikumus ap rajonu, tad nolej to vissu. Un iepildi autinnam paredzeeto dzeseessan sskkidrumu.Tikai paskaties , jo dzeseessanas sskkidrumi biezzivien paardodaas , kaa koncentraats, kas jaatsskkaida passam ar destileeto uudeni, proporcijaas atkariibaa no klimata ,kaadaa lietosi. Aha... man arī reiz ieteica Coca Cola ieliet, mol labi iztīrīs :D
Ja motors nekarst, tad labāk nekādus tīrītājus neliet, pašā antifrīzā jau ir viss saliets, bet nu ar ūdeni labāk izskalot, gadījuma ja beigtas vardes vai zalkši tur peld...
··· Ēšana: WV POLO 1997 1,4....Tosola... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu