Garīgums

Garīgums - jautājumi un diskusijas

Kas ir garīgums? (42)
Garīgums vai garīgās vērtības, ko rūsa un kodes, kā teikts, nemaitā. Kas tas īsti ir?
Gars - ziņu kopas;
Svētais gars - patiesu ziņu kopas;
Sveši gari - nepatiesu ziņu kopas;
Garīgi bagāts - daudz zinošs;
Garīgi nabags - maz zinošs;
Garīgā attīstība - jaunu ziņu kopu ievadīšana prātā - mācīšanās;
Garīgā degradācija - prātā esošo ziņu kopu inficēšana ar vīrusiem;
Garīgās vērtības - sevišķi vērtīgu ziņu kopas;
Garīgums - visu ziņu kopums.
Kad mēs dzirdam vārdu „garīgums”, tad bieži vien mums rodas asociācija, ka tas ir kaut kas pretējs materiālajam. Patiesībā garīgums nav pretstats materiālajam. Mēs esam cilvēkveidīgas būtnes un garīgumam ir jāpalīdz mums būt par cilvēkiem un dzīvot saskaņā ar mūsu aicinājumu un tam atbilstošo dzīves kārtu, dzīves stilu un veidu. Kristīgais garīgums ir tas, ko mēs domājam, runājam, izvēlamies, darām, ko mēs piedzīvojam – zinot, mīlot un kalpojot Dievam. Mēdz teikt, ka garīgums – tā ir teoloģija praksē. [no Marika Zelča-Čerāne, Kristīgās dzīves institūts] Drole, un Tu neesi apdaliita, ja bez ciklopeedijas, vai googles, savu domu vispaar nav?? :( Saskaņā ar rakstiem pastāv garīgā pasaule, kas aizņem 3/4daļas no pasaules telpas, Materiālais Visums (kur "it kā notika sprādziens" un kur riņķo planētas un galaktikas), aizņem 1/4 daļu no Visuma telpas.
Mūsu materiālais ķermenis sadalās 4 daļās - fiziskais ķermenis (kuru apglabājam kapā), astrālais ķermenis (spoka ķermenis) un vēl 2 ķermeņi. (Tiem ir arī citi nosaukumi, piemēram, zemes (fiziskais), uguns, ūdens un laika jeb uguns ķermenis, atsvišķās klasifikācijās vēl ēteriskais tiek ietverts). Kad cilvēks naktī guļ, viņa pārējie ķermeņi kopā ar apziņu no fiziskā ķermeņa iziet, tāpēc miegu mēdz saukt par mazo nāvi. Tas pats notiek pēc nāves. Reizēm cilvēki piedzīvo "iziešanu no ķermeņa". Arī pašnāvnieks ir "izgājis no ķermeņa". Kad cilvēks mirst, vispirms nomirst fiziskais ķermenis, pēc tam pēc noteikta dienu skaitu sabrūk pārējie kermeņi (vai visi? pašnāvniekam nesabrūk! jo viņam nav pienācis likteņa nolemtais laiks mirt) un tad dvēsele ir brīva, atsēž ellē vai kādā debesu līmenī un tai tiek piešķrts jauns ķermenis.
Un vēl ir garīgais ķermenis (nezinu, vai kāds no tiem 4 vai vēl kāds cits), ar kuru tad var tikt garīgajā valstībā vai tikt augstākā debesu līmenī. Garīgais kermenis tiek audzēts tad, ja cilvēks ir kontaktā ar Dievu, domā labas domas, veido labu raksturu. Bez Dieva apzināšanās garīgais kermenis nav pieejams. Un garīgums ir visa šīs stāsta atvasinājums. "Tautas garīgais mantojums" - cik daudz tauta saglabājusi zināšanas par Dieva eksistenci pasaku un fokloras formā. Cilvēka garīgums - cik daudz labu raksturu īpašību, cik lielā kontaktā ir ar Dievu, sirdsapziņu, intuīciju (tā esot Dieva balss).
Vispār citāts no bībeles ir -
Nekrājiet sev mantas virs zemes, kur kodes un rūsa tās maitā un zagļi rok un zog. Bet krājiet sev mantas debesīs, kur ne kodes, ne rūsa tās nemaitā un kur zagļi nerok un nezog. Jo, kur ir tava manta, tur būs arī tava sirds.

Šajā kontekstā runa iet par nepieķeršanos mantām , par cilvēka iekšējo brīvību ja viņš nav mantu kulta vergs, vērtē savu laiku , laiku ko var pavadīt ar ģimeni , bērniem augstāk par "brenda" zīmītes nepieciešamību apģērbam vai kādu citu svarīgu iemeslu lai aizbildinātos- man ir jāstrādā , japelna nauda.
··· Garīgums: Kas ir garīgums? lasīt visu diskusiju (42 atbildes) –»
Garīgums kļūst par biznesu (38)
Kāda Jums pieredze šajā jomā un astroloģijā? Kaut vai viens piemērs: Agrāk astrologi teica, ka čeki jādedzina PILNMĒNESĪ, kam bija arī konkrēts un loģisks izskaidrojums. Tagad pēkšņi uzradušās nezin cik daudz dienas ...
Kopš kura laika astroloģija ir garīgums??? sava veida idejam tam ir...,
bet vina nav tik butiska
kaads sakars gariigumam ar astrologgiju vispaar?
Par astrologiem, iespejams, ka viens no miljona ir tiessaam speejiigs redzeet to, ko mees, paareejie , neredzam. Paareejie , varu nolikt uz galda pareggojumus, raksta vissu, kas ienaak praataa. Vienam cilveekam pilniigi preteejus pareggojumus utt.Taa kaa, lai vinni atslaabst, bet kaa biznessa modeli atbalstu. Jo, nodokllus ta maksaa, un..ir aitas, ir cirpeeji.Un vienmeer buus:(
pievienošos LM, arī ņepoņatka par to garīgumu.
Nekādas pieredzes nav, pa retam palasu dienas horoskopu un aizmirstu. Matus gan griežu ievērojot mēness fāzes.
runa jau gaja par tiem ,seniem astrologiem, kuri dzivoja asketisku,norobezotu dzivi! ··· Garīgums: Garīgums kļūst par biznesu lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu