Grāmatas

grāmatas foto attēls

Grāmatas - jautājumi un diskusijas

Vadims Zelands un viņa grāmatas (17)
Ir kāds lasījis Zelanda grāmatas par Realitātes transsērfingu? Meita uzdāvināja dzimšanas dienā, bet, kad jautāju, lai pastāsta, par ko tur un kā, pateica tikai - lasi, tad redzēsi. Tātad, ko varat pateiikt šo grāmatu sakarībā - ir vērts...
Ateistu kaite - apskriadiit visas sektas, "gariigumu" mekleejot.

Konkreetajaa gadiijumaa "guru" iistais vaards un tituls ir Kremlja ideologs Surkovs, bez melnaam brilleem.

https://www.youtube.com/watch?v=wcy8uLjRHPM
___
Es, kā nozares pārstāve, varu teikt, ka NAV VĒRTS IEDZIĻINĀTIES. 6 tūkstošus gadus vecās vēdās faktiski tas jau bijis aprakstīts. Bet, Zēlands, malacis. pārpakoja un pārdeva kā frešu, savu reliģiju izveidoja, nu, līdzīgi kā vecais zēns Kastaneda.
Ir daudz efektīvākas un ātrākas problēmu risināšanas metodes par "kluča likšanu civilizācijai ar auzu suslas dzeršanu".Un tā vienkārši pielietot dzivē to "уберите важность" ir neiespejami parastam mazajam cilvēkam . Secretu arī var skatīties vai lasīt nosvīdis...:)
Man arī ieteica paklausīties tos Zelanda grāmatu lasījumus. Neaizraujos, bet ir brīži, kad gribas ko tādu paklausīties. Tomēr neko no šī visa neuztveru kā absolūtu patiesību, vairāk domāju līdzi caur savu pieredzi un tad ir interesanti salīdzināt un paskatīties uz visu it kā no cita skatupunkta. Jā, ir domas, kas aizķeras un tad skatos sevī, kā tas darbojas. teema ir tiessi par to - kautkaadaa graamataa , ibj, "teorija " ir "izskaidrots", kaapeec neiet taa, kaa gribeetos. Redzi, mezzaazis nevar to, un to, un zivs vienmeer bus taada un taada. Salasaas ssitaadus padomus cilveeki, un...samierinaas. Ar veseliibu tas pats, cilveeki meklee izskaidrojumus tam, kam iisteniibaa vajadzeetu mekleet iskaidrojumu...savaa dziives veidaa, nevis mistiskus kautkaadus skaidrojumus. ir cilveki, kuri nevar dziivot bez teorijam, lai kas tas butu - vedas, sektas, apšaubami gramatu autori. Tatad, ir vesela cilveku, var teikt, kopiena, kam šadi ceļi/garadarbi der, ved, aizved.

ja godiigi, man nenaktu ne prata kko tadu lasiit, kur nu vel pirkt, dziive ir daudz interesantakas lietas par kadas teorijas ielaišanu sava dziive. Bet ja nu tev uzdavinaja, izradi cienju bernam (omg, ko es rakstu) un izlasi. Un pasaki, lai nakošreiz netere naudu. Siņeļnikova gramata par slimiibam man patika. vismaz interesanti. Bet ta arii stav plaukta, arii uzdavinata.
··· Grāmatas: Vadims Zelands un viņa grāmatas lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
E-grāmatas latviešu valodā (8)
Kur iespējams lejuplādēt grāmatas latviešu valodā?
nezinu kā ar ielādēšanu, bet pastāv e-biblioteka.lv man tikai nesimpatizē, ka nav šie piemērojušies telefonprogrammām. vēl var protams, ja ir pieeja caur augstskolu datu bāzēm. Ok, moš visām tādu nav. Skatoties, kādas grāmatas. Daudz ko no pasen izdotā var sameklēt gramataselektroniski.wordpress.com Pāris konkrētas adreses, ja Tevi interesē vēsture, politika un tā, skaties, gan jau vēl tur ir atrodams, kas Tavai dvēselei piemērots
http://academia.lndb.lv/xmlui/handle/1/663
http://academia.lndb.lv/xmlui/handle/123456789/5
Zvaigznē. Tikai tur nav visas tās pašas, kas grāmatnīcu plauktos, piemēram, Murakami un Dž.Grišama e-grāmatu nav.
Otra vieta ir e-gramatas.lv, kur var iegādāties attiecīgi citu izdevniecību grāmatas, taču tur to nav daudz.
Ja tās senās grāmatas, ko te iepriekš minēja, ir par brīvu, tad šajos abos portālos ir jāmaksā, taču mazāk kā par papīra grāmatu.
Ja lasi angliski, tad, protams, amazonē, kur var dabūt grāmatas gan par maksu, gan par brīvu.
··· Grāmatas: E-grāmatas latviešu valodā lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Grāmata "Vēstules Lucīlijam par ētiku" (5)
Sveiki! Diktām savajadzējās L.A.>Senekas grāmatu-"Vēstules Lucīlijam par ētiku".Izmeklējos netā ..nekā! Varbūt kādam ir padoms..vajag privātīpašumā,ne tikai lasīšanai!
Man ir, nedoshu, pashai patiik paarshkjirstit. Pieejama Amazon.com, alternatiiva www lasaamaa veidaa, tiesa gan abas anglju valodaa. latviski lulkotu vai kā?:) Paņem "biblenē" un neatdod... būs jāsamaksā, noteikti, soda nauda, bet varbūt ir vērts! ;) ··· Grāmatas: Grāmata "Vēstules Lucīlijam par... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Elektroniskie grāmatu lasītāji (15)
Vai Latvijaa kaads lieto taada tipa ieriici kaa Kindle? Amazone piedāvā grāmatu lasāmierīci Kindle, var ielādēt lērumu grāmatu tieši no tīkla par krietni lētāku naudiņu. Latvijā gan tas esot iespējams tik no kompja. Varbūt kaut kas cits...
Pa SWE televīziju tādu reklamē, tik neesmu pievērsis uzmanību cenām un teh.fīčām. Labāk jau oriģinālā grāmatiņa.... :D Es kautkā ļoti lieliski iztieku mājās ar portatīvo, nemājās ar plauktdatoru. sory, plaukstdatoru :) Būs lieka naudiņa - paņemšu Tablet PC - skatos uz Sahara i-touch, bet normāls komplekts ap 2500 - 3000 $ ...
Tāds aparāts atrisina visas problēmas :)
Arī no Latvijas lejupielādē no tīkla, bet tas tā kā dabistiski, ka te nav amazõna vaifaja, ne? Nu, jāiekopē no usb. Tā ir problēma? Es tādu ierīci nepirktu nekad. Noteikumi, ka grāmatas(faili) patiesībā man NEPIEDER, man pieder TIKAI LASĪŠANAS tiesības(uz šiem failiem), kuras JEBKURĀ mirklī amazons man var atņemt!:)(izdzēst failus, par kuriem esmu samaksājis) Nu, paldies! Nevajam man vēl vienu lielo brāli, ar gūgli jau pietiek. ··· Grāmatas: Elektroniskie grāmatu lasītāji lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Grāmatas internetā bezmaksas (3)
Varbūt kāds zin kādu mājas lapu, no kuras iespējams bez maksas lejuplādēt grāmatas angļu un/vai latviešu valodā. Līdzīgi kā krievu lapā aldebaran.ru P.S. Interesē daiļliteratūra, nevis dažadu programmu un rīku lietošanas instrukcijas.
http://www.gutenberg.org/wiki/Main_Page

Pirmais būs neizlasāmi daudz, otrais nebūs.
www.lib.ru ··· Grāmatas: Grāmatas internetā bezmaksas lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
K.Markss "Kapitāls" 1931.gada izdevuma cena (8)
Kāda varētu būt šīs grāmata vērtība naudā, ja grāmata izdota 1931.gadā; Valsts sociāli ekonomiskā izdevniecība, Ļeņingrada, Maskava.
Bezcennaja, t.i. makulatūras vērtība... ebay varbūt dabūsi izsolē 3..10$, ja paveksies... Cik maksā kg makulatūras? skumji tas, ja no miskastes kaukas jāvelk laukā un jātirgo :( Zvani kolekcionariem,,varbut kādu kapeiku iedos,,
LV viss vecais ir izmetams,,makalatura vai lūžņos,,te lielākā daļa ir bezvērtigi,,
Ieliec ebay uz izsoli, pie viena uzzināsi reālo cenu. Bet nu ņemot vērā ka PSRS tā bija masu produkcija nekāda kolekcijas vērtība tam visam nav. ··· Grāmatas: K.Markss "Kapitāls" 1931.gada... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Ko darīt ar vecām grāmatām? (10)
Ko Jūs darāt ar vecām grāmatām? Padomju laika bibliotēka-daiļliteratūra, mācību grāmatas. /jaunākās var mēģināt bibliotēkai atdot, var protams krāsni kurināt, meklēt makulatūras pieņemšanas punktus/ Kur likt vecus žurnālus? Varbūt ir kādi...
Aiznes uz bibliotēku. Tur gaitenī var nolikt. Parasti tur ir vieta, kur nes nevajadzīgās grāmatas un citi interesanti paņem, kam vajag Pashi savaaks, punkti nav jaameklee

http://makulatura.lv/17-pieteikt-makulaturu
Par žurnāliem - dzirdēju, ka var uz pansionātiem vest, bet ne ļoti vecus - pādējā gada vēlams, tantes un onkuļi ir priecīgi, ka var palasīt. Meita vāca un veda(kad dzīvoja LV). Galīgi veci interesē kolekcionāriem - var sakontaktēties kaut vai ss-ā ar šamiem.
Grāmatas - jāšķiro, daļa patiešām der tikai makulatūrai, bet par vērtīgajām jau te teica - uz bibliotēku. Sevišķi vērtīgās - kolekcionāriem(ja pašam nevajag), var arī atdāvināt interesantiem(vēstures cienītājiem šo to atdāvināju, kad pārvācos).
Savulaik daļu savu grāmatu iemainīju pret citām antikvariātā. FB ir arī grupa "Atdod , maini , pērc , pārdod grāmatas " , pieļauju , ka vēl kāda . Diezgan aktīva.
:)
Ja ir " Ābece " no paseniem laikiem , vari man piedāvāt . Bērnu grāmatas arī .
··· Grāmatas: Ko darīt ar vecām grāmatām? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kerols "Alises piedzīvojumi Brīnumzemē". 1.klases dabaszinības, Lū Pedžate Lielais O, Dž. Lindsei Zimnjie kostri. The Fox and the Rooster. KAMPĒJS Celjotaaja ··· Grāmatas: Kādu literatūru/grāmatu jūs... lasīt visu diskusiju (54 atbildes) –»
Padomju laika grāmatas (16)
Kur pieņem padomju laikā izdotas klasiskās literatūras un citas grāmatas?
"Otrā elpa" Stabu ielā un Čakmarijas sākumā. Toreiz pirka visu, kas dabūjams, tagad nezina kā tikt no tā vaļā :( Man tas pats. Skaidri zinu, ka otrreiz vairs nelasīšu, bet roka neceļas izmest, un nevienam citam jau arī nevajag. Pansionātos, pensionāru biedrībās un visās otrajās elpās jau tāpat šito neviens vairs nelasa. Bet tā gribas izmest kādu grāmatplauktu ar visu tajā esošo literatūru, lai mazāk putekļu un vairāk skābekļa.

Gandrīz vai jāpiekrīt Chrisam - bomžiem iekuram vai pakaļai. Vismaz kāds labums:(
Es nolieku pie misenes, kam vajag, tas panjem... Var nodot makulatūrai ,kā arī uzdāvināt kādam pansionātam vai biedrībai. jāpiekrīt Lelei,kad viena daļa izmet pie misenes..interesantākais ,ka pat bomžaras paņem un palasa..))es arī nesmādētu,bet tur tik partijas un citu propagandu huiņas,dažreiz pat Rainis un c.letiņu rakstnieku darbi ,kas reāli vairs neinteresē jaunai pasaulei.. ··· Grāmatas: Padomju laika grāmatas lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Grāmata THE SECRET un domu spēks (28)
Tiem, kas lasījuši šo grāmatu - vai ticat domas spēkam? Vai esat piedzīvojuši tā materializāciju?
Var just, ka galvenā doma nav izprasta. Filmu redzēju, neviena vārda tur nebija par to, ka sēdi tik - domā un nu tik viss būs.

Tas uzstādījums ir elementārs - uzstādi sev mērķi ( 1) un galvenais - cilvēkam jāzin, ko viņš vēlas sasniegt ) un dodies uz šo mērķi, domā par tā sasniegšanas iespējām, mācies, strādā, izmanto izdevības, ja tās tevi tuvina mērķim un tad viss būs. Ja 1 mēnesi pacepsies un sāksies.. aaai nu es jau nekād.. tad loģiski, ka nekad.

Pašiem mērķiem jābūt augstiem, bet reāliem.. nevar vēlēties kļūt par ASV prezidentu, lai gan, ja to izdomāt 10 g vecumā un no tās dienas ne ko citu kā tikai visu savu dzīvi tam pakārtot - parvākties uz ASV, iesaistīties studentu organizācijās, politikā, būt paraugpilsonim.. attīstīt sevī visas nepieciešamās īpašības..

Visi piedzimst vienādi daudz maz.. tālākais atkarīgs no cilvēka paša.
MarieAntoinette, nu gan auzās iebrauci...
Secret NAV ticība un nekur tā nav teikts.
nevajag jaukt p**pi ar pirkstiem!

par tēmu - esmu, ticu, piedzīvoju.
Tāpat kā Siņeļņikova un Heijas grāmatas par slimībām.

šobrīd vairs nenodarbojos ar materializēšanu tik aktīvi kā agrāk, bet jā - tam visam viennozīmīgi ticu.
Sniegbaltītei un pārējiem racionāļiem - ja jūs NEticat, ka tas darbojas, tad jums tas arī NEdarbosies.
tā, lūk!
tieši šo grāmatu neesmu lasījusi, bet domai piemīt spēks, tas sen pierādīts. Nem par piem.kaut vai ķīniešu cīņu mākslas Ja uz to visu raugās loģiski,tad gatavais sviests!:) ··· Grāmatas: Grāmata THE SECRET un domu spēks lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu