Informātika

Informātika - jautājumi un diskusijas

Kas tiek prasīts informātikas valsts eksāmenā? (5)
Vai kādam ir kāda nojausma, kas tiek prasīts informātikas valsts eksāmenā? Vai kaut kur ir pieejami kādi mācību materiāli? Negribu slikti izteikties par bērna skolotāju, bet bērns naivi cer, ka palīdzēšu svētdien ...
vismaz man ir tāda klusa nojausma, ka prasīs to, kas macību grāmatās. Noteikti ka būs kāds doķis opisā jāsagatavo, tur būs uzdevumi 20. Tabulas, tabulās aprēķini, kaut kādi jāizvelk/jāsagrupē dati.
Teksta redaktorā formatēšana, tabulas, sagatavošana printam, arī uzdevumi 20.
Tad trešais būs mutiskais.
Jāvelk biļeti, teiksim biļetē var būt jautājumi par arhīviem/arhivatoriem, par kādiem neta protokoliem, teiksim jāpastāsta kas ir ftp, priekš kam un kāpēc. Varbūt mutiskais par sistēmbloku un kas lācītim vēderā.
Apmēram.
Jāpiebilst, ka nezinu kā ir tieši tagad, stāstu kā bija gadus 8/9 atpakaļ. Lauciniek, Tu droši vien runā par IESKAITI informātikā, kura būs pirmdien!!!! tas nav eksāmens, mutiskās daļas nava. Būs darbs divās daļās: pirmā ir tests, kur parasti ir ap 25 jautājumi, tajā ir vairāk gan par datora ārieni, gan iekšieni u.c.termini un jēdzieni. Otrā daļa ir praktiskā daļa, kurā strādā pie datora, protams, raksta u.c.kas uzdots:)
Sīkāk šeit ielādē (iepriekšējais gads) http://isec.gov.lv/eksameni/uzdevumi.shtml
Mācību materiāli internetā ir sekojošās vietnēs (http://www.liis.lv/mspamati, http:/e-saite.lv./macibu_materiali.html, http://www.jrpic.lv/?ID=1650), bet vajadzētu zināt vismaz aptuvenu tēmu! ··· Informātika: Kas tiek prasīts informātikas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu