Kultūras akadēmija

Kultūras akadēmija - jautājumi un diskusijas

Kultūras akadēmija, atsauksmes (1)
Kādas ir jūsu atsauksmes par izglītību Latvijas Kultūras akadēmijā? ir vērts stāties?
Tikko kaa pabeidzu magistrus. Man ljoti patika. Bakauros gan esot traki daudz jaazubra, bet magistros viss bija ok, laika un sapraata liimenii. Taa kaa, ja bakalauros maacaas kur citus, un uz KA naak uz magistriem, tad ir ok. ··· Kultūras akadēmija: Kultūras akadēmija, atsauksmes lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kultūras akadēmija (3)
Kas jums sakāms par Kultūras akadēmiju? Neko sliktu it kā neesmu dzirdējusi!
Macos tur otro gadu Starpkulturu sakaru specialistes novirziena un varu teikt luk ko: vairakiem pasniedzejiem,kas maca valodu ir slikta izruna un pieklibo pasas valodas zinasanas. Visparigajos prieksmetos(religiju,makslas vest.)ir saspiests drausmigs macibu kvantums,ka rezultata ir loti virspusigas lekcijas. Minetajos prieksmetos un Filozofijas vest. nekad neiznem visu vielu un studentiem liela dala jasagatavo pasiem. sesijas atzimes ir atkarigas no pasniedzeja garastavokla un vina simpatijam pret tevi bet ari protams no zinasanam. Eksameni ir tira info nevis izpratnes parbaude. Labas lietas: dazi unikali pasniedzeji ar fantastisku kompetenci un atdevi un godigu vertesanu. Leta maksa-450 par gadu. Ir rotacija. Kopuma-ir puse pasniedzeju kruti un puse haltursciki. Tacu atseviskos novirzienos pasniedzeju un pasa kursa devums ir atskiriga kvalitate. Valodas var iemacities diezgan laba limeni,ja paveicas ar pasniedzeju:) Vel akademija ir laba atmosfera,tikai nav puisu,kas ir novedis pie masveida saslimsanas ar VTO(viriesu trukums organisma):P Galavertejums: ja labi grib var iemacities to,kas interese,bet izteresi daudz laika nevertigas lekcijas un budzeta vietas ir laimesspele,ja vien neesi galiga zubre. Tu esi maksimali dulla ka gribi tur tik ieksaa!
Tur sesija ir murgu limenii un eskasmani dazi iet pat 5 stundas. Viena no retam augstskolam kur tiesam jasaspringst macoties!
··· Kultūras akadēmija: Kultūras akadēmija lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kultūras akadēmija vai Mākslas akadēmija? (5)
Kas ir labāka Kultūras akadēmija vai Mākslas akadēmija?
maakslas akadeemija ir labaaka

Atkarībā ko gribi mācīties, ja tēlotāju un lietišķo mākslu, tad MA ir labāka. Bet zini, ka iestājeksāmeni ir diezgan stingri, kurus neiztur arī mākslas skolu un kursu beidzēji. Vai tev ir talants? Kultūras akadēmijā vairāk māca kultūras menedžmentu un citus teorētiskus priekšmetus. btw, kaads k-ko varbuut zina par kursiem? Gan MA, gan KA? Dereetu ievaakt info...:) Par LMA varu teikt, ka visiem censonjiem ir iespeejas iet sagatavoshanas kursos kaut vai 3gadus no vietas un izgruust ap50ls meenesii (4 no5 vakariem buus aiznjemti). Vispirms gan jaapadomaa, vai ir veerts:). Viss atkariigs no nodaljas, uz ko grib staaties, bet bez gatavoshanaas manupraat nav vaarts pat meegjinaat. Ak, jaa, shodien tak bija ex. rezultaati;)! Lai veicas (naakamgad)! ··· Kultūras akadēmija: Kultūras akadēmija vai ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu