Kursi

Kursi - jautājumi un diskusijas

Iesakiet, lūdzu, kursus (7)
Interesētu Datorprasmes grāmatvedībā...C1 vai Horizon/Bilance. Kur Latvijā šobrīd notiek?
Nekad nav sanācis speciāli mācīties kādu programmu , bet gadiem ir strādāts ar Brio, Hansa, 1C , SAP, Money. Visu var apgūt diezgan ātri . Tieš tik, cik darbam vajag. Ja vispār ir sajēga par procesiem, kas ar šīm programmām tiek vadītas.
Es vispirms meklētu darbu , tad arī apgūtu nepieciešamo.
Ieguldīt kādā vienā programmā laiku un resursus, aizej uz darbu, Bet tur - bāc! , cita programma :)
Google -> Kursi

Paskaties pati, kurā no mācību centriem kādi kursi tiek piedāvāti, piezvani/uzraksti pajautā. :)
NVA tās ir ļoti atšķirīgas programmas, lietotāju spektrs ar ļoti atšķirīgs 1c - mazi..nelieli..vidēji krievu privātkantori, horizon lielas iestādes, parsvarā valsts, mazi..nelieli..vidēji latviešu kantori parasti izvēlas tildes jumi, mazie vēl arī zalkti, bilances lietotāju, pēdējo 10 gadu laikā, nevienu dzīvu neesu redzējis, bet stāsta ka tādi esot...
Attiecīgi arī kursi jāmeklē atbilstoši plānotajam nodarbinātības virzienam...
Vispār jau ir vairākas versijas 1C programmai, jo vairākas firmas izstrādājušas. Labāk būtu zināt kādu konkrēti no visām vēlies apgūt, jo ,tomēr atšķirsies , būs citādāk izvietotas sadaļas, kaut kas pēc savas būtības būs savādāk.
1C Andi var apgūt Dzērbenes iela 14. Ja reizē jau nestrādāsi darbā ar programmu būs grūti, jo iet ātri pa sadaļām , nevar iedziļināties. Tur var izvēlēties atsevišķas sadaļas, kuras vēlies apgūt. Nav visa programma jāapgūst, ja nevajag.
Cita veida 1C var apgūt Latgales mācību centrā. Tur māca pamatīgi. Sākot no grāmatvedības pamatiem un beidzot ar programmu. Visu sīki un salki paskaidro, parāda. Neko nezinot par programmu var ļoti labi visu iemācīties. Mācības ir ilgas 150h. Viņi vairāk ir orientēti uz bezdarbniekiem, bet gan jau privāti var arī sarunāt.
Meklē google, vai arī skaties NVA mājaslapā , kur ātrāk notiek kursi un mēģini pieteikties kā privātpersona.
··· Kursi: Iesakiet, lūdzu, kursus lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Labi angļu valodas kursi Rīgā (11)
Vai kāds nevarētu ieteikt labus angļu valodas kursus Rīgā?
Ja Tu esi iesaaceejs anglju valodaa, taa teikt veelies maaciities no nulles, es vareetu paliidzeet. Ja noder, dod zinju. Pati meegjinu izveeleeties un shobriid laikam esmu apstaajusies savaa izveelee pie R & V, cena gan arii laba - 145 lati par 1,5 vai 2,5 meeneshiem, atkariibaa no nodarbiibu biezhuma... Tikai pie privātskolotāja (laba, protams). Jau pagājuši gandrīz 10 gadi un iemācītais vēl šodien noder. Mirte. kursi 2 reiz nedēļaa mazas grupas feini skolotaaji, maksa par 3 meenešiem Ls 90,- , atrodas centraa(netaalu no cirka). tur var izveeleeties arii privaatskolotaaju, tikai diemžēel nezinu cik tas maksaa. paskaties ieksh - http://@mirte.lv tb. http://www.mirte.lv(sorry my mistake) ··· Kursi: Labi angļu valodas kursi Rīgā lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Valodu kursi - varbūt kādam(-i) ir ieteikumi!? (8)
Mani interesē vācu un franču valoda. Reklāmu ir daudz, visas pēc ~ viena ģīmja un līdzības - modernas pasniegšanas metodikas; profesionāli pasniedzēji, kuriem Jūs interesējošā valoda ir dzimtā; Jums ērts laiks utt. ...
Jāsaprot, ka tas ir tikai bizness peļņas gūšanai un svešiem cilvēkiem būtībā ir pie kājas tavs ieguvums. Galvenais - nopārdot produktu Vācu - Gētes institūts. Ar programmām ,kas der, kas neder, jāiepazīstas pašam.

Franču - jau pieminētais kultūras centrs. Kaut kad pirms daudzākiem gadiem es tur interesējos, metodika mani neapmierināja, pārāk skolnieciski, ar mājas darbiem, kam man fiziski nav laika, interesēja (joprojām interesē) ļoti intensīvs kurss vēlos vakaros līdz 5 reizēm nedēļā. Savulaik (ļoti sen, tik ilgi nedzīvo), tā nostiprināju (atguvu) skolā un institūtā mācīto angļu valodu.

Pirmais ir dzirdēt, tad saprast, tad runāt pašam - tas ideāls, praksē notiek otrādi, vispirms runā pats.

2+ gadus gari kursi reizi nedēļā un ar brīvu vasaru ir nekaunīga naudas taisīšana IMHO.
Painteresējies Francijas kultūras centrā Elizabetes ielā... (adresi neatceros, pāris mājas no krustojuma ar Brīvības ielu) - viņiem ir kursi ļoti labā līmenī. Francijas institūts un Gētes institūts.
Tikai diez vai vajadzētu mācīties uzreiz abas ;)
[tas protams par franču valodu - par vācu nezinu] ··· Kursi: Valodu kursi - varbūt ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Anglu valodas apmācība ar Callan metodi (6)
Vai kāds ir mēģinājis maciities anglu valodu izmantojot Callan metodi?
vieniigaa metode kkaa tieshaam VAR kkaut ko iemaaciities, ir buut starp angliski runaajoshajiem!

viss paareeais ir fflo!
New Horizons, tur var iemācīties varu teikt,ko teica meita,viņa mācījās ang.val šeit,maksāja bargu naudu un teica,varēja to nedarīt! Tur runā dažādās izloksnēs,kas līdzīgs,kā mums...krzemē,vidzemē,ja ko jau nedaudz māki,ieejot vidē,būs OK!. Ar Kallena metodi ir tā- ātrā tempā Tev saliek galvā visu, ko var. Ir, kam šī metode liekas brīnišķīga un darbojas, man personīgi nepatika, bet tas tā- varbūt uztveres īpatnības vai kā tā. Būtiski, lai Tev ikdienā sanāk šo valodu lietot, protams.
Interesanti, ka ir mēģināts ar Kallena metodi mācīt latviešu valodu, bet atduras pret mūsu gramatiku :).
Man arī nepatika. Kā jefiņš visu laiku runā līdz. ··· Kursi: Anglu valodas apmācība ar ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā iemācīties angļu valodu mēneša laikā? (28)
Man ir iespēja dabūt darbu, bet tur vajag angļu valodu sarunvalodas līmenī. Mana angļu valoda ir tāda, ka minimāli kaut ko saprotu dažus vārdus un īsas frāzes varu pateikt, bet ne brīvi sarunāties un veidot garākus teikumus ...
Sāc angliski sarakstīties ar kādu ķīniešu meiteni, kura plēstin plēšas uz Eiropu. I valodu iemācīsies, i varbūt pie smukas ķīniešu sievas tiksi :D Aaa, vēl kas..... nesēdi oho, bet MĀCIES! Ja Tev nav darba, tātad esi bezdarbnieks. NVA piedāvā dažādus angļu valodas kursus, arī bez priekšzināšanām. Plus vēl naudu piemaksās, ka tos kursus apmeklē. Skaties intensīvi TV pārraides angļu valodā. Vari sākt ar multenēm, pāriet uz amīšu tīņu seriāliem un tad jau paprovēt kādu Discovery pārraidi. Ļoti gan šaubos par Tavām spējām, ja jau peldēt visas dzīves laikā neesi iemācījies. Pieprasi, lai draugi ar Tevi tikai angliski sarunājas un mājās arī...:)) ··· Kursi: Kā iemācīties angļu valodu ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Friziera un manikīra kursi (5)
Man ir doma iet mācīties par frizieri un manikīri. Bet vairāk interesē tieši friziera profesija. Vai manos 30 gados jau nav par vēlu? Ir bailes par to, vai man tas padosies. Kādiem talantiem, prasmēm, kam jāpiemīt cilvēkam, ...
Tieši tā! Talants, ķēriens, gaume! Nu ja ir bailes un krata drebulis, tad nesāc :)) frizierim ir jābūt talantam un ķērienam,ja tāda nav tad ir tā,kā ir... klientu tāpat nebūs,iemācīties var teoriju,bet praksē ir citādi. google var atrast mācību kursus.
un gadiņi man šķiet tev ir vairāk cik atminos:DDDDD
Pamēģini vismaz mammai vai draudzenei apgriezt matus, vai nokrāsot nagus ar parasto. Atceries, ka tas Tev būs jādara katru dienu!

Ar frizieriem vispār interesanti. Ir tādi, kas kuļas kā pa nātrēm, i algas mazas, i jāstrādā daudzas stundas, visas tās laku smakas, lidojošie sīkie mati - bojā veselību. Darbs uz kājām - sāp.
Un tad ir tādi, kas strādā maz un saņem daudz. Ir tādi, kas prasa par frizūru 100-500 eur, un nekas tur tāds īpašs nav. Bet ir jāprot apieties ar klientu, piemeklēt pareizais griezums, jābūt laipnam, patīkamam, kulturālam cilvēkam. Protams, jāuztaisa sev vārds jeb slava, jāpiedalās konkursos, jābūt tādam kā māksliniekam. Tad var pelnīt tūkstošus, nepārstrādāties un strādāt tikai ar tiem klientiem, kas patīk.
Ja interesē, ir par ko un iespējas , tad jāmācās. Daba mani no bērnības apveltījusi at friziera talantu. Pirmā kliente biju sev pati, jo 3 klasē tiku sasēdināta kopā ar utainu meiteni, kas mani laiku pa laikam aplaimoja ar saviem lopiņiem. Toreiz, lai tiktu no viņiem vaļā, tika pielietotas diezgan drastiskas metodes un man mati līdz viduklim. Reiz, pēc atkārtotās ekzekūcijas sapinu sevi divas bizes un abas nogiezu. Izskatījos šausmīgi, pēc kā tiku pie frizūras, ko sauca par sasonu. Pēc tam aju sevi safrizēju regulāri. Tad nāca izcirpto pakaušu un cukurūdeņu laiks un klientu loks paplašinājās. Klases biedrenes arī gribēja būt modernas. Kopš tā laika manā ģimenē neviens pie friziera nav bijis. Arī draudzenes ir manas klientes. Tas viss nāk no dabas. Bet par manikīru...kaimiņu meitene izmācījās kuros, bet tā ir tikai redzamaā aizberga daļa. Aprīkojums (piem. gēla nagiem) ir nežēlīgi dārgs. Ja nav sponsora, tad ir grūti pašam ko uzsākt. Bet mācīties nekad nav par vēlu. Lai veicas! Tikai talants, vēlme un patika pret to, ko dari. Pirms kursiem ar griezu matus, nebija problēma..pēc kursiem , kad varētu strādāt - sapratu, negribu un viss. Jādara tas, ko sirds vēlas darīt un kas padodas , patīk ...visam kopā jābūt - tas tāpat kā rasols nebūs rasols, ja tur neieliks desu un gurķi :) Tikai viss kopā rada to, kam jābūt galā. ··· Kursi: Friziera un manikīra kursi lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Latvijas armija (NBS), kājnieka pamatapmācības kurss Alūksnes mācību centrā... :) Nodarbinātības Valsts aģentūra VID https://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=7&id=205&hl=1&no=2015.2.3&lidz=2016.2.3

Plānošanas reģioni, piemēram, http://www.latgale.lv/lv/news/article?id=8088
··· Kursi: Kursi, semināri bezmaksas? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Lauksaimnieku ātrie kursi (16)
Kur var iziet kādus ātros kursus lai iegutu lauksaimnieka izglitibu?
Vai tad prasība pēc kursiem no ES projektu puses nav pamatota ar kādu dziļāku domu ?
Jeb arī tos projektus realizēs gudrāki cilvēki , ja vien tas projekts sanāks prātīgs?
Ko tik ar kursu izglītību nevar dabūt gatavu ?!
Ar kursiem buus par maz! pirmais ko vajag,tas ir izstraadaat projektu....ko un cik,kas ir saakumam,kaadi iipasumi,pentere gara,tad vajag labu graamatvedi,kas visu reekinaas,apreekinaas un tt. Spec izgliitiibas nav obligaatas,vismaz,kaadreis taas bija vajadziigas,ja gribeeji buut agranoms,tad Jelgavas lauks.akad. Varbuut vari paraknaaties tur,varbuut ir kaadi kursi,kaadas lekcijas. " soreiz iet runa par lauksaimnieka izglitibu lai varetu startet uz projektiem, NEVIS LAI VNK RUSINATOS PAR DARZU!!!!!!!!"

Kaadiem vel projektiem? Gribi apguut ES subsiidijas neko nedarot? Aatros kursus vari iziet firmaas, aks taadus piedaavaa, tikai veertiba tiem kursiem ir proprorcionaala ieguldiitajam laikam un energjijai, apguustot vielu.
Bet vispaar iesaku izdomaat citu sheemu....
Ella, nemulsini, ja nezini. Ja pretendets vēlēsies pieteikties uz Jaunajiem zemniekiem , obligāti būs jābūt kvalifikācijas dokumentam - lauksaimniecībā (kādreiz vajadzēja atsevišķos projektos noklausīties kursus, piemēram jaunajiem zemniekiem un projektos, kur vecāki nodeva saimniecību jaunajiem - priekšpensionēšanās). Jaunajā uzsaukumā tā NEBŪS! Vajadzēs kvalifikāciju, ko izsniedz tehnikums vai LLU. Patreiz iet diskusijas - ka varētu startēt arī tādi studenti, kuri studē 2 kursā, bet ja noteiktā termiņā neiegūs kvalifikāciju finansējums būs jāatmaksā! Paprasi, lai kāds zemnieks uzraksta "spravku", ka kartupelus rakt proti, govis slaukt un apsēkot arī proti, ābeles potēt - izklaide, aitkopībā ģēnijs, hobijs lamu audzēšana utt... ··· Kursi: Lauksaimnieku ātrie kursi lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Komunikācijas (oratoru) kursi (14)
Vai kāds varētu,lūdzu,ieteikt kādus kursus,kas palīdzētu attīstīt komunikācijas spējas,runas mākslu,uzlabotu dikciju?
Lasi daudz grāmatas Nu, jebkuri kursi saistībā ar tēmu - vadība. Nu Publiskaas uzstaashanaas maaksla, zinu, ka parasti taadi seminaari vai lekcijas ir pie studiju programmas. Piem - Biznesa vadiibas koledzjaa. :) Vienam topošam mācītājam rredzēju lekciju pierakstus " Oratora mākslā " . Jeeci - lekcijas oratora maakslaa ir katrai sevi cienošai teoloģijas mācību iestādei ;)) ··· Kursi: Komunikācijas (oratoru) kursi lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Angļu valodas kursi Rīgā (19)
Varbūt kādam ir informācija/pieredze/, kur Rīgā būtu vērts apmeklēt angļu valodas kursus.Tā kā esmu mācījusies vācu valodu, tad angļu valoda būtu jāsāk Beginner līmenī :)
šķērslis svešvalodu apguvē, ir dzimtās valodas gramatikas nezināšana. Valodu mācību centrā, ja Rīgā, bet ir filiāles arī citur. Beginneros nemācījos, bet augstākā līmenī ir ok. internetā kursi pieejami tonnām, tik iemet google.. http://www.mirte.lv/public/29666.html?type=29988 Patreiz mācos firmā Polyglot, mazliet augstākā līmenī.
Principā esmu apmierināts.
··· Kursi: Angļu valodas kursi Rīgā lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu