Latvijas Universitāte

Latvijas Universitāte - jautājumi un diskusijas

LU Vadības zinību maģistratūra (9)
Vai kads studejis / Stude LU Magistratura Vadibas zinibas? 1)Tur taču var ar PR dilpomu ari var staties? 2) kāds ir tas lekciju izkartojums - katru vakaru?:( 3) Vai varbut var kads ko labaku ieteikt?;/ Pilnība trakums - nezinu ko ...
Ja vajag papīru, bet ne zināšanas, tad tur var stāties. Vidējais pasniedzēja vecums pirms gadiem 5, kad tur mācījos, bija gadi 60. Mans viedoklis par šo augstskolu - absolūti zemē nomests laiks. Interesanti, kur jūs cerat atrast darbu ar diplomiem par nekā nezināšanu - tipa komunikāciju, pr, vadibas zinātnes?? Sekretutkas skoropiskas?:)) Mans dēls pabeidza to pēc studijām Tehniskajā universitātē, pašlaik normāls darbs. Iekopēju interesantākās:
1) Ekonomikas maģistra studiju programma
http://www.evf.lu.lv/Izvele.asp?h2=6&h3=7&h4=12&h5=Programmas/
mag_ek.htm&h6=13

2) Vadības zinību maģistra studiju programma
http://www.evf.lu.lv/Izvele.asp?h2=6&h3=7&h4=12&h5=Programmas/
mag_vad.htm&h6=14

3) Starptautisko attiecību (ekonomikas) maģistra studiju programma
http://www.evf.lu.lv/Izvele.asp?h2=6&h3=7&h4=12&h6=34

Vēl ir vesela jūra, papēti pati:
http://www.evf.lu.lv/Izvele.asp?h2=6&h3=0&h4=0&h6=6

Tomēr es Tavā vietā ar 1 maģistra diplomu ietu uz doktorantūru nevis tērētos ar bezjēdzīgu izglītību. LU visas studiju programmas ir akreditētas & pat iedomāties nevaru kam ir jānotiek, lai tās neakreditētu :))))
2006.gadā pabeidzu LU Vadības zinības maģistratūru neklātienes nodaļā. Ir virziens, kurā jāiet un tālāk roc pats! Tikai un vienīgi no paša ir atkarīgs, cik interesantas būs studijas. Pasniedzējs dod ievirzi! Un cilvēki manā studiju ceļā vienmēr ir bijuši gaiši! Augstskola: Latvijas Universitāte
Virziens: Sociālās zinātnes
Piešķiramā kvalifikācija vai/un grāds: Sociālo zinātņu maģistrs vadībzinātnē
Izglītības pakāpe uzsākot programmu: augstākā
Studiju veids, forma un ilgums
pilna laika klātiene: 2 gadi
nepilna laika klātiene: 2 gadi un 6 mēneši
Akreditācijas datums: 30 - 06 - 2009
Akreditācijas beigu termiņš: 31 - 12 - 2015

Par lekciju izkārtojumu un pārējo jāinteresējas LU Ekonomikas un vadības fakultāte mājas lapā.
http://www.evf.lu.lv/

··· Latvijas Universitāte: LU Vadības zinību ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Tiesību zinības (5)
Vai kāds te ko zina par maģistratūru RSU tiesību zinātnēs? Interesē arī Turība un LU. Nejautāju par mācību iestāžu prestižu,bet tieši par studiju procesu un zināšanām,ko tās dod.
varu tikai par Turiibu- viss slikti, lai gan tiek aicinaati vieslektori, grandioza biblioteeka, bet peedeejos 7 gadus nav domaats par maacibspeeku motivaaciju

neba studiju process dod zinaashanas, bet praktiskaa darba pieredze:))
ieliec sarakstaa policijas akademiju. Par RSU varu teikt,ka prasa tur daudz,ljoti daudz.Zinashanu garantijas ir taadas,ka tik cik prasa,buus arii jaatbild,atlaides,pielaides nekaadas,caur pirkstiem neviens nepaskatiisies. nu es studējku maģistratūru Turībā - esmu pilnībā apmierināta ar studiju procesu, bet piekrītot (daļā par to, ka praktiskai pusei lielākā nozīme)haarvim, ja ir praktiskā pieredze būs ļoti interesanti studēt. Policijas akad tak likvidēja, ne? Rīgas Juridiskā augstskola, protams, labāka par vidām minētajām ··· Latvijas Universitāte: Tiesību zinības lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Bakalaura darba atzīme LU diplomā (6)
Jautajums tiem, kas pedejos gados ieguvuši LU bakalaura diplomu (tie vācini zalā krāsā). Man interesē vai bakalaura darba atzīme ir ierakstīta iekšā tajos zalajos vākos vai tā atzīme kopā ar parējām studiju kursā ...
bakalaura darba atzīme ir tikai atzīmju lapā,viņa neparādās uz diploma,tur ir tikai ierakstīts ka esi pabeidzis LU un iegūta izvēlētās profesijas bakalaurs.Teisija jāiespringst būtu uz zināšanām, bet izskatās, ka tā tava paziņa, peldētnepratēj, nav tas gadījums:( Žēl, ka atzīmes tomēr iekš tiem diploma zaļajiem vāciņiem neparādās:( Nelāgs piemērs!

Man laikam būtu kauns dabūt mazāk par 6 :ppp Arī par 6 jau ir kauns sev, nevis citiem ;)
Ja nemaldos, tā pati meitene, kurai tagad ir svarīgi, lai zināšanas un gribasspēku apliecinoša atzīme neparādās diploma "vāciņu" daļā, pašlaik ar tavu palīdzību meklē kādu, kas viņas vietā uzrakstītu bakalaura darbu... Diezgan nožēlojama attieksme pret sevis izglītošanu. :/ un diezgan nožēlojams cilvēciņš, kurš meiteni izvēlas tikai pēc "vāciņiem" nevis satura ··· Latvijas Universitāte: Bakalaura darba atzīme LU ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
LU Sociālo zinātņu fakultāte - atsauksmes (5)
Sveiki! gribeeju uzzināt par LU Sociālo zinātņu fakultāti. Kādas atsauksmes, kas tur labs, kas slikts utt. ?Paldies!
Galvenais ir saprast, vai konkrētā studiju programma Tevi apmierina. Visa informācija par šo fakultāti atrodama LU mājas lapā.
LU izceļas ar īpašu birokrātismu, bet pārējais - uzklausīt dažādu cilvēku viedokļus būtu neobjektīvi, jo vienam pasniedzējs vai gaisotne tur patīk, citam nē, etc. Katram savs un manuprāt, izvēloties studijas, svarīgākais ir programma, kas tiek piedāvāta, etc.
Esmu dzirdeejusi, ka tur par liekajiem B daljas (obligaataas izveeles daljas) krediitpunktiem jaamaksaa, vismaz dazhaas programmaas. Dekaane ir savdabiiga, bet ljoti paarstaav savas fakultaates intereses dazhaadaas LU instituucijaas. Nu tajaa fakultaatee ir darbojushies daudzi ieveerojami cilveeki ar lieliem sasniegumiem! Es tur vienu gadu studeeju un tad aizgaaju prom... tur studenti bija nieciibas, bez tiesiibaam u.t.t. tagad studeeju sitaa maaciibu iestaadee un juutos savai augstskolai vajadziiga, varu aiziet pie vadiibas, izrunaaties par savaam probleemaam vai veelmeem un mani vienmeer uzklausiis... LU par to vari aizmirst... cool. man patiik. =) Antuanete - tu runaa kaut kaadu sviestu. Taa nav. :) pasniedzeeji kaa jau visur - dazhaadi. Viens patiks, cits atkal nee. Atmosfeera ir riktiigi ok, man vismaz patiik. Labs kontakts. Bet tas jau individuaali. Ednica laba - alinju paardod. :D Vieniigais neatrodas centraa, tachu kojas blakus fakultaatei.

Kopumaa izgliitiiba laba, nav tik daudz jaamaacaas (tb jaaraksta bezjeedziigi referaati) kaa, piem., stradinjos, daudzi vieslektori brauc utt. ja gribi maaciities nopietni, vari to dariit, ja gribi laizt fufeli - arii var. =)

P.S. Ja gribi aizrunaaties ar kaadu par savaam probleemaam, ej pie psihologa, nevis savas augstskolas dekaana! ;)
··· Latvijas Universitāte: LU Sociālo zinātņu ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu