Līderības akadēmija

Līderības akadēmija - jautājumi un diskusijas

Līderības akadēmija (5)
Stāstiet, lūdzu, ko esat dzirdējuši un pieredzējuši par Līderības akadēmiju!? Vai tas ir tā vērts?
cik man naacies buut pasaakumos par teemu - liideriiba - tad tas ir baigi ok. tas atkariigs no taa, kas to vadiis. Mana draudzene tur ir mācījusies, ir baigajā starā :) un teica, ka šī oarganizācija praktiski dod to, kas katram ir vajadzīgs. Acīmredzot palīdz izmainīt attieksmi pret lietām un tad cilvēki paši var veiksmīgāk atrisināt savas problēmas. pilnīgas muļķības! Es ieteiktu tur neiet.. ja gribi zināt vairāk, pameklē googlee, ko par La runā forumos ;) pats esmu tu esmu bijis no pirmā līlmeņa lidz pat starptautiskajai programai. Teiksu kā ir nau viegli bet varu teikt tas ir to vērts uz visiem 100% .Ja vēlies drosi vari pamēģināt nenožēlosi tikai apbruņoies ar milzīgu pacietību un gatavību paskatīties uz sevi citām acīm nekā līdz sim tas viss praca lielu piepūli cīņā pasam ar sevi. Ja ir spēks un drosi mēģini un tu redzēsi kā tava dzīve mainīsies ja tu to vēlies mainīt protamstikai uz labu tad uz priksu . Jautājums atbilst sabiedrības debīlisma līmenim. Cuik daudz naudas jūs esat gatavi atdot par neko? ··· Līderības akadēmija: Līderības akadēmija lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Līderisma akadēmija, 2.kurss (4)
Bija jau aizmirsies, bet nu kāds paziņa sarosījies uz Līderistu akadēmijas 2. kursu, domājot,ka nebūs tik traki kā 1. Tā kā pēc 1. bij riktīgi izsists no sliedēm, jautāju, vai tagad jābūt gatavam arī tādām sekām?
Stulbums! Neko labu neesmu dzirdējusi.

Kārējais - kur aitas, tur cirpēji!
Pašam vajag lasīt pēc savas izvēles, nevis gremot,ko tev ielīderē!!! Lēti dekoratīvi triki! Bet ir jau ,kam tas ir jaunatklājums, pārsvarā aktīvi cilvēki,kas līdz šim nav sevi pietiekoši noslogojuši(informācijas uzņemšanas un pārstrādāšanas lauciņā), kļūst kā švammītes- uzsūc visu pēc kārtas! Krāpnieki. Zinu, ko runāju. ··· Līderības akadēmija: Līderisma akadēmija, 2.kurss lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Personības izmaiņas pēc Līderisma akadēmijas (4)
Mans paziņa, pēc Līderu akadēmijas 1. kursa iziešanas, tiešām ir mainījies- īsts nervu kamols no līdzsvarota cilvēka sanācis, uzvedība, vērtības citas, pat svars cits:)Acīm redzamā diskonfortā cilvēks!Ies visus ...
...zombētie, kuriem jebkurš var sačakarēt smadzenes...žēl viņus. To zemē nomesto naudu labāk būtu ziedojuši savām ģimenēm, vecākiem, bērniem.... nu tā... Peec buutiibas taa ir sekta. Taapeec arii ir taads rezultaats. Varbuut arii ir atseviski cilveeki, kuriem tas ir vajadziigs, tachu, ja nav nervu sisteema stabila, noteikti nevajadzeetu turp iet. Kapec mani parnem sajuta, ka LA arvien vairak un vairak parnem so zemi? Vai mes tasamies kolektivi nojugites, vai ka?
Nu ko, varu apsveikt, te darbs ir psihoterapeitam, protams, ja tas pazina vispar saprot, cik sacakaretas ir vina smadzenes.
Man skiet, ka to kantori patiesam vajag uzspridzinat. Pedeja laika par daudz sitadu bedu stastu...
daudz bēdu stāstu dzirdēts. Mans boyfriends arī gandrīz ievilināts tika! Es viņu atrunāju, bet ja viņš ietu, es viņu pamestu ;) Viss ir ļoti vienkārši :) ··· Līderības akadēmija: Personības izmaiņas pēc ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Līderisma akadēmija, atsauksmes (8)
Kas var padalities ar iespaidiem par Liderisma Akademiju?
Tieši tā - ir jau kas stāsta, ka baigi super, bet diemžēl ir pēc tam dzirdēts, ka pajūk ģimenes, jo viens pēkšņi ir apjēdzis, ka ir bijis nulle...
Faktiski ar sevi katrs var tikt galā, tikai sakārtojot domāšanu un noticot pašiem sev, turklāt jābūt lielai vēlmei ko nebūt sasniegt...
Bet ja tās nav tad šī akadēmija to dopingu uz mirkli iedos, bet, ja pats neko nedarīsi, tad .... visa tā lielā nauda kaķim zem astes ...
Cik zinu, akadēmijas absolventiem ir aizliegts izpaust jebkādu informāciju par to, kas tur notiek. Mana draudzene tur mācījās, bija sajūsmā, tikai izteicās, ka kaut ko tik nežēlīgu ne katrs izturēs. Un dārgi arī pēc suņa, tomēr iegūtais esot tā vērts. http://ariom.narod.ru/Literatura/20 02-html/est/0.htm

Šķiet, tas ir tas, ko Tu meklē.
ar iespaidoiem daliities nedriikst. bet viedoklis ir :) Garām ··· Līderības akadēmija: Līderisma akadēmija, ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Līderisma akadēmija (6)
Kurš var pateikt, kas notiek tajos pašizaugsmes treninjos, kurus riiko Līderisma akadēmija un citi līdzīgi kantori? Man tuvs cilvēciņš tādus izgāja un liekas, ka nedaudz tā ka galva sakruķīta ne tajā labākajā virzienā.
esmu dzirdeejusi tikai visu to labaako, nu man draugs vinjus izgaaja, kaut arii pirms tam bija uznjeemeejs, tagad iemaaciijies pienjemt dazjaadus leemumus arii savaadaak. Nu kaut ko ar smadzeneem vinji arii tur dara, bet ne jau sliktaa noziimee krukjii :) Fuflo !

Tas ir nepieciešams kompleksainiem lošiem lai celtu pašapziņu, bet ja cilvēks nav līderis pēc dabas, tad tur diez vai kas sanāks !
Piekriitu Maverickam, liiderisms ir iedzimta lieta :) Ar ko tad vēl var darīt cilvēks, ja grib ko manīt, ja ne ar smadzenēm (no never.. komenta).
Daudz nepateikšu, bet arī dzirdēts labais.
Bet, ja ceļ pašapziņu, dažādi loši mainās, tad i daba labāk uz āru iznāk.
Neērti sadzīvē var būt otram kļūst :-))
Tas nav sliktaakais veids, kaa iisaa laikaa iemaaciities paskatiities uz lietaam un attieciibaam savaadaak, no citiem aspektiem. Biistami, ja cilveekam ir tendence visu pienjemt nekritiski. ··· Līderības akadēmija: Līderisma akadēmija lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu