Loģistika

Loģistika - jautājumi un diskusijas

Augstskolas izvēle tālmācības bakalaura studijām (6)
IR pagajusi gandriz 5 gadi kops pabeidzu vidusskolu gribu tagad iegut augstako izglitibu. Ta ka neesmu lv man der tikai talmaciba.Bet problema tada ka nespeju izlemt ko tiesi macities zinu ka negribu kulturu, vadibu - tas nav prieks manis. ...
Pagaidi vēl kādu gadiņu... nāks laiks, nāks saprašana.
Arī tālmācībai jākārto eksāmeni klātienē.

Turklāt ne jau visiem obligāti ir jāmācās un mācīšanās mācīšanās pēc ir tikai laika un naudas izšķiešana.
Ir noderīgāki ieguldījumi.
Vai tad UK tiešām nav neviena sakarīga koledža? LV ir daudz , daudz leetaak, tas taa, par taam koleggaam aarzemees.
Man autoram, anoniimajaam , jautaajums pretii - vai tad tiessam veel nezini, ko gribi maacities? Peec ntajam gadiem peec videnes beigssanas. Ko dariiji ssos piecus gadus? Kas intresee, kas padodaas, kas patiik passssam , jeb preciizaak, tiessam veel nejuuti, ar ko vareetu nopelniit naudinnu dziivei? Kas atmaksaatos maaciities.....?
Man vienmeer ir bijis jaabriinaas, ka kad cilveks nezina, ko grib maaciities, par ko veelaas klluut. Es, man sskkiet, jau kaadaa 4 klasiitee zinaaju, ko maaciissos, kas intresee, ar ko pilnas klades bija "saprojekteetas".....Jaa, naacis klaat ir lloti daudz kas, jo nepaartraukti maacos klaat .Un man sskkiet ssodien ir tik milziigas iespeejas, izveeles.
Sveiki! Tas, ka esi izlēmis(-usi) mācīties - super! Ja zini ko nevēlies apgūt, jau ir solis uz pareizo izvēli. Bet vēlams noskaidrot vispirms, kuras profesionālās jomas Tevi interesē vairāk par citām. Iespējams, ka saistošas ir vairākas profesionālās jomas. Tests , kur to noskaidrot atrodas nva.gov.lv mājas lapā, sadaļā KARJERA.Tur atrodama arī informācija par izglītības iespējām.Iespējamas arī e-karjeras konsultācijas, kuras palīdzēs iegūt informāciju un izdarīt izvēli! Vari meklēt informāciju vēl prakse.lv., niid.lv
Lai veicas!
Vari mēģināt kādu no koledžām, bet ne komerc un utt. Mēģini kādu nopietnāku tehnisko utml. ar 3 gadu progr. ··· Loģistika: Augstskolas izvēle ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Apmācības programma - Loģistikas darbinieks. (13)
Mūsdienās vārdam “Loģistika” ir ļoti plaša nozīme, un loģistika nav tikai transportēšana, piegāde un uzglabāšana. Modernā loģistika ietver praktiski visas uzņēmējdarbības sfēras, tādejādi loģistika ir iespaidīgs ...
Tā ir darbību ķēde, tā teikt "no durvīm līdz durvīm" - saņemt produktu no ražotāja un nogādāt pircējam, ieskaitot līgumu slēgšanu, pārvadātāju piesaistīšanu iekraušanu-izkraušanu, utt, utt. Ko grib atkarībā pats! Var veidot savu SIA un privati ar kravām ņemties! Piesakies pie kāda privāti pamācīties! Viegli mav izdzīvot sākumā! Ir kravas, kur nopelni 10euro, ir kur 500-800! Man draugi ir privātie loģistiķi...studēt speciali neko nevajag obligati! Visu tur nosaka vlcena! Maksā abonentmaksu par lapu, kur tiek tirgotas kravas! Pelna vairāk uz saliktajām! Tas tirgus ir sadalits...gruti būs parvilinat klientus, kuriem hau ir savi kontakti! Ja vari zemak, tad parvilinasi...bet neviens neies līdz 0! Vajag būt ar apgriezieniem! tiem kas tankaa, te ir links http://en.wikipedia.org/wiki/Logistics Nosaukums labs! Cik nu zinu - pazīstams puisis to loģistiku studēja pāris mēnešus kā piedevu IT, nav tur nekā īpaša. Kādreiz visiem mācīja marketingu, tagad modē loģistika. Ir, protams, milzīgas loģistikas kompānijas, un ir sīkie uzņēmēji - loģistikas asi, ar savu busiņu. lai būtu labs logists, nepietiek tikai ar izglītību, tam jābūt ar labu iztēli. Nereti šo darbu labi veic kādreizējie šoferi, kuri pārzin visu preces ceļu no ražotāja līdz patērētājam ar visām piegādes īpatnībām. būtībā jau logistam jāzin arī šoferu darba režīms, kravu savstarpēja savienojamība, pārvadāšanas režīmi, termiņi. jābūt komunikabliem sarunās ar klientiem, piegādātājiem un kravu saņēmējiem. Pats par sevi valodas. PC un logistikas programmas. Orientēties attālumos un ceļos palīdz tās pašas online kartes, kā piem. http://www.viamichelin.com/ ··· Loģistika: Apmācības programma - ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kur mācīties par loģistiku?? (5)
Kur var mācīties kaut ko par loģistiku??
Tehniskajā universitātē Transporta fakultātē Ak dievs, tā bija diezgan liela šizofrēnija, RTU. ISMĀ coolākā loģistika visumā http://www.itl.rtu.lv/iti/dii5.htm

Ar karotiiti neviens tur nebaro, bet ja pats rukā līdz un var to realizēt darbā, tad ieguvums labs.
man šķiet ka visizcilākā izglītība šajā jomā ir TSI, varbūt nedaudz krieviska augstskola, bet citadi nekādas vainas! ··· Loģistika: Kur mācīties par loģistiku?? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Loģistika - plusi un mīnusi? (11)
Vērts apgūt tādu profesiju? Ko tur dara? Cik maksā?
apguut ir veerts to kas patiik, jo tad tu to dariisi labi un arii labi sanjemsi. :) Es strādāju loģistika, darbs nav viegls. Darbs ir ar kravam, kravu meklēšanu, komunikācija ar klientiem un šoferiem. Jo kravu sameklēsi, jo labāk sanemsi. Dokumentu formesana arī ietilpst darba pienākumos. Nedod Dievs, ka kravas svars atšķirsies par kādu vienību, tāpēc dokumenti vairakkart tiek pārbaudīti. Ja vel gadās problēmas uz robežas, zvana pat naktis. Pārsvarā problēmas ir uz Krievijas robežas, muitā nākas šoferiem maksāt kādu naudu, lai parlaistu pāri robežai, jo viņiem ir tiesības atgriezt mašīnu atpakaļ. Loģistikas vispār seko līdzi arī lai krava nonāktu galapunkta pēc iespējas ātrāk. Viņiem arī ir sava grāmatvedība. Savādāka nekā parasti. Kur mācīties? Lai strādātu ir jābūt profesionālas kompetences sertifikātiem. Var mēģināt mācīties transporta un sakaru institūta, kaut gan tagad daudzas augstskolas piedāvā loģistika ka 1 līmeņa profesionālo izglītību. Pārējais viss nāk ar praksi un praksi. kādu loģistiku? :) but čmo? vairs negribas.
ir cilvji, kas sasirgst stipri, ir kas, visu laiku. poliķi - ne tie. tēvi/mātes - ne tie.
kad tu izkodīsi līdz saknei, nav kāda cita, nekādu citu spārnu nav. burtiski.
http://www.youtube.com/watch?v=Np2BhAkJULM&list=RD108JguGBytWns
jebkurā profesijā var labi pelnīt, ja patiešam proti doto darbu labi darīt. lūk, un nav vieglu atbilžu, arī tev. tā tas ir iekārtots ar nodomu. ··· Loģistika: Loģistika - plusi un mīnusi? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Logistikas dokumenti (5)
Kadi dokumenti vajadzigi kravas transportacijai ( konteineros) un ko atzimes muita?
Rēķins un CMR. Muita arī gribēs saprast materiālus, kas tiek transportēti - koks, metāls, stikls, plastmasa, utt. Un jāzin cik paletes vai vietas tiek ielādētas konteinerā. Parasti muitnieki jautā, ja kas iztrūkst. Jāsāk ar to uz kurieni krava ies,vai uz EU vai ārpus.Divas dažādas padarīšanas. Iepakojuma sertifikāts ar būs vajadzīgs. No kurienes un ar ko ved ? Kuģis- Bill of lading , invoice , packing list. Jāzin preces muitas kods. ADR muitā prasis un naudu savu cmr vari sev kautkur iebāzt ··· Loģistika: Logistikas dokumenti lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu