Mūžizglītība un tālākizglītība

Mūžizglītība un tālākizglītība - jautājumi un diskusijas

Profesiju apguves kursi cilvēkiem pēc 45 gadiem (34)
Nupat LNT teica, ka beidzot būs kursi cilvēkiem pēc 45 gadiem un ne kaut kādi sūta bezdarbnieku kursi, kuri skaitās kā hobiju, bet gan kursi profesijām, kuras ir pieprasītas darba tirgū. Tikai palaidu garām, kur jāpiesakās.
No veca muļķa jaunu speciālistu neizcept... palasiijos. parsvara trukst viirieshu darba rokas. bet tas nekas, es sen gribu iemaciities metinat :D Ja līdz 45 g. vec. neko jēdzīgu neesi apguvusi, tad tagad izdosies? Mediķu trūkums ir Latvijā diezgan liels. Vai tagad pēc 45 sāks apgū šādu profesiju? Un kādēļ tagad to mācīties, ja algas tāpat ir niecīgas. Kur lielākas algas - tur nemeklē, jo netrūkst darbinieku! kursi var iedot tikai apliecību. Smadzenes komplektā nenāk ··· Mūžizglītība un tālākizglītība: Profesiju apguves kursi ... lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Izglītība - prātaglītība mūža garumā! Dzīvo un mācies visu savu dzīvi! (25)
Mācīties!, bet ko? Protams, svarīgākais ir apzināties sevi un savu vietu sabiedrībā! Kas vislabāk mums varētu palīdzēt atbildēt uz šiem jautājumiem, ja ne grāmatu Grāmata- Bībele!!! Noteikti esam lasījuši kādu no ...
Varbūt tomēr labāk "Ķēniņa Zālamana raktuves"? Jurk, varbut, ej klosterii? kapec tu neej? ir tachu viiriešu klosteri. vietas, kur atdodas Dievam pilniiba (es nopietni), tur nav internets (vismaz es ta ceru.) es domaju, ka tur ir tiesham interesanta dziive tiem, kuri patiesi tic. nu kam tev laiciiga dziive? (es tiesham nopietni)
nu neesi liekulis. atrodi iemeslu, kapec tu vel neesi klosterii.
tad tu esi liekulis. tava atbilde nav neviena argumenta, lai pamatotu tavu neveleshanos veltiit dziivi tam kungam. kam tev ieteikumi? sheit avis tevi tapat nedzird, jo sludinataja talants tev nepiemiit un Dieva vardu tu nelietiigi valka. beztolka.
jautajums, ko njemies un nedziivo savu dziivi?
Es nezinu, vai tas ir garīgais skurbuls vai citkāds kaitīgs skorbuls, bet ar to Jurku paliek aizvien trakāk. :( Nu jā... vīrieši arī vecumā daudzi spēj bērnu pagādāt. Bet vai paspēs arī izaudzināt? Ko gulēji visus šos gadus, ka nesagādāji pēcnācējus? Normāli būtu, ja bērni šobrīd būtu vismaz padsmitnieki. Un ceri savos 40+ apņemt gados jaunu sieviņu bez bērniem?! :D ··· Mūžizglītība un tālākizglītība: Izglītība - prātaglītība ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Iesakiet, ko pamācīties, kas noderētu darbam? (23)
Ir jau 40, taču gribētu kaut ko mācīties, kas būtu noderīgs darba tirgum, un uz ko varētu nomainīt pašreizējo darbu? Diezvai par ārstu izmācīšos, bet ir jau arī vienkāršākas lietas. Augstskola nav pabeigta.
Valodas vienmēr var mācīties, tās jebkurā darbā noder.
Grūti ko ieteikt, ja nezini kāda Tava līdzšinējā nodarbošanās.
Skaistumkopšanas sfērā vienmēr var kaut ko jaunu piemācīties, masāžas utml.
nu vispar nezinu darbu kur nebuutu vissu laiku ko maaciities. Nu labi, nakstargam varbuut ka nee. Esi naktssargs? Metinaataaji augstu koteejaas! Nesmejies, sievieteem roka dreb mazaak kaa viiriem, tas ir svariigs priekshnoteikums kvalitaatei!:) Nupat nesen redzeeju, kaa savieno trubas un metina jauna meitene - nu darbs gaaja no rokas! Divi paliigi - puishi, tik speeja materiaalus padot!:) pabeidz to augstskolu,tad doma,ko talak. citadi izskatas,ka nevari lietas davest liidz galam. ··· Mūžizglītība un tālākizglītība: Iesakiet, ko pamācīties, kas ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Līderisma akadēmija, atsauksmes (8)
Kas var padalities ar iespaidiem par Liderisma Akademiju?
Tieši tā - ir jau kas stāsta, ka baigi super, bet diemžēl ir pēc tam dzirdēts, ka pajūk ģimenes, jo viens pēkšņi ir apjēdzis, ka ir bijis nulle...
Faktiski ar sevi katrs var tikt galā, tikai sakārtojot domāšanu un noticot pašiem sev, turklāt jābūt lielai vēlmei ko nebūt sasniegt...
Bet ja tās nav tad šī akadēmija to dopingu uz mirkli iedos, bet, ja pats neko nedarīsi, tad .... visa tā lielā nauda kaķim zem astes ...
Cik zinu, akadēmijas absolventiem ir aizliegts izpaust jebkādu informāciju par to, kas tur notiek. Mana draudzene tur mācījās, bija sajūsmā, tikai izteicās, ka kaut ko tik nežēlīgu ne katrs izturēs. Un dārgi arī pēc suņa, tomēr iegūtais esot tā vērts. http://ariom.narod.ru/Literatura/20 02-html/est/0.htm

Šķiet, tas ir tas, ko Tu meklē.
ar iespaidoiem daliities nedriikst. bet viedoklis ir :) Garām ··· Mūžizglītība un tālākizglītība: Līderisma akadēmija, ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu