Studijas ārzemēs

Studijas ārzemēs - jautājumi un diskusijas

Kur mācīties psiholoģiju? (15)
Iesakiet kur būtu tā labākā vieta kur strādājošs cilvēks varētu studēt šo interesanto zinātni, kaut kā pa vakariem vai neklātienē (piem psiholoģijas studijas reizi nedēļā)? Gribētu reālu pieredzi dzirdēt un ...
kāpēc gribi studēt psiholoģiju? lai sevi saprastu? vai lai strādātu par psihologu?? varu tikai pateikt par neklātienes studiju iespējām. daudzas augstskolas piedāvā šādu apmācības veidu - vai nu pa vakariem, vai arī pa sestdienām svētdienām.

lūk, piemēram, info no LU
http://www.lu.lv/gribustudet/pamatstudijas/programmas/2010-2011-rudens/psihologija-profesionala/

Fakultāte: Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
Iegūstamais grāds: profesionālais bakalaura grāds psiholoģijā un psihologa asistenta kvalifikācija
Studiju programmas direktora p.i : lekt. Anda Upmane
Studiju programmas apjoms kredītpunktos: 160 kredītpunkti
Studiju programmas akreditācijas termiņš: 31.12.2011.
Studiju programmas formas:
PLK (Pilna laika klātiene) - darba dienās, galvenokārt no 8:30 - 18:00 atkarībā no konkrētās dienas nodarbību plānojuma,
NLK (Nepilna laika klātiene) - ceturtdienās un sestdienās no plkst. 8.30 – 18.00
Studiju programmas ilgums: PLK - 8 semestri(4 gadi), NLK 9 semestri (4,5 gadi)
Studiju maksa (pilna programmas apguve): PLK - 4800 Ls
NLK - 3825 Ls
Studiju maksa (1. studiju gadā): PLK - 1200 Ls
NLK - 850 Ls
Studiju vietu skaits: PLK budžeta - 10, maksas - 120
NLK maksas - 50
Minimālais studentu skaits: PLK - 25
NLK - 25
Iesaku jau effy ieteikto LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti.
Tur ir (vismaz bija) arī akadēmiskā psiholoģijas bakalaura programma, 3. gadi.

Lai kādam mērķim gribētu studēt, LU diploms ir atpazīstams un cienīts visā Eiropā, vismaz.
Personīgi priekš manis studijas ir lieks laika tēriņš, vienkārši izlasi 12 grāmatas par gadu veic pierakstus, atceries, pārlasi, un tā gada laikā būsi zinošāks, kā citi tos četrus tur mocoties.. RPIVā Imantā ir iespēja studēt psiholoģijas bakalauru neklātienē - mācības 3,5 gadus. Pati izstudēju. Varu teikt visu to labāko! Ja grib uz 4 "izbraukt", ir iespējams, tomēr, ja pats gribēsi, būs daudz jāpadarbojas, pasniedzēji ir gana labi, kas grib, tam ir ko paņemt!!! Šobrīd studēju maģistrantūrā, tur gan jau ir specifiski tiem, kas tiešām vēlas strādāt šajā profesijā, bet bakalaura līmenī daudzi bija tādi, kas studēja vienkārši, jo interesēja. Akreditācija ir izieta uz 6 gadiem, tā kā par to ar nav jāuztraucas!Veiksmi Tev!: ) ··· Studijas ārzemēs: Kur mācīties psiholoģiju? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Studijas Anglijā: problēmas, ieguvumi... (10)
Vai kāds, kuram bērni, draugi, paziņas utt. studē Anglijā, var padalīties ar informāciju. Izmaksas, procedūra iestāties augstskolās, zināmie blakusizdevumi utt.
ir, veiksmīgi studē. istaba jāīrē, jo dzīvokli študents nevar atļauties. par pārējo nezinu.
Katrā ziņā tas nav nekas nereāls.
plašs jēdziens - studē Anglijā. Ko tad vajag? harvardu un jelu, vai kādu profkoledžu, kur studijas apvienojas ar darba praksi apkalpojošā sfērā? 2013./2014. gadā mācību maksa Bakalaura studijām Lielbritānijā ir līdz 9000 GBP (Anglija, Velsa, Ziemeļīrija). Šī nauda jums nav jāmaksā, kamēr jūs studējat, jo varēsiet saņemt studenta aizdevumu un segt mācību maksu. Atmaksāt aizdevumu jūs sākat, kad esat pabeiguši studijas un pelniet vairāk kā 27,000 GBP gadā. Par,kadu naudu un studentu aizdevumu,jus tur sapnojat,,,bubliku jus varat sanemt nevis naudu apmaksat studijas,,, Mana meita šogad aizbrauca mācīties. Ja ir vēlme, pastāstīšu visu procedūru. Rakstiet man personīgi. Jāsavāc vidējā atzīme virs 8, ja grib tikt tur budžetā! Prestižā biznesa skolā. ··· Studijas ārzemēs: Studijas Anglijā: problēmas, ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu