Tālmācība

Tālmācība - jautājumi un diskusijas

Tālmācības plusi un mīnusi... (16)
Interesē tieši angļu valodas tālmācība 7 -12 klasēm. Ir samērā laikietilpīgs pasākums - tieši pasniedzēja,skolotāja darba laika ziņā.
Nevarēšu sniegt komentārus uz šo jautājumu par angļu valodu un šo vecumposmu, jo pasniedzu sākumskolā. Laiks, lai sagatavotu vidēji 5 mācību stundas dienā attālināti, ir ieguldīgs ļoooooti daudz. Bērni jau eksperimentē - nosūta pilnīgi vienādus darbus, un saņem... atšķirīgus vērtējumus!!!!

Protams, ka eksperimentiem pakļauti skolotāji, pa kuru vērtējumiem skolēniem jau agrāk ir bijuši, maigi izsakoties, jautājumi.

Beigsies skolas laiks, gan jau šos eksperimentus nopublicēs socsaitos!!
Lielāka daļa cilvēku savus augstskolas diplomdarbus ir norakstījusi. Alma9 - zinu, zinu šitos stāstus, mans fizikas učuks šito maniem vecākiem stāstīja, kad viņi vecāku sapulcēs jautāja, kādēļ viņu dēlēns (tas tākā es) ar četriniekiem uz liecības pa olimpiādēm braukā. Uz šiem jautājumiem var atbildēt tie pedagogi, kuri pasniedz angļu valodu tālmācības vidusskolās, jo viņiem ir liela pieredze materiālu sagatavošanai un vērtēšanai šadā, attālinātā režīmā. ··· Tālmācība: Tālmācības plusi un mīnusi... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Tālmācība... kādam ir pieredze...? (11)
Tālmācība... varbūt kādam ir piredze šādās studijās...? Kā tur viss notiek...?
Draudzene mācījās. Būtībā tas ir pilna laika darbs, jābūt stingram raksturam un mērķtiecībai, un pamatīgam gribasspēkam, lai tiktu galā. Man daudz kolēģu mācās tieši šādā veidā. Pati gan neesmu to darījusi, bet, cik esmu ar viņiem runājusi, viss esot easy. Daudzas augstskolas (pat populārās) piedāvā tālmācības – jāpasērfo tik internetā. Un citur uz vietas nemaz nav jāierodas – jāpiereģistrējas kursam, jāpiedalās online semināros, jāaizpilda online testi un sertifikātu atsūta pa pastu. Tālmācība - mācies pats. Pārbaudes darbus, vai nu izglītības iestādē, vai caur internetu uz laiku. Iisti to nevareetu saukt par studeeshanu, bet 2 reizes man bija nepiecieshamiiba zinaat sveshas valsts likumdoshanu, kura attiecaas uz manu darbu. Pa internetu sanjem maaciibu materiaalus. Pirmajaa reizee eksaamens pa posmiem caur internetu, atbildot uz jautaajumiem. Otrajaa reizee pa tiesho caur skaipu sarunaa ar eksamineetaaju. Un viss par maksu, protams?:) ··· Tālmācība: Tālmācība... kādam ir... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Augstskolas izvēle tālmācības bakalaura studijām (6)
IR pagajusi gandriz 5 gadi kops pabeidzu vidusskolu gribu tagad iegut augstako izglitibu. Ta ka neesmu lv man der tikai talmaciba.Bet problema tada ka nespeju izlemt ko tiesi macities zinu ka negribu kulturu, vadibu - tas nav prieks manis....
Pagaidi vēl kādu gadiņu... nāks laiks, nāks saprašana.
Arī tālmācībai jākārto eksāmeni klātienē.

Turklāt ne jau visiem obligāti ir jāmācās un mācīšanās mācīšanās pēc ir tikai laika un naudas izšķiešana.
Ir noderīgāki ieguldījumi.
Vai tad UK tiešām nav neviena sakarīga koledža? LV ir daudz , daudz leetaak, tas taa, par taam koleggaam aarzemees.
Man autoram, anoniimajaam , jautaajums pretii - vai tad tiessam veel nezini, ko gribi maacities? Peec ntajam gadiem peec videnes beigssanas. Ko dariiji ssos piecus gadus? Kas intresee, kas padodaas, kas patiik passssam , jeb preciizaak, tiessam veel nejuuti, ar ko vareetu nopelniit naudinnu dziivei? Kas atmaksaatos maaciities.....?
Man vienmeer ir bijis jaabriinaas, ka kad cilveks nezina, ko grib maaciities, par ko veelaas klluut. Es, man sskkiet, jau kaadaa 4 klasiitee zinaaju, ko maaciissos, kas intresee, ar ko pilnas klades bija "saprojekteetas".....Jaa, naacis klaat ir lloti daudz kas, jo nepaartraukti maacos klaat .Un man sskkiet ssodien ir tik milziigas iespeejas, izveeles.
Sveiki! Tas, ka esi izlēmis(-usi) mācīties - super! Ja zini ko nevēlies apgūt, jau ir solis uz pareizo izvēli. Bet vēlams noskaidrot vispirms, kuras profesionālās jomas Tevi interesē vairāk par citām. Iespējams, ka saistošas ir vairākas profesionālās jomas. Tests , kur to noskaidrot atrodas nva.gov.lv mājas lapā, sadaļā KARJERA.Tur atrodama arī informācija par izglītības iespējām.Iespējamas arī e-karjeras konsultācijas, kuras palīdzēs iegūt informāciju un izdarīt izvēli! Vari meklēt informāciju vēl prakse.lv., niid.lv
Lai veicas!
Vari mēģināt kādu no koledžām, bet ne komerc un utt. Mēģini kādu nopietnāku tehnisko utml. ar 3 gadu progr. ··· Tālmācība: Augstskolas izvēle tālmācības... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu