Turība biznesa augstskola

Turība biznesa augstskola - jautājumi un diskusijas

Kadas ir jūsu domas par augstskolu Turība? (14)
Tie, kas ir studējuši vai arī to turpina darīt, atbildi uz so jaut1jumu zina! =)
Bijušais kulinrnij tehnikm!!!!!!!!!!
Tagad katrs tehnikums ir augstskola............
Ja, stereotipu, ka aredzu, te ir daudz sakraajies, bet ne tikai!
Turiibai ir ljoti laba maaciibu kvalitaate, saprotosi un atbals6tiit gribosi pasniedzeeji, kas nekad neatteiks savu konsultaaciju.
Maaciibu maxa ir vairaak stereotipizeeta, jo, saskaitot visus izdevumus, necik leetaak par juristu neiznaaks izmaaciities!Padomaajiet!
te viss maaciibu process notiek uz vietas, nav jaabraukaa pa Riigas visaadiem rajoniem kaa RTU studentiem.
Un exaamenu grafiks ir ljoti demokraatisks - labi izmaaciitis un aatri nokaartot ieskaites,nav nekaadas vilksanas garumaa.
Ljoti laba un dinamiska vieta studijaam - ieguldiijums naakotnee!
Neesmu studeejis, bet esmu dzirdeejis paarsvaraa pozitiivas atsauksmes. ir OK :) Tur vairaak spiezh uz praktiskaam zinaashanaam. Taa ir taa lielaakaa atshkjiriiba no LU u.c. augstskolaam, kur vienu priekshmetu maaca veselu gadu. Koroche, ja pats(-i) gribeesi, tad maaciisies, ja ne, tad neviena augstskola tevi nespiediis. Tur ir gan haljavshchjiki, gan darbarukji tieshi taapat kaa citur. Daljeeji nenoveerteeta veertiiba LV izgliitiibas sisteemaa ··· Turība biznesa augstskola: Kadas ir jūsu domas par ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Turiba (24)
ko Jūs domājat par Biznesa augstskola Turiba?
Fascinē, kā par augstskolas līmeni spriež ļaudis, kas raksta ar gramatikas un interpunkcijas kļūdām, savos spriedelējumos izmantodami vienkāršrunu. Man Turības biznesa vadības maģistrs ir 2. augstākā izglītība (1. ir RTU), kas kopā ar projektu vadītāja profesionālo izglītību (iegūta ārzemēs) palīdz karjeras veidošanā un ikdienas darbā. Jebkuras studijas, kas novestas līdz galarezultātam: diplomam, liecina par cilvēka spēju sistemātiski strādāt un būt atbildīgam. Pašmācība to nevar aizstāt, jo, tikai mācoties lietas, kas pašam šķiet svarīgas, neapgūst visu, ko vajag. Mācību darbu pirkšana notiek visās mācību iestādēs, bet, tā nav augstskolu, bet gan pašu pircēju problēma. Nekas labs tur nav, ja tur marketingu pasniedz izbijusi tuvējā siļķu veikala pārdevēja tad par līmeni spriežat paši. Tas papīrs tikai kotējas to šaurpieru vidu kuri paši tur savā laikā iepirkuši papīrus. Jautājums - ko grib...diplomu vai zināšanas un kādā jomā?
Piemēram, par juristiem - viegli iegūt diplomu, bet ar zināšanām švakāk. LU ir nopietni jāmācās var būt grūtības ar savienošanu ar darbu, bet ir zināšanas un arī diploms labāk kotējas darba tirgū..
Cik esmu dzirdeejis,ka nekas iipash tur nav,es domaaju-prestizh,jo agraak esot bijis taa,ka darba deveeji nebija staavaa sajuusmaa par kandidaatiem,kam bija Turiibas diplomi.Bet taas ir tikai runas,nezinu kaa realitaatee. Labs serviss ;) par pārējo nezinu! Sliņķu visur pietiek. ··· Turība biznesa augstskola: Turiba lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Magistra studijas "Turībā" (20)
Ir kādas atsauksmes par magistra studijām "Turībā" Uzņēmējdarbības vadībā?
Var ju buut, ka kljuudos... Bet Turiibu kaa taadu gan iipashi augstu nez vai veerteet var... Ja jau pat Sonchika var juristus tur pabeigt ..:) Turība ,labāk tomēr kaut ko citu! 1 gads bija oki, man patika, maaciijos vairaak pat nekaa LU bakaluru, bet otrajaa gadaa bija galiigi ccau, info nekaadas, uz darba rakstissanu un aizstavessanu diezgan daudz nervus paporkkiiju...bet nnemot veeraa, ka optimaali maaciibu laiki bija, tad var maciities! bija o.k., ja maaacas savam vajadzibam nevis vnk papiram (jo tas diploms laikam ne visai koteejas darba tirguu), jebkura macibu iestade der.
tur bija pienemami laiki un patika pieeja - nevis vnk teorija, bet vairak no praktiskas puses, lai var iegutas zinasanas izmantot reali, ja ir tada velme un vajadziba...
Patiesībā Turība ir normāla, laba līmeņa askola.
Tikai un vienīgi LU juristi izplatījuši basņu, ka Turība ir S**S! :)))

Galu galā jebkurā askolā ir lohatroni gan pasniedzēju vidū gan studentu.....

Turības ekonomisti (tehn.zinības) kotējās augstākā līmenī nekā citu Rīgas askolu.
··· Turība biznesa augstskola: Magistra studijas "Turībā" lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Tiesību zinības (5)
Vai kāds te ko zina par maģistratūru RSU tiesību zinātnēs? Interesē arī Turība un LU. Nejautāju par mācību iestāžu prestižu,bet tieši par studiju procesu un zināšanām,ko tās dod.
varu tikai par Turiibu- viss slikti, lai gan tiek aicinaati vieslektori, grandioza biblioteeka, bet peedeejos 7 gadus nav domaats par maacibspeeku motivaaciju

neba studiju process dod zinaashanas, bet praktiskaa darba pieredze:))
ieliec sarakstaa policijas akademiju. Par RSU varu teikt,ka prasa tur daudz,ljoti daudz.Zinashanu garantijas ir taadas,ka tik cik prasa,buus arii jaatbild,atlaides,pielaides nekaadas,caur pirkstiem neviens nepaskatiisies. nu es studējku maģistratūru Turībā - esmu pilnībā apmierināta ar studiju procesu, bet piekrītot (daļā par to, ka praktiskai pusei lielākā nozīme)haarvim, ja ir praktiskā pieredze būs ļoti interesanti studēt. Policijas akad tak likvidēja, ne? Rīgas Juridiskā augstskola, protams, labāka par vidām minētajām ··· Turība biznesa augstskola: Tiesību zinības lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Augstskola Turība (15)
Vai tiešām augstskola Turība ir tik briesmīga, kā daži cilvēki izsakās, ka tās beigšanas dokumenti nekam neder un tevi nepieņem nekurā draba vietā, jo es zinu, ka ir arī cilvēki, kas izsakās tikai labu par šo augstskolu!
Un ko tiesi tu velies taja augstkola macities? Vienkarsi skaties pati ka bus nakotne vai dabusi viegli darbu sava specialitate.RTU un LU un LLU uzreiz kad pasaka ir kaut kas a Turiiba ir ka ir nav nekas sevisks. Godigi man Turiba asocejas ar bagatiem lautiniem kuriem nav smadzenes.Pati macos RTU.Tas ir tikai mans viedoklis. Kristiine, nenjem galvaa tos tupos ljautinjus, kas uzskata, ka vieniigaa izcilaa skola ir taa, kuraa maacaas pashi... Katram ir tiesiibas izveeleeties to skolu, kas shkjiet piemeerota!
Esmu maaciijusies LU, bet tagad maacos Turiibaa un uzskatu, ka taa ir viena no labaakajaam skolaam! Driizaak par LU varu teikt, ka ja Tev nav biezais papucis, tad juristos, piemeeram, tur tikt iekshaa ir neiespeejami, jo kur nu konkureet zinaashanaam ar lielajiem naudas makiem...
Visas augstskolas ir tadi, kas macas, un taadi, kas atperkas ar naudu. Konkretus piemeri man ir par LU studentiem. Pirms 2 gadiem man bija iespeja apmeklet "Turiba" pusgada kursus. Par gandriz visiem pasniedzejiem, kas lasija lekcijas, varu teikt vien to labako. Un ari par macibu "aprikojumu". Nevienam "nepikjoju", eksamenus noliku uz 10 un esmu tikusi ljoti labaa darbaa. Saistiba ar "Turibu" katra zinja nebija iemesls, lai mani tajaa nepienjemtu:). Ja vēlies studēt juristos, tad labāk izvēlies citu augstskolu (esmu dzirdējusi atsauksmes no pasniedzējiem kas tur ir lasījuši lekcijas, ka students izmet bargu naudu par studijām, bet iegūtais zināšanu līmenis ir diezgan zems). Akurāt ekonomistus tur izlaiž tīri labus. Turība ir vienīgā privātā augstskola, kura akreditēta uz vairāk kā 2 gadiem.Mācību maksa daudz neatpaliek no LU.
Es tur mācos un nesūdzos.Esmu ļoti apmierināta, jo zinu kā ir LU un RTU.
··· Turība biznesa augstskola: Augstskola Turība lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu