Angļu valodas kursi Rīgā

Varbūt kādam ir informācija/pieredze/, kur Rīgā būtu vērts apmeklēt angļu valodas kursus.Tā kā esmu mācījusies vācu valodu, tad angļu valoda būtu jāsāk Beginner līmenī :)
Jautā suuraa 2012-01-08 14:42

gxg0301      internetā kursi pieejami tonnām, tik iemet google.. 2012-01-08

gxg0301      http://www.mirte.lv/public/29666.html?type=29988 2012-01-08

Maverick      Patreiz mācos firmā Polyglot, mazliet augstākā līmenī.
Principā esmu apmierināts.
2012-01-08

sherminator      Es kādreiz apmeklēju valodu centru IH Riga, pasniedzēji bija ok, grupiņa ne pārāk liela. Tiesa, tas bija diezgan sen. 2012-01-08

joens      Lai pasākums būtu produktīvs un mazsāpīgs (neattiecas uz maciņa saturu), vislabāk izvēlēties intensīvos (5-6x nedēļā) ar (ideālajā variantā) pasniedzēju, kam valoda dzimtā, ja neprot latviski/krieviski, pavisam ideāli. Grupiņa maza (10 jau ir ļoti daudz), neviena atpūtas brīža visu nodarbības laiku, vai nu jārunājas, vai jāraksta, vai jāklausās, bet ne jāgurķojas, kad ar ar kādu individuāli noņemas. Doties uz UK strādāt varēs jau pēc nedēļas, pēc mēneša jau pretendēt uz ko ar baltāku apkaklīti.

IMO tie mēnešiem/gadiem ilgie kursi ar nodarbību ķipa reizi nedēļā ir vien bezkaunīga naudas kačāšana no mācītiesgribētājiem.
2012-01-08

dzer_kakao      www.durbe.edu.lv. Izglītības centrs ir vienīgais valodu centrs Latvijā, kurš ieguvis Eiropas akreditāciju EAQUALS. Mācības notiek tikai un vienīgi apgūstamajā valodā. Pasniedzēji ir augsti kvalificēti un regulāri apmeklē dažādus kursus ārvalstīs, lai celtu savu kvalifikāciju vēl augstāk.
Grupās maksimums 12 cilvēki, tomēr cenšamies neveidot grupas lielākas par 8 cilvēkiem.
Laipni gaidīsim ciemos. :)
2012-01-08

Tatjana    2 šķērslis svešvalodu apguvē, ir dzimtās valodas gramatikas nezināšana. 2012-01-08

MaryClaire      šobrīd mācos Pygmalion - mūžizglītībā beginner līmenī. Esmu vienīgā latviete, bet tas ir ideāli - iespēja mācīties 2 valodas. Par to pašu naudu. :) patīk. Kad mācījos franču valodu, tad man nelikās o.k. laba prakse, ka pasniedzējs nerunā manā valodā, tātad - nav iespēju paskaidrojumam par valodas lietošanas īpatnībām, bet tādu angļu valodā ir daudz. Bez manis ir vēl 7 sievietes, un pasniedzēja saka, ka pirmo reizi ir tik liela grupa viņai - parasti nav vairāk par 3 - 4 kursantiem, kas vispār ir ļoti optimāli. Domāju, ka ikvieni kursi ir labi, bet nevienos kursos ar karoti neielej zināšanu - jo vairāk nodarbojies pats (vismaz 2 h dienā), jo lielāka iespēja, ka vairāk apgūsi.
Jā, minētais - intensīvie - ir labākais valodas apgūšanas veids. Bet no cilvēka prasa milzu piepūli ... Diez vai kādam tas vispār ir pa spēkam.
Ieteikums - skatīties vienkāršas filmas, redzētas, bez tulkojuma, bez subtitriem - ļoti labi var apgūt ikdienas valodu
2012-01-08

Palomino    1 Valodu mācību centrā, ja Rīgā, bet ir filiāles arī citur. Beginneros nemācījos, bet augstākā līmenī ir ok. 2012-01-08

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu