Rīgas 9 vakara maiņu vidusskola (vakarskola), viedokļi, pieredze?

Lūdzu padalieties pieredzē, kas varbūt tur ir mācījies vai varbūt pasniedz...
Kā ir ar uzņemšanu, cik pielaidīgi viņi ir attiecībā uz to? (iepriekš uz liecības var redzēt nelieus grēkus, cik ļoti viņi to ņem vērā)
Kā tad tur īsti ir ar mācību procesu neklātienē (cik sapratu tad 2 reizes ned.), Bet kādi priekšmeti un skolotāji? Kā ir ar kavējumiem, jo strādāju un ir arī mazs bēbuks- vai skolotāji ir saprotoši un izklāstot situāciju pieļautu šad tad nelielu kavēšanu, mazums kā gadās. Varbūt, ja kāds ir gatavs padalīties pieredzē vispār gribētos uzzināt par to skolu jo vairāk, jo labāk..
Iepriekš liels paldies par atbildēm

JurisK (2012-07-10 10:21)      Neviens tev neko neraksta... Taa skola kaut kur centraa netaalu no centraalaas dzelzcelja stacijas? Iespeejams, ka zinu kaut ko. Taadaa skolaa jau pasen maaciijaas manas radinieces deels. Nepabeidza 9. klasi, dabuuja tik izzinju. Paaris priekshmetos, arii matemaatikaa, bija nesekmiigas atziimes. To vakarskolu, vai mainju vidusskolu pabeidza sekmiigi. Pasham patika gan maaciibas, gan arii skolotaaji, cik atceros. Peec tam puisis iestaajaas augstskolaa. Saaka tai mainju vidusskolaa maaciities apm. tavaa vecumaa, tas gan bija pirms kaadiem nepilniem 10 gadiem, laikam. Sanjemies un uz priekshu!

kokote (2012-07-10 11:19)      Juri- tā pie tirgus ir vakara ģimnāzija, šitā ir tā, kas kādreiz bija Cēsu ielā, tagad Stāmerienes ielā (http://www.r9vmvsk.edu.lv/order_rules.html). Personiskās pieredzes nav, arī radu bērns daudzus gadus atpakaļ (vēl Cēsu ielā) mācījās-visu to labāko, pēc tam arī augstskolā iestājās. Bez vidējās izglītības mūsdienās- tas nav nopietni- tā ka tik uz priekšu - par smukām acīm atzīmes neliks, bet domāju, ja vien izr;ad;isi ieinteresētību pati savu problēmu risināšanā, būsi atvērta un ar vēlmi- tad viss notiks: i bērniņu izaudzināsi, i pie diploma tiksi (ja pareizi saprotu Tev 12.klase jāpabeidz, un nevajag par patreizējām atzīmēm satraukties, gan jau ņems Tevi tajāskolā, gan jau viss sakārtosies, tikai pašai nedaudz jāpapūlas būs) Lai veicas! Un galvenais nebaidies, atceries: zemāk par zemi jau nenokritīsi, un tie, kas ne vienmēr pa spalvai glauda, parasti labu Tev vēl :)

kokote (2012-07-10 11:21)      PS. augstskolu interesēs tikai un vienīgi Tavi rezultāti nevis skola (tā ir viena no centralizēto eksāmenu priekšrocībām, ka visi skolēni tiek vienādi novērtēti, neatkarīgi no kādas skolas un augstskolas to zina) :)

Hara (2012-07-10 11:35)      Aizgāju uz turieni pabeigt 12. klasi, lai iestātos augstskolā, jo pēc sistēmas maiņas ejot no ekzaktajiem uz humanitārajiem augstskolā mans videnes automāts koledžā nebij gana.
Varu teikt, ka apmeklēju ļoti reti, pasniedzēju attieksme bij ļoti laba, saprotoša, es gan viņiem atbildēju ar to pašu, pēc dabas esmu pieklājīgs, pabeidzu ar labām atzīmēm, augstskolā paņēma atplestām rokām.

P.S. Uz stundām var iet/neiet, taču kontroldarbus un centr. eksāmenus būs jākārto tāpat kā citur.

eksotiskaaa (2012-07-10 11:55)      Vidusskolā, vakarskola, arodvidusskolā ir vieni un tie paši eksāmeni jāliek. protams, vieglāk,ja tu katru dienu sēdi un mācies neviss 2x aizej. diez vai 2x nedēļā apgūsi visu,ko māca tiem,kas iet katru darba dienu mācīties. iespējams,ka tur daudz uzdod pastāvīgi mācīties , lasīt mācību materiālus, grāmatas. tik sīki nezinu.ieteiktu vairākās skolās painteresēties par mācīšanos tur,ja ir šaubas,ka netiksi iekšā. vismaz būs rezerves variants. Augstskolā ir svarīgi vidusskolas rezultāti, tā kā viņi nemaz neinteresēsies vai tev kāda slikta atzīme ir bijusi 9.kl. beidzot. citās skolās uzņem ar nesekmīgu atzīmi, citās nē. vakarskolā varbūt tik stingri neskatās un pieļauj nesekmīgu atzīmi liecībā

Hara (2012-07-10 12:12)      Man arī ķīmijas un fizikas nebija (fizika gan bija dafiga, tikai ar pavisam citiem nosaukumiem, elektrotehnika utt.)

Toreiz kad es stājos, 2008 gadā, viņiem bija humanitārā klase, kurā mani paņēma uzreiz 12-tajā bez ķimijas, fizikas un ar manuprāt galīgi nekādu novērtējumu matemātikā.

Es domāju, ka sākumā noteikti uzstāj uz 12 klasi, un tad, ja neparko neņem, tad piekāpies uz 11 :D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu