Rīgas 2. ģimnāzija

Man nepieciešams "insaidera" (ok, ok, insaidera vecāku:)) viedoklis par šo skolu. Kā tur ir mācīties? Kas patīk, kas ne?

kuks10 (2014-05-30 10:19)  1   Dzirdējis esmu,ka laba skola..kādreiz tur stājās caur iestājeksāmeniem..

kokote (2014-05-30 11:12)    1 Skola laba, bet kā katrā vietā savi + un -. Kas vienam ģeld, otram galīgi garām. Sakārtota vide, cieņpilna attieksme.
Tikai vispirms tajā skolā ir jāspēj iestāties. Ja bērns ģēnijs, tad iestājeksāmenus vajadzētu kārtot 2., 3. ģimnāzijās, Franču licejā, Centra humanitārajā un tad jautāt- kura ir labāka, ja visās tiks iekšā, a ja ne- tad iet tur, kur izturēs to konkursu, ja izturēs. Skolas ar humanitāru orientāciju.
Ja nepeiciešama eksaktā izglītība tad licejs vēl derēs, bet tomēr orientācija uz citu profilu (1.ģimnāzijā jau šķiet viss nokavēts, bet atliek 49., Āgenskalna valsts u.c.)

never_pa (2014-05-30 14:28)      kokote, RCHV iestājeksāmenu nav, šo jautājumu uzdevu mācību daļai un viņa teica- tās ir tikai baumas.

kokote (2014-05-30 15:44)  1   Nu tas bija tā- ne kā izziņa, bet vairāk "vispārināti". Ja grib labu skolu ar gudriem skolēniem, tad ir būtiski, lai būtu atlase, gan jau viņiem ir kāda fīča- vai nu angļu val. eksāmena atzīme, vidējā atzīme un tā (tikai minu- pilnīgi neesmu informēta- nav aktuāli, bet tagad jau katrai skolai ir mājas lapa, kur šādu tādu info arī var "atfiltrēt"). Jo zemākas atlases prasības, jo vājāks kontingents, jo mazāka būs kopēhjā motivācija mācīties, jo lielāka prioritāte izklaidēm- "skola kā bērnu pieskatītāja".

Nenotveramais (2014-05-30 16:05)    1 gudri skoleni... :D tiko iestādināja 2. gjimnāzijā kolēgja meitu...! ;) Iestādināja :D tieshi tā... jo Pa Blatu caur paziņām...!!! skukjis prātā zem vidējā :p pazīstamiem tajā skolā sīkie arī mācās.. Ir Ljoti aktuāla Problēma ar narkotīkām... Jo vecāki pārsvarā visiem naudīgi, tad nu sīkie pērk taas nezāles un lieto uz nebēdu...!

briedis (2014-06-02 17:59)      Normāla skola. Varbūt pat laba. bet ne Top 5 . Ķimijas, vai tml. novirziens. Bet nevar teikt, ka būtu ļoooti akcentēts. Krutumu nosaka atrašanās vieta. Radītāji pa ceļam uz darbu Vecrīgā, izkrauj , vakarā savāc. ērti

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu