Maģistrantūra psiholoģijā NE sestdienās

Vēlos studēt psiholoģiju maģistrantūrā (ir bakalaura grāds), bet man neder sestdienas kā mācību dienas (reliģiskās pārliecības dēļ). Vai tiešām Latvijā nav iespēja studēt NE sestdienās šo profesiju?

adamsone (2015-03-22 11:23)      Tava vēlēšanās studēt nav nopietni ņemama.

VecmeitaARrunci (2015-03-22 12:06)      Piekriitu Adamsonei.Vai Tava religiskaa paarlieciiba lauj sestdienaas dirneet pie datora?tas tacu arii ir darbs:)

Celavirs (2015-03-22 17:33)      Lai jaunietis cenšās ! Gan iemācīsies atšķirt maģistrantu no maģistratūras :)
Pat Klātienes maģistratūras studijas nav ar likumu atceltas. Vajag interesēties konkrēti par katru programmu. Un var gadīties visādi pārsteigumi, ne tikai cenas ziņa

StacyQ (2015-03-22 19:55)      Ja reliģijas dēļ nevar mācīties, var gadīties, ka reliģijas dēļ var rasties problēmas ar tiešo darba pienākumu izpildi. Bet vai tiešām nevienā augstskolā nav atbilstošas studiju programmas, kas nav sestdienā? Sazinies ar izraudzīto mācību iestādi un painteresējies.

MadamMango (2019-01-08 19:23)      sekta ! viena sieviete kura dabūja darbu atteicās no tā , ja šad tad bijis jāstrādā svētdienā un viņa netiks uz dievkalpojumiem. Cilvēki tas nav normāli, ja Jums ko tādu pieprasa, māca tad ziniet ka tā ir sekta !
Ja no īstās kristietības tad Jēzus sabatā dziedināja kroplu cilvēku un farizeji viņam to pārmeta, jo bija sabats un neko nevar darīt !!! Esiet gudri un neejiet sektās.
Man žēl konkrētā jautājuma uzdevēja, jo visticamāk pakāsīs izglītību sektas dēļ !

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu