Augstākās izglītības nozīme

Vai izglītības līmenis - bakalaura, jo īpaši maģistra grāds ir jau beznosacījuma garants tam, ka izglītības ieguvējs ģenerēs augstvērtīgas, interesantas tēmas, spēs noturēt tēmu "rāmjos", ievēros pareizrakstības likumus, nepievērsies personālijām un spēs pamatot savu viedokli?
Personīgi es ar savu pamatskolas izglītību nespēšu konkurēt nevienā jautājumā:(((

DanaL (2018-04-17 13:08)  4 10 Ar pamatskolas izglītību diemžēl ir krietni par maz. Jo ja cilvēkam nav iekšējas vajadzības tik pie vidusskolas vai profesionālas izglītības, tad laikā, kad tā ir pieejama bez maksas un citiem šķēršļiem, tā diemžēl jau ir diagnoze.

edding (2018-04-17 13:14)  2 3 Es arī nē, bet par maģistrantēm, ja pašas nespēs, uzceps vēl 1 niku un uzdos līdzīgus jautājumus, apliecinot, ka redz citiem arī zemjostas tēmas šķiet ļoti interesantas.

Dzelzene (2018-04-17 13:21)  3 9 nu paga. kamēr jūste kantu studējat tupēdami savā kādreiz prestižajā pierīgas kolhoznieku ciematā ar ainavu logs-logā, tikmēr valsts resursi jau sen nemanāmi nonākuši traktoristu-miljonāru rokās.kas netic, paskatās baltijas valstu pieņemšanu pie Trampa.
vienā teikumā-izglītībai nav nekādas nozīmes attiecībās. es drīzāk baidos no tiem pārgudreļiem, kas uz randu skrien jau iepriekš izkalkulējuši, kā smalki izņirgāsies par labticīgo romantisko babuli, nekā vienkāršajiem strādniekiem, kas varbūt ir uzupurējušies tuvinieku labā un tāpēc smagi strādā melno darbu. tipiski latviski.

nazis (2018-04-17 13:33)  2 1 Katrs iegūst izglītības dokumentu, kāds viņam dzīvē nepieciešams. Man personīgi nav, kam viņu parādīt, tāpēc iztieku ar vidusskolas atestātu (neatceros, kur viņš ir nolikts). Bakalaura vai maģistra grāds vēl nenozīmē gudrību. Mācīties var un vajag visu mūžu, tāpēc obligāti nav jāaizstāv diplomdarbi.
Ja kādam vajag kādu bakalaura vai maģistra darbu uzrakstīt, padodat ziņu, nav problēmu.

Dzelzene (2018-04-17 13:36)  5   nu kaut kaste oho ir, ka ievelk kā akacī katru otro garāmgājēju(
neticu, ka PA mugurkauls bez izglītības. droši vien IQ augstāks nekā man. (154)

rokons (2018-04-17 13:40)  1 2 Tēmas autore labi sevi prezentējusi sevi aprakstot.......redzams, ka viss ir falši. Bet par lietas būtību - izglītība dod zināšanas. Ne jau papīrs ir svarīgs, bet tieši iegūtās zināšanas. Jo plašākas tās ir, jo vieglāk konkurēt darba tirgū.
Reti kad dzīvē var visu laiku darīt vienu darbu, jāpamaina nodarbes tāpēc, ka darba tirgus ir tāds.
Tāpēc jau svarīgi mācību laikā iegūt maksimāli daudz, un te no svara kādā skolā mācies. Ir lieliskas un ir stipri viduvējas.

ocelots_parastais (2018-04-17 13:42)  5 9 Izskatās, ka pat IQ 154 nav garants tam, ka cilvēks saprot, ko viņam jautā, un sniedz sakarīgu atbildi uz [saprasto] jautājumu, nenovirzoties no tēmas. Ko tur vēl par izglītības grādiem runāt? Viens novērojums gan te ir saistībā ar izglītību. Proti, jo vairāk cilvēks skaļi uzsver to, cik viņš izglītots, jo skaidrāk redzami robi viņa izglītībā. Neprot izteikties, neprot rakstīt, nesaprot, ko viņam saka, nezina elementāras lietas...

gacca (2018-04-17 13:45)  4 5 Augstākajai izglītībai komunikācijā nav nekādas nozīmes, pie nosacījuma, ka ... cilvēks pats regulāri pilnveidojas.

scully (2018-04-17 13:58)  2 9 Emocionālo inteliģenci nez vai var gūt augstskolā...

Ellocka (2018-04-17 13:58)  3 7 Izglītojoties iemācāmies, kā iegūt zināšanas, kā tās sistematizēt - ja gribi būt līmenī, jāturpina mācīties un pārkvalificēties visu dzīvi. Pabeigta izglītība norāda uz spēju novest iesākto līdz galam, neatkāpties un nemukt pirmo grūtību priekšā. Izglītība ir bagātība, kas vienmēr būs tava - to nevar ne pazaudēt, ne atņemt. P.s. ja iegūta, nerodas jautājumi vai vajadzēja..

gacca (2018-04-17 14:04)      Kā tur bija ... Tu nevari nokļūt tur - kur Tu jau esi. Respektīvi, ja gudrs jau esi - tava izaugsme ir apstājusies.

riebekle (2018-04-17 14:07)    8 Reizēm (un bieži vien) zemāka izglītība nenozīmē zemāku izglītības līmeni. Tieši otrādi, iznāk vairāk brīnīties par to, kā augstskolu spējuši pabeigt tie, kas pat vārdā no trim burtiem spēj kļūdu ielaist, par garākiem nemaz nerunāsim. Kurš gan rakstījis viņu diplomdarbus, ja zināms, ka par Tildes korektors ne visu vienmēr pareizi izlabo. :D

Ellocka (2018-04-17 14:08)    2 Beznosacījuma garants pa lielam ir tikai fizikālajām norisēm :D - visam pārējām nē.

Skaidrita (2018-04-17 14:13)    8 Augstākās izglītības dokuments apliecina tikai to, cik cilvēks ir bijis pacietīgs :)
Ne jau IQ līmeni vai to, cik augsts ir emocionālās inteliģences līmenis.

Jebkurā informācijas telpā var redzēt (dzirdēt, sajust utt) tikai "produktu" - ko cilvēks ir spējīgs "saražot" un vai tas sabiedrībai ir vajadzīgs.
Kāds ar vidējo izglītību produktīvāk funkcionē, nekā cits ar N-tām augstākām.

Skarlete (2018-04-17 14:13)  1 3 Neko diži gudru te divu gadu laikā neesmu izlasījusi...pirmajā laikā ko atceros, visas attiecību tēmas komentēja ists (p)sihologs, bija interesanti...bet arī viņam nervi šito neizturēja un komentāri tika liegti...

fargo (2018-04-17 14:34)  1 4 "Personīgi es ar savu pamatskolas izglītību nespēšu konkurēt nevienā jautājumā:("
minētajos varbūt nē, bet vienmēr atliek iespēja ķert mušas. nu, gandrīz vienmēr.

agrāk retajam bija iespēja plašākai publikai izpaust savu sakāmo. tagad tāda iepēja ir praktiski katram. bija ar kaut ko sevi jāpierāda, lai gūtu iespēju(tiesības?) paust savas domas. nevarēja komentēt avīzes rakstu tajā pašā avīzē un šo komentāru varētu redzēt ikviens avīzes lasītājs. ar oho(soc.tīkliem) jau ir tas pats. 99, 99% no rakstītājiem un runatājiem mūsdienu internetā, nekad neiegūtu publiku, lielāku par savu tuvāko paziņu apkārtni. un pat tur ne tuvu ne katra viedoklis kādu vispār interesē.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu