Tālmācība... kādam ir pieredze...?

Tālmācība... varbūt kādam ir piredze šādās studijās...? Kā tur viss notiek...?

mint7 (2018-07-10 01:10)      Tālmācība - mācies pats. Pārbaudes darbus, vai nu izglītības iestādē, vai caur internetu uz laiku.

riebekle (2018-07-10 08:01)    1 Draudzene mācījās. Būtībā tas ir pilna laika darbs, jābūt stingram raksturam un mērķtiecībai, un pamatīgam gribasspēkam, lai tiktu galā.

JurisK (2018-07-10 08:21)      Iisti to nevareetu saukt par studeeshanu, bet 2 reizes man bija nepiecieshamiiba zinaat sveshas valsts likumdoshanu, kura attiecaas uz manu darbu. Pa internetu sanjem maaciibu materiaalus. Pirmajaa reizee eksaamens pa posmiem caur internetu, atbildot uz jautaajumiem. Otrajaa reizee pa tiesho caur skaipu sarunaa ar eksamineetaaju.

preilene (2018-07-10 10:50)    1 Man daudz kolēģu mācās tieši šādā veidā. Pati gan neesmu to darījusi, bet, cik esmu ar viņiem runājusi, viss esot easy. Daudzas augstskolas (pat populārās) piedāvā tālmācības – jāpasērfo tik internetā. Un citur uz vietas nemaz nav jāierodas – jāpiereģistrējas kursam, jāpiedalās online semināros, jāaizpilda online testi un sertifikātu atsūta pa pastu.

cirteejs (2018-07-10 11:30)      Un viss par maksu, protams?:)

AMRAS26 (2018-07-10 12:27)      Studijas notiek attālināti- caur internetu. Saņem visus lekciju materiālus, sataisi kontroldarbus pats vai kāds cits var palīdzēt, aizsūti vai aizved pats. Kā kurā augstskolā, 1x mēnesī vai retāk jāaizbrauc uz skolu. Ļoti labs mācību modelis. Tikai uz priekšu, bez problēmām. Dzīvo un strādā, kur gribi, vajag tikai internetu! Lai veicas un izdodas!

fargo (2018-07-10 15:54)  1   kā darba devējs, es ļoti piesardzīgi skatītos uz tādu diplomu.

zuzene (2018-07-10 18:50)      Diemžēl šādam diplomam nāk līdzi darba devēju piesardzīgums ,fargo ir taisnība.

janisb (2018-07-10 22:20)      https://www.edx.org/ ja nevajag papīru, pilnīgi par velti, notiek viss netā, ideāla iespēja papildināt zināšanas :D

Discreta (2018-07-13 20:41)      Ja esi disciplinēts un visu kārtīgi mācies, ir ok. Ieskaitēs var izmantot pierakstus un visu citu, tāpēc, pieņemu, tam darba devējam diploms neliekas saistošs. Manam dēlam bija problēmas ar komunikāciju, tāpēc pamatskolu pabeidza tālmācībā. Vecākā meita arī tagad mācās tālmācībā. Ļoti ievelk garumā, tāpēc spriežu, ka slinka un nedisciplinēta. Vispār jau šis mācību veids vairāk paredzēts tiem, ka paralēli mācās citā skolā.

Sanntana (2018-07-14 13:46)      Viss atkarīgs kādu profesiju gribi apgūt. Vislabāk ir ja jau strādā un vēlies veidot savu karjeru tālāk. Atkarībā no augstskolas prasībām notiek arī mācības, parasti jau uz šādu kursu nāk ļoti disciplinēti studenti, prot organizēt savu laiku un laicīgi nokārto visas ieskaites un kontroldarbus. Par maksu protams, ja Tu esi labs darbinieks tad arī darba devējs ir ieinteresēts attīstīt Tavas spējas un arī atmaksā gan studiju maksu, gan piešķir sesiju atvaļinājumu atmaksātu. Viss atkarīgs cik pieprasīts.
Man patika, bija kontaktlekcijas sestdienās un svētdienās ar pasniedzējiem,daži priekšmeti tika lasīti vakaros darbadienās, iedeva materiālus, gan tēmas kas bija pašai jāstudē, gan internetā ko pašiem meklēt. Protams brīvais laiks bija ierobežots, bet tāpat pietika laika ģimenei un izklaidei. Paldies arī kursa biedriem, viens otram aizsūtījām vajadzīgos materiālus. Viss atkarīgs no paša velmes darīt, šodien tehnoloģiju laikā tas ir vēl vienkāršāk.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu