Kādus resursus izmantojat?

Kādus resursus izmantojat, lai apgūtu jums nepieciešamās zināšanas un praktiskās prasmes un kā pārbaudat zināšanas un prasmes?

riebekle (2018-10-11 09:28)    1 Ja mani kaut kas interesē, tad izmantoju visu pieejamo - cilvēkus, literatūru, Google norādes. Man vispār patīk mācīties no visiem ko satieku, šajā ziņā esmu nežēlīgi savtīga izmantotāja. :) Bet ir jābūt interesei. Par automehāniku, piemēram, man intereses nav, bet ritenim nomestu ķēdi protu atpakaļ uzlikt un sēdekli&stūri pieregulēšu pati, ja vajadzēs. Ja man būs mašīna, kas zina, varbūt to arī iemācīšos remontēt pati. :D

AivarsN (2018-10-11 10:13)    1 Informāciju šodien iegūt nav grūti,taču pārbaudīt tās patiesumu reizēm ir gandrīz neiespējami. Nākas to salīdzināt ar citiem avotiem,analizēt,izmantojot savu pieredzi un loģiku un ar visu to,reizēm atliek vienīgi uzticēties savai intuīcijai.

Spoguliitis (2018-10-11 11:38)      Paarsvaraa divus. Netu un cilveekus.
Paarbaudu... darbos.

InJanis (2018-10-11 14:03)  3   Tautieti krumuzigzagzagis !!!!

Bibliotekas, un tikai bibliotekas.

Piem. vakar biju uz meditacijas-ci-gun nodarbibu-lekciju ciema pie slavena Igora Kudrjasova Gaismas Pili, biski apstaigajos, pie reizes apskatot Rembranta laika, Golandiesu graviru-oforta iespiedtehniku izstade.

Koroce piemerem tur ir vis, sakot no skanaas platem, beidzot ar............piem arvalstu literturas nodalu.
Tapat apskatama izstade "Sarkanais Krusts"Latvija, laika no 1918, lidz 1940

Bibliotekas ir vis ( mazaka izmera Rigas debesskarapi "Rigas Modes "

Majas apstaklos visvisadas tur jutubes, gogles un t.t bet tas ir ta, jancigi, tikai ka fons, kozljajot pelmenjus vakarinas.

AivarsN (2018-10-11 15:15)    1 Visvērtīgākais šajā pasaulē nav ne zelts,ne dimanti,bet gan informācija. Kam tā pieder,tam pieder arī neierobežota vara visā pasaulē pār neizglītoto ļaužu masām. Tāpēc jau Vatikāna bibliotēka ir viena no visstingrāk apsargātajām vietām pasaulē. Publiskajās bibliotēkās būs grūti ko vērtīgu atrast,jo tur viss jau ir ļoti rūpīgi izrevidēts,lai nevienam nerastos ne mazākās aizdomas par oficiālās informācijas patiesumu. Tieši Youtubē var atrast īstas pērles,kamēr specdienesti nav paspējuši izdzēst. Tikai jābūt piesardzīgam pret pārāk slavenu un populāru blogeru vēstījumiem. Tie bieži vien jauc galvas informācijas medniekiem,to pašu specdienestu uzdevumā,lai neaizrokas līdz patiesībai. Īstie patiesības nesēji regulāri tiek bloķēti,bet ja vēl tas nelīdz,mēdz pēkšņi nomirt jauni.

rihtigais (2018-10-11 15:29)  1 5 Visas zināšanas praktiskās lietās 95% gūstu no Krievijas neta, tai skaitā YouTube ierakstot meklējamo krievu valodā. Krievu prasmes no ne kā panākt rezultātu ir neticamas, dažreiz komiskas, bet vajadzīgais tiek sasniegts. Latviski kaut ko meklēt var tikai tautisko rakstu jomā.

Spoguliitis (2018-10-11 19:21)    1 Krievu nets lielaakaa dalja. Aarzemju nedaudz mazaaka. Latvieshu... praktiski neizmantoju, jo man nepiecieshamaas infas tur nav vai ir ljoti maz.

borzomi (2018-10-11 21:34)      Tikai praktizējot.
Katram savs.Jo, cik cilvēku,tik viedokļu,tik variāciju..

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu