ko apgūt kā pamatprofesiju?

esmu studierējis mehāniku, datortehnoloģijas, nesen pabeidzu grafiskā dizaina kursus esmu apmeklējis arī web dizaina kursus. pašlaik algotu darbu nestrādāju. ir strādāts celntiecībā, nolitkavās. meklēju iespēju, kur pats var saplānot, kas tieši un cik daudz jāizdara un pats var noteikt savu ienākumu apjomu. pašlaik izskatās, ka tas varetu būt neatkarīgais konsultants vai produktu tirdzniecības menedžeris klāt piekabinot sautra marketinga praktiku.

langstinsh      Pavārs-meistars-miesnieks.

Luusila  4 16 Tev jau ir ļoti izdevīga pamatprofesija: plānā galdiņa urbējs!

burleska  4 2 Kas ir sautra mārketings? Produktu tirdzniecības menedžeris- tas tā kā pārdevējs? :)

Diligita  9 3 tik daudz studējot vajadzēja sapazīties ar bagātu kursa biedreni, nebūtu vairs ne par ko jāuztraucās. nu, vismaz meitenēm, tāds funktieris esot, ja tic filmās rādītajam.

LaNika  1 4 Strādāt negribas nemaz, laikam būšu dzejniece (dvēselē)...

burleska  5 1 Vispār jau grafiskais dizains, ja uz to ir talants, ir diezgan laba iespēja priekš freelancera :) Vai web dizaineris, vai vēl labāk- programmētājs.

Hirtella  8 2 Tu, kas sevi dēvē par krūmuzāģi, nevajag skaust un izmēdīt tos, kas mācās. es arī esmu tikusi kaunināta no šļupstošu kursabiedreņu puses par nekaunību studēt otrreiz dzīve, bet-tagad mūžizglītība ir moderni ! D:
p.s. ne viss, ko esi iemācījies, tev jāstrādā. Dari to, kas ir visienesīgākais, tavā gadījumā tā būs, iespējams, mehānika.

euromens  1 14 brauc uz uk, pamazgā WC podus, kā visi laimes meklētāji, tad arī mazgājot nāks apgaismība, ko vēlies un ko proti darīt...patreiz tik tāds feniņpisējs vien esi....

rokons    8 Vienmēr ar darbu būs nodrošināti kaprači :)

Jurijs55  1 9 vēl ir tāda "profesija " - mūžīgais students :)))))

ISA  2 4 Dabiskās Atlases Nelikvīdo Indivīdu Sabiedriskās Organizācijas Valdes loceklis.

neko  1 4 Darīt vajag to, kas vislabāk sanāk (no visa nosauktā) - tad arī būs vislabākie rezultāti. Masā ne jau par profesiju bet kvalifikāciju/kvalitāti. Ta ij darot to, kas padodas darbs nebūs ka zobu sāpes.

langstinsh  4 3 Man povery........
Bet hokeijlaikā saruna nesanāk...
GOOOOOOOOOOOOOLS1
Mans asinizators ar savu 1976 gada autiņu pelna 30 par bedri...
Kas teica,ka nauda nesmird...suņs lidostā mierīgi atOž!

miers2  2 3 Par "strādāts noliktavās" izklausījās viscerīgāk

meenesgaisma  2 3 Vispār jau tirdzniecības menedžeris neviss braukā ar autokāriem, bet gan bieži vien meklē klientus. Ir tādi ,kas meklē ,kur produktus iepirkt par izdevīgāko cenu un kam pārdot par lielāko. Bieži ved preci klientiem, runā veikalos "plauktu vietas´´. Citi pat raksta projektus konkursiem. Bieži vien jāzin vairākas valodas, jābūt ļoti loģiskam ,organizatoriskam, stresa izturīgam, ar pārliecināšanas spējām, neatlaidīgam, komunikablam, spējai past pieeju jeb kuram cilvēkam ,firmai.

riebekle  6 5 Ir labi, ja ir daudzpusīgas zināšanas, tomēr orientēties vajag uz to, kas pašam vairāk pie sirds un kas padodas, citādi tāds vējagrābslis vien sanāks no tevis - ir viss, bet reāli nekā nav.

meenesgaisma  1   Tu gribi pats uz sevi strādāt, vai arī strādāt uz citiem, bet ar brīvāku laika grafiku?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu