Vakcīnas.

Es te tikai tā nevainīgi prātoju,

nu vai nav nolaidība - kaut kādam covidam, kurš nepārtraukti mainoties, var gada laikā izgudrot vakcīnu un ne vienu vien, bet tam pašam HIV desmitgadēm neko nevar izgudrot[jeb pareizāk sakot - nevēlas] !?

Vai drīkst šīs jaunās vakcīnas uzskatīt par efektīvām un drošām, no ķīmiķiem ,kas ar parastu HIV nav tikuši galā!?

Kaut kas tajā visā joprojām nav tā kā vajag - pretrunas viena pēc otras.

aivalaiva  1 18 Apšaubu so vakcīnu efektivitāti un gribētu dzirdēt par blaknēm.

afrodithe  1 10 Šorīt Rīta panorāmā dzirdēju - Kā tas var būt, ka cilvēks, kas visu mūžu ēdis cīsiņus, tagad baidās nomirt no vakcīnas?

Estebans  2 3 Ja Tu palasītu par blaknēm C hepatītam vēl. Tiek galā, netiek galā, kas ir gals..
Par HIV, Tu esi kādu pēdējā stadijā redzējis..
Prātot es arī protu, tik daudz taču ir skaidrs..

Jurij__1962  4 10 tak ar to pašu HIVu daudz neskaidrības un pretrunas joprojam kaut HIVa problemai ir jau gandrīz pusgadsimts ! No HIVa neizdarīja globālo krīzi kā no covida un gandrīz aizmirsa, ceru ka covida režisierus sodīs, pelnījuši elektrisko kreslu - ASV daudzštatos nav maratorija nāves sodam

av2  2 11 Blanes tikai izliidiissot peec meenessiem 5ciem. Kaa FB paradaas kaada infa par to, taa momentaa to izdzeesss. Jaabuut lloti drosmiigam, lai skrietu pirmais poteeties ssobriid.

siikaa16    4 Katram vīrusam ir sava uzvedība cilvēka organismā. Cik gadsimtus zināma trakumsērga? Saslimstot ar to parasti ir ātri un letāli.

rinkulis  3 9 Hiv jautājumā ir milzīgs progress... Ar modernajiem medikamentiem mierīgi cilvēks var nodzīvot pilnvērtīgu dzīvi nekompromitējot savu veselību un nesasniedzot AIDS stadiju. Progress ir - un ir liels.
Par koronavīrusu, - Tā kā vakcīnu izstrādes galvgalī ir medicīnas korporācijas - pat ne kādas konspirācijas dēļ, bet vienkārša cilvēciska apsvēruma dēļ - tieksmes pēc peļņas un slavas - es būtu piesardzīgs, jo cenšoties nonākt ātrāk pie rezultāta un atbilstoši uzraugošajām iestādēm pieverot acis, jo kā nekā ir pandēmija, ar kuru ātrāk jātiek galā - šis tas var palikt nedapētīts vai pārcelts uz sīko druku. Nu nepotētu es sev svaigu vakcīnu - vēl vairāk, ja ļoti pat iespējams mani tas koronavīruss personīgi neapdraud letālā veidā.
Kā pasaule sadzīvo ar HIV pandēmiju (tāda tā ir), tā sadzīvos ar šo koronavīrusu.

DanaL  1 15 Nu dažas atbildes man ir.
1. Visi virusi laika gaitā mainās, bet pats celms saglabājas, tāpēc tiek radītas vakcīnas, kas iedarbojas uz celmu.

2. Kāpēc tad negrib radīt HIV vakcīnu? Un kā vēl grib! Tā būtu milzīga nauda. Un ko nozīmē "parasts"HIV" no profāna/nespeciālista viedokļa? Vai varbūt esi mikrobiologs vai biotehnologs, kas pētijis tā uzbūvi un uzvedību?

3. C hepatītam arī vakcīna vēl nav radīta (00:03), ir medikamenti, kas ar lielākiem vai mazākiem panākumiem ārstē slimību.

4. HIV un C hepatīts izplatās pavisam savādāk, caur asinīm, šis slimības nebūt nav tik lipīgas. Tāpat vien, pastāvot blakus šķaudītājam, cilvēks nav apdraudēts. Pie tam, HIV un C hepatīts pazīstami un tiek pētīti jau krietni sen, es par HIV uzzināju jau 80-gadu sākumā. Starp citu, mirstība sākumā bija ļoti augsta.

Tāpēc vilkt paralēles starp visām šīm lietām ir tas pats , kas vilkt paralēles starp zirgiem un govīm, - jā, ir daudz līdzību, tomēr pamatā tie ir pilnīgi dažādi dzīvnieki..

ivars1951  4 5 Lai radītu vakcīnu, ņemot vērā situācijas nopietnību saistībā ar nekontrolējamu Covid izplatīšanos, mūsdienu apstākļos nevajag daudz laika. Cita lieta ir tās maksimāla drošuma un efektivitātes nodrošināšana, kam būtu nepieciešams krietni ilgāks laiks izpētei un novērojumiem.
Taču tas bīstamais vīruss cilvēkiem liks izdarīt izvēli starp iespēju inficēties un smagā formā pārslimojot šo slimību nomirt vai retos gadījumos palikt dzīvam, vai arī izvēlēties iespēju vakcinēties, riskējot sevi pakļaut vēl nenoskaidrotām iespējamām blaknēm, kuras var arī nebūt.
Cilvēki ar smagām, neārstējamām slimībām arī riskē parakstoties uz eksperimentālu zāļu pielietojumu tādējādi veicinot to drošuma izpēti.
Jebkurai izvēlei ir savi riski un katram no mums būs tā jāizdara vadoties no mūsu subjektīvajiem priekšstatiem par mūsu gadījumā sagaidāmo iespējami mazāko ļaunumu.

Skarlete  15 7 Nav tur ko bīties no vakcīnas! Patiesībā vakcīna tika izgudrota vispirms un tad tikai palaists vīruss... 21.gs. smalki izplānots bizness tā teikt!:)))))))

sauljuks  2 5 Vakcīna pret kovid balstās uz labu laiku atpakaļ uzsāktiem un veiktiem pētījumiem, kad bija cits Sars vīruss. Tie pētījumi apstājās finansējuma trūkuma dēļ. Tā ka tagad paņēma jau esoša bāzi un papildināja ar nepieciešamo.
Tas tā vienkārši un īsumā. Netā ir visa informācija par šo, ja vien ir vēlme meklēt un lasīt.

Pazust  6 9 Man prieks par oho publiku, nav viss tik slikti ar mums, jo šajā topikā vēl neviens nav bļāvis, ka nekāds vīruss neeksistē un tāpēc nevajg nekādu vakcīnu😁😁😁🤷‍♀️

Sigvarts  3 3 HIV vīruss ir pavisam cits. Tas sagrauj imūnsistēmu. Pret covid imūnsistēma cīnās, uzvar (vai neuzvar) un izveidojas dabiska imunitāte, tāpēc pret covid ir iespējama vakcīna.
C-hepatīts ir sarežģītāk, jo tam ir daudz formu. Ja nemaldos, tad vismaz 8. Tur vajadzētu vismaz 8 dažādas vakcīnas.

Diemžēl arī vakcīna pret covid nav panaceja, un vīrusu tā neiznīcinās. Tas tāpat cirkulēs sabiedrībā, tikai pandēmija beigsies un slimnīcas varēs uzelpot, mēs varēsim pēc gada atgriesties pie normālas dzīves, un nebaidīties viens otram roku paspiest.

Nemese  9 7 Vīruss eksistē. Vakcīnu nevajag. Kā darbosies vakcīna, lūdzu molekulāras reakcijas demonstrēt, tad blaknes izsecināsim paši, kam ir, ar ko.
Piespiedu vakcinācija ar gēnu inženierijas produktu izskatās nekā citādi, kā plača atbrīvošana Virsrasei. Sevišķi jāuzmanās nabadzīgu okupētu valstu pavalstniekiem, dzīvojošiem gleznainos apvidos:)

Nemese  2 6 Pirmajam komentētājam-efektivitāte neizpaliks. Problēma tā, ka vairs retajam noslēpums, ka dažus pēdējos gadus dzīvojam totālā greizo spoguļu karaļvalstī, ar ž priekšgalā un pēc absolūtām eu=vācu direktīvām.
Neticu smagu blakņu neesamībai.
Covid pārslimoju viegli, man vakcīnu nevajag.
Lai demonstrē iepriekš ar molekulāru reakciju shēmu palīdzību, kā tieši vakcinētais kļūs neinfekciozs, jo mērķis, cik saprotu, ir apkārtējo drošība. Vēl piesardzīgu dara fakts, ka vakcīnas tiek mestas pakaļ par simbolisku maksu vai bez tās.

Sigvarts  6 5 10:03

Nomierinieties!

Kurš vispār solīja jūs vakcinēt? Cik no iepriekšējiem viņu solījumiem ir pildīti?

Vakar es biju pie sava daktera noslēgt savas covid izslimošanas slimības lapu. Iegāju lielīgs krūtis izgriezis, ka man tagad tas vairs klāt nelips. Daktere mani ātri “atsēdināja”. Es varot būt pilnīgi mierīgs tikai 4 mēnešus, varbūt 6. Pēc tam kas to lai zina.

Man ir dabīgā imunitāte pēc izslimošanas, kam a priori būtu jābūt stiprākai par jebkuru vakcīnu.
Un tikai 6 mēneši?

Kāda imunitāte tad veidojas pēc vakcīnas?
Tur būs jāduras ik pēc 3 mēnešiem. Cik pasaulē cilvēku, cik vajag vakcīnas, un kurš spēj tik daudz saražot?

Vispirms vakcinēs riska grupas – mediķus un pensionārus. To skaits ir liels un katram vajag 2 potes. Tad tos, kas ļoti gribēs vakcinēties. Kad pienāks mūsu rinda, viņi jau būs jāvakcinē atkārtoti.

Tāpēc nomierinieties! Mūs neviens nevakcinēs un tāpēc arī nekādu blakņu nebūs.

Visiem nepietiks! Ja dod par brīvu, tad nekad visiem nepietiek.

edding  6 12 Skaidrs, ka tas ir tikai bizness.
Atceraties, kā sākumā bija, Kovid slimnieks iet pa ielu un pēkšņi nogāžas gar zemi, rādīja rindas poliklīnikās, kur pēkšņi daži krīt. Tagad ir tādi skati? Nav. Tagad pamazām sāk klepot, tad temperatūra utt. Kitajozas no savas laboratorijas palaida xvz ko, par to neviens viņus netaisās sodīt, jo saprata, ka radusies jauna biznesa niša.
Es ticu, ka tas kovids ir, viņš nav izpētīts un vakcīna ir fuflo.

AivarsN  9 5 Te ir visaptveroša informācija, ja cenzūra vēl nebūs dzēsusi.

https://youtu.be/fDx_4Q148dU

HIV vīruss dabā neeksistē. Tā ir tikai pilnīgi sačakarēta imūnsistēma, kura nekam vairs nespēj pretoties.

uzplanaledus    1 There could still be rare severe adverse effects down the road, especially as mRNA vaccines are a new technology and have never been rolled out on a massive scale before.

Vaccine clinical trials aren’t big or long enough to rule out rare but serious side effects, which sometimes appear months or even years after vaccination. People who have been vaccinated will be followed up for two years to ensure that there are no serious adverse effect waiting in the wings.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu