Balets

Balets - jautājumi un diskusijas

Baletskola – plusi, mīnusi? (23)
Ceru, ka šeit ir kāds, kam bērni ir mācījušies/ mācās baletskolā? Varbūt esat paši mācījušies? Kas pie šīs apmācības ir paticis, kas ne, kas varētu būt citādi? Paldies!
Jebkura specializētā skola audzina mērķtiecību,bet var arī "sagraut materiālu",ja pats nav fanāts...
Paša bērna dēļ attīstošāka būtu kāda tautas deju grupiņa-stāja,plastika,pašdisciplīna arī tur tiek audzināta. Profesionālā deja ir smags mūžs.Ja pats nav pārņemts,vai kas no dotumiem nav ideāls- būs bezatdeves katorga.
Mamma atbildēja pati sev, ka NOCĪNĪTI 11 gadi! Kāda atbilde vēl vajadzīga??? Jā bērnam tā lieta patīk, noteikti jāatbalsta. Nav obligāti pēc tam jākļūst par balerīna, lai paliek hobija līmenī. Ne jau katrs šaha pulciņa dalībnieks kļūst par lielmeistaru, bet kā anis jau pirmīt, katrā šāda darbošanās veicina mērķtiecību, gribasspēku. Pat ja nemācīsies 2-3 gadiņus, tik un tā tas daudz dos bērna personības attīstībā. Nespēju saprast, kāpēc vecāki cenšas bērniem kaut ko uzspiest. Ir tāda dokumentālā filma Dancer, par Sergeju Poluņinu. Varētu ietekmēt domu sūtīt bērnu mācīties baletu. ··· Balets: Baletskola – plusi, mīnusi? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Mūsdienu teātris, opera, balets (28)
Man, tāpat kā daudziem, patīk aiziet uz teātra, operas vai baleta izrādi lai smeltos pozitīvas emocijas. Taču pēdējā laikā nākas arī vilties. Tā notika noskatoties LNOB E.Grīga baletu "Pērs Gints" un Ž. Bizē ...
operu lidoju baudit uz italiju.teatri-krievija.
lv kautka isti nevelk,,,
Ja "nestrādā" teātra vai operas stīga - tas taču nav nekas nenormāls. Nenormāli ir izlikties, ka strādā. Šie žanri taču uzrunā caur emocijām. Ja neuzrunā - tātatad saiknes nav un nevajag uz to iespringt. Muļķības pazīme ir klīrēšanās un izlikšanās. sandrai111 ...kafiju padzert brauc uz Brazīliju, ar vīrieti pakoķetēt uz Itāliju, bet nodoties augstai mīlas mākslai uz Franciju!
p.s. ....un padalies ar mūsu aborigēniem pieredzē!
Es tāpat kā Sandra, tikai un vienīgi Itālijā, Austrijā, Adelaidē skatos izrādes. Te, Latvijā, tak fui, prasta publika/uz baletu nāk ne vakarkleitās un ne smokingos, fui/, aplaudē par ātru, kad es dziļās domas domāju un izjūtu orgazmu. Nē un nē. Šad tad aizlaižu uz Maskavas BDT, v Opjernij un citiem,tur vēl ciešami, bet arī daži skatītāji prasti, ne tā kā es.
Oi, meitenes , i nerunājiet. Traki.
Vajag pirms biļešu pirkšanas kārtīgi izpētīt informāciju par izrādi.
Labi, ka ir dažādi iestudējumi, un varam izvēlēties sev piemērotāko.
Man ļoooti patika Hendeļa Mesijas iestudējums!
··· Balets: Mūsdienu teātris, opera, ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu