Koledža

Koledža - jautājumi un diskusijas

Koledžas studijas vecumā 30+ (27)
Runa nav par mani, bet māsu. Ir iespēja bez maksas mācīties grāmatvedību koledžā, kaut gan jau ir bioloģes diploms. Ļoti interesē grāmatvedība, bet studijas ir katru mēnesi viena vesela nedēļa, un viņa baidās, ka ar ...
ja tik ljoti interese cita profesija, ir iespejams apmeklet kursus darba dienas vakaros, apmeram 3-4 meneshi, eksameni, un amats roka. runa nav tikai par gramatvediibu, valodas, papildus tiesiibas - visas kursu akademijas un liidziigas iestades piedava parkvalificeties un ja ljoti labi grib, to var izdariit un savienot. Gribu oponēt AMRAS26 par ārzemēs iegūtu diplomu! Meita strādā ārzemēs ar Latvijā iegūtu maģistra diplomu un viņai bija grūti izvēlēties no 6 piedāvājumiem(līgumiem), kur atlika tikai uzlikt parakstu. Un algas atšķirība ir cits jautājums, bet viņas kursabiedrenes Latvijā strādājot tādu pašu amatu saņem 6-8 reizes mazāku atalgojumu, bet tas jau ir cita tēma. Mans znots - programmētājs ar saviem kursiem cērt pušu augstskolu beigušos. Diploms ir tikai vajadzīgs uz to mirkli kad slēdz darba līgumu. Tālāk jau ir nepieciešams čujs, ņuhs un poņa. Mācīties to, kas patīk, kas interesē, kas sagādā prieku. Ja grib, var visu, arī savienot it kā nesavienojamo. :) Lei veicas. :) Lai nu kas, bet grāmatvedība ne mazākā mērā nav rutīnas darbs.
Man grūti spriest par koledžas līmeni, jo nezinu par kuru ir runa, taču par augstskolu līmeni ilūziju nav.
Patiesībā, patreiz ļoti pietrūkst kvalificētu grāmatvežu. Pēc augstskolas parādās cilvēki tikai ar teoriju, kas nevienu dokumentu acīs nav redzējuši un nestādās priekšā, ko ar to ir jādara.
Kādreiz dažās koledžās un arodvidusskolās grāmatvedība bija daudz augstākā līmenī par augstskolām.
Programmas faktiski ir identiskas, tikai laika apjoms apguvei atšķirīgs.
··· Koledža: Koledžas studijas vecumā 30+ lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kura augstskola/koledža labakā Latvijā? (10)
Tehnisko novirzienu. Puisis vēl nav izlēmis konkrēti kurā virzienā, bet noteikti ne humanitaraja virzienā.
Latvijā augstākā vērtība uz katru ieguldīto latu viennozīmīgi ir izglītībai Rīgas Ekonomikas augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga). Tas tā, vispārīgi ņemot. Tīri tehniskā un inženierzinātņu novirziena pārstāve ir Tehniskā Universitāte, k-kas ir arī Latvijas Universitātei un Lauksaimniekiem.
Ja tehniskais virziens ietver arī dabas zinātnes, tad ir jau vairāki varianti.
Jāskatās precīzāk, kura nozare interesē..
Un kā ar sociālajām zinātnēm
Ir slavenais Rīgas valsts tehnikums, kurš ja nemaldos sadarbojas arī ar RTU.. Arī gribēju teikt par SSE, bet te vairāk interese par mehānismiem un projektēšanu. Kas beiguši veco, labo RTU - mašīnbūves vai aparātu būves specialitātē, darba tirgū visi uz izķeršanu. ··· Koledža: Kura augstskola/koledža ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Koledžas Rīgā (11)
vēl ir gad ko domāt, bet varbūt kādam ir pieredze par koledžām Rīgā, kuras ir labākas kuras nepavisam nē?Ar labāks es domāju macību līmeni...
A bērnam savu interešu nau? Vai Tavs bērns tik superģeniāls ka var iestāties jebkurā? 1.ģimnāzija ir ļoti ok. ..par bērniem domātām?..nezinu...ja tāds bij jautājums..
..pieaugušiem cilvēkiem vislabakā ir BVK..vienīgā tālmācība latvijā, pagaidām..
Nu manējam tikko 1.punkts pietrūka līdz iekļūšanai 1.ģimn. Labi padodas mat.,fizika,ķīmija. Kura labo skolu sarakstā būtu nākošā Rīgas centra labā vsk.vai ģimnāzija? kas ir koledža? tipa vidusskola? vai jau augstskola? ··· Koledža: Koledžas Rīgā lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Juridiskā koledža - atsauksmes (7)
Kadas butu atsauksmes par Juridisko koledzu un vai iestajeksamens-tests valsts un tiesibu pamatos ir tiesam tik nozimigs, ka var ari nepienemt. ..
JK ir o.k. Normala attieksme pret studentiem, labiun zinoši pasniedzēji, kas pasi ir praktiķi. Iestājeksāmens ir būtisks, jo pamatojoties uz tā rezultatiem, Jūs tiekat uzņemti/vai arī netiekat uzņemti JK. ir ok, tikai taa nav augstaakaa izgliitiiba..... Riigaa varbuut arii attieksme ir OK bet Ventspilii taa nav... un izgliitiibas liimenis nemaz nav tik augsts... Pasniedzeeji nu neteikshu gan ka labaakie... Juridiskās koledžas Liepājas filiālē pērn testa pārbaudījumu neizturēja aptuveni 30 cilvēki, līdz ar to tie netika uzņemti. Spried pati, vai vai testa pārbaudījumi ir svarīgi. No savas pieredzes zinu, ka tajā testā nav nekā šausmīga. Es, piem, noliku bez nevienas kļūdas. Svarīgākais ir katru jautājumu rūpīgi izlasīt līdz galam, un tikai tad apvilkt pareizo atbildi, jo bieži jautājums liekas ļoti elementārs, bet tajā slēpjas kāds knifiņš. Vēlu veiksmi! dzirdeeju, ka 15 jautaajumi buushot par satversmi un paareejie par kaut ko citu kopaa 25 :P shiem pat esot iedoti materiaali no kaa maaciities - sounds like haljava ··· Koledža: Juridiskā koledža - atsauksmes lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Juridiskā koledža, atsauksmes (4)
Vai ir kādas atsauksmes par Juridisko koledžu?
esmu dzirdeejusi, ka Turiibaa juristus apmaacot labaak nezinu kaa juridskajaa koledzhaa,bet maacos turiibaa jurid fakult,un man tieshaam ljoti patiik,ne pret vienu citu skolu nemainiitu!!! ekonomija naudas zinjaa-stabili,jo peec juridiskaas koledzzas vari turpinaat studijas arii Turiibaa/ir liigums/,ir liigums ar Baltijas krievu instituutu,Reezeknes augstskolu,top-ar policijas akadeemiju... Es pati esmu pabeigusi Juridisko koledžu. Fantastiski pasniedzēji, bet tas nenozīmē, ka kādam tika dotas kādas atlaides eksāmenu laikā. Jāmācās ir pamatīgi, ja grib beigt ar labām sekmēm. ··· Koledža: Juridiskā koledža, atsauksmes lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Esmu pats no Liepajas un varu teikt, ka Liepajas Jurniecibas koledze ir laba, bet ja velies lai butu visas iespejas dzive,tad drosi izvelies otro variantu, jo esmu runajis ar cilcveku kurs saja nozare ir iesaistit un vins teica, ka musdienas ar Liepajas Jurniecibas Koledzu vien nepietiek. Bet izvele ir tava prieksa.Apskati vienu skolu,otru aprunajies ar pasniedzejiem. Vislabakais ieteikums butu parunat ar personam, kuras sis skolas ir beigusas.
Un man vel gribetos pateikt "Dons_Karleone" : "nedomaju, ka tev ir informacija par Liepajas Jurniecibas Koledzu, to nevar salidzinat ar Preilu tehnikumu".
Ar Liepājas juuras koledzu pietiek, ja negribi straadaat par kapteini.Bet vispaar tas atkariigs kaada tev pasreizeejaa izgliitiiba.Peec Liepaajas Juurnieciibas koedžas vari iet taalaak uz akadeemiju. ··· Koledža: Latvijas Jūras Akadēmija vai ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu