Mājmācība

Mājmācība - jautājumi un diskusijas

Mājas/ alternatīvas privātskolas apmācība – par vai pret? (25)
Mūsdienu pasaulē arvien populārāka kļūst mājas un citāda veida alternatīvā apmācība (es pašlaik nerunāju par „attālināto apmācību“ uz ierobežojumu laiku, kura mums jau pusotru gadu pazīstama, bet piem. par mājas ...
Pret privāto, jāiemācās izdzīvot, konkurēt ar citiem, sadraudzēties, sadzīvot utt. Katra vecāka egoistiskā izvēle, kādā mucā audzināt un izglītot savas atvases. Te nu parādās, ka vecāki visu izlemj bērnu vietā, ar laiku arī nosaka ar ko iestūrēt laulības ostā un ar ko nē, kā dzīvot un ko ēst! Nav tas tik viennozīmīgi! Daļa manu mazbērnu mācās Valdorfa skolā-valstsskolā bija milzu problēmas,bet ar savādāku programmu un individuālu pieeju rezultāts fantastisks! Bet jaunāko mazmeitu sūtīšot valstskolā-apsviedīgam un kareivīgam bērnam derot pacīnīties par vietu zem saules... Nav absolūtās receptes-pat vienas sistēmas robežās ir dažādas situācias/dažādi pedagogi.
Nu ja-vēl ir arī dažādas vecāku spējas,iespējas un arī dažādi audzēkņi.
Nesapratu 10:18 domu-izvēli atstāt bērna ziņā? Interesanti,vai tagad bērns izlems piedzimt vai nē?
Nav tik traki. Peec privaatskolas , ja beernam tomeer iemaaca pamatveertiibas, gan vecaaki, gan privaatskolaa, jo ir laika individuaali ar katru beernu pastraadaat.Mana meita maaciijaas privaatskolaa, peec tam parastaa viduskola (kur ar smaidu skatiijaas uz vietejiem "varonniem"), tad pabeidza 2 koleggas, dziivo laimiigi . Ir te daži labi (ar pirkstu nerādīšu), kam par katru tēmu ir izvērsts viedoklis, kuru viņi izvērš un izvērš vēl lielākos palagos. Tikai viens jautājums... Pa kuru laiku šie cilvēki dzīvo? ··· Mājmācība: Mājas/ alternatīvas ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu