RISEBA - atsauksmes

Kādas ir atsauksmes par RISEBA? interesē, kā šis skolas diploms /bakalaurs kotējas starptautsikā vidē, lai tālāk mācītos citur? saprotu, ka nav nr TU ne LU, ne zviedri.
Bet vai tas ir tāds pats fufelis kā Turība, jeb ir tomēr OK.
konkrēti interesē e-bizness.
paldies.

GenaCom  1   Mācīties,un velreiz mācīties!

Sameklēt labi atalgotu darbu,tad paņemt kredītu...

Tad paziņot par bankrotu,un doties Anglijās virzienā rakt bedres!

dzer_kakao      Nezinu kā tur ir ar to diploma kotēšanos ārvalsīs. Bet fakts ir tāds, ka mācoties šajā akadēmijā var iegūt labus kontaktus ar turīgiem cilvēkiem. Mēs nabaga RTU studentiņi varam tik, pa logu skatoties uz stajanku, siekaloties par spīdīgajiem Leksusiem un Ferari.

marmorakaraliene  3 1 Nešaubies ne mirkli - tieši tāds pats fufelis kā Turība un tai līdzīgās "auKstās skolas"....

tasty_chocolate    1 Izteikšu savu viedokli kā cilvēks, kurš vairākus gadus bija strādājis izglītības un zinātnes jomā. Latvijas akadēmiskā joma ir ļoti šaura, turklāt visi pasniedzēji (akadēmiskais sastāvs) virzas no vienas augstskolas citā. Respektīvi, vieni un tie paši pasniedzēji strādā vienlaikus vairākās augstskolās – Latvijas Universitāte, RSU, Baltijas Starptautiskajā akadēmijā utt. Tāpēc izglītības kvalitāte ir atkarīga 1) no konkrētiem pasniedzējiem (vienalga, kurā augstskolā), 2) no izglītības iestādes vadības kontroles pār studiju procesu un pasniedzējiem; 2) no Jūsu vēlmēm studēt un atgūt zināšanas.

lapsu_aacis  2 1 e- komerciju- TIKAI un vieniigi - krievijaa!! visas pareejaas valstis, liidzarto - izgliitiibas atbilstiiba reaalajai situaacijai, buus tas pats,kas studeet moderno maakslu antropologjijas muzejaa...

_BaiBa_      haaaa tieshi taa visas viņas vienādas... tikai studiju maka variējas

dviiniite      Nu droši vien, ka diplomi ārzemēs nekotējas. Bet arī LU diplomi ir pabīdījušies stipri uz leju atbilstoši mācību kvalitātei:(. ( Ja profesionālā starptautiskā programmā pirms 7 gadiem ieskaitīja 4 LU priekšmetus, tad tagad 2.)Pati esmu beigusi RSEBAA maģistrus (tā nebija e-komercija) bija pāris pasniedzēji no LU, bija arī vieslektori, kuri nepasniedz citās augstskolās. No LU bija vāji pasniedzēji, kaut gan ar augstiem grādiem. Esmu pēc tam mācījusies LU kursos. Līmeņi stipri atšķirās RSEBAA`i par labu, vismaz par laiku pirms kādiem 6 gadiem.

jodo  2   Sūti nafig uz ārzemēm, ja ir tāda iespēja. Pat pret paša gribu. Nefig te marinēties bezjēgā

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu