Lauksaimnieku ātrie kursi

Kur var iziet kādus ātros kursus lai iegutu lauksaimnieka izglitibu?

piekraste  2   Nu kas tajā galviņā..? Ātros kursus.... Cilvēki mācās ar gadiem, i ta ir ko galvu palauz. A te lūk, vajag ārtos kursus. Savu dārziņu var ravēt arī bez kursiem :)

Bibine  1   vilciens ir NOKAVĒTS! Cik noprotu, tad ir vajadzīga apliecība, lai varētu startēt uz ES projektiem. Nekas cits neatliks, kā 2014. gadā stāties LLU LF lai iegūtu lauksaimniecības kvalifikāciju, jebšu ir jāmeklē kāda profesionālā skola, kurā var tikt pie šīs apliecības. Izvēloties l/s skolu un profesiju būt vērīgiem, un iepriekš noskaidrot, vai studiju laikā tiks nodrošinātas 320 stundas tieši lauksaimniecībā (piemērs: iestājies Kandavas l/s tehnikumā putriķos, bet šiem no l/s ir tikai 100 stundas - NEDERĒS).

Elllaaa      Ar kursiem buus par maz! pirmais ko vajag,tas ir izstraadaat projektu....ko un cik,kas ir saakumam,kaadi iipasumi,pentere gara,tad vajag labu graamatvedi,kas visu reekinaas,apreekinaas un tt. Spec izgliitiibas nav obligaatas,vismaz,kaadreis taas bija vajadziigas,ja gribeeji buut agranoms,tad Jelgavas lauks.akad. Varbuut vari paraknaaties tur,varbuut ir kaadi kursi,kaadas lekcijas.

mojito      " soreiz iet runa par lauksaimnieka izglitibu lai varetu startet uz projektiem, NEVIS LAI VNK RUSINATOS PAR DARZU!!!!!!!!"

Kaadiem vel projektiem? Gribi apguut ES subsiidijas neko nedarot? Aatros kursus vari iziet firmaas, aks taadus piedaavaa, tikai veertiba tiem kursiem ir proprorcionaala ieguldiitajam laikam un energjijai, apguustot vielu.
Bet vispaar iesaku izdomaat citu sheemu....

Bibine      Ella, nemulsini, ja nezini. Ja pretendets vēlēsies pieteikties uz Jaunajiem zemniekiem , obligāti būs jābūt kvalifikācijas dokumentam - lauksaimniecībā (kādreiz vajadzēja atsevišķos projektos noklausīties kursus, piemēram jaunajiem zemniekiem un projektos, kur vecāki nodeva saimniecību jaunajiem - priekšpensionēšanās). Jaunajā uzsaukumā tā NEBŪS! Vajadzēs kvalifikāciju, ko izsniedz tehnikums vai LLU. Patreiz iet diskusijas - ka varētu startēt arī tādi studenti, kuri studē 2 kursā, bet ja noteiktā termiņā neiegūs kvalifikāciju finansējums būs jāatmaksā!

DAfrika      Paprasi, lai kāds zemnieks uzraksta "spravku", ka kartupelus rakt proti, govis slaukt un apsēkot arī proti, ābeles potēt - izklaide, aitkopībā ģēnijs, hobijs lamu audzēšana utt...

JurisK      Priekš tam tak ir algots darbaspēks ar attiecīgiem izglītības dokumentiem, vismaz man tā šķiet. Bet sen nav bijusi darīšana ar Eiropas naudām. Cik atceros - līdz kādiem 100tkst. latiem nekā sarežģīta, pat bizness plānu nevajadzēja, tik naudas plūsmu par iepriekšējo un cik tur nākamajiem gadiem.

Edg      Ir tāda iestāde LAD (lauku atbalsta dienests). Savā laika tēvs tur kautkādas 189 stundas noķeipīja lai dabūt papīru. Painteresējies tur. LA būs mazliet par ilgu, taču viens ir skaidrs ar fiksajiem 2 nedēļu kursiem nekas nesanāks. Tādu vienkārši nav.

Marija_Anna    1 Vai tad prasība pēc kursiem no ES projektu puses nav pamatota ar kādu dziļāku domu ?
Jeb arī tos projektus realizēs gudrāki cilvēki , ja vien tas projekts sanāks prātīgs?
Ko tik ar kursu izglītību nevar dabūt gatavu ?!

londona69      Lauku ipasumu apsaimniekotāju programma malnavas koledžā ir 2 gadi laikam ja ir vidējā izglītība.Ar to var pieteikties jaunajos zemniekos.

veerseens      Apmācība lauksaimniekiem (tālmācība ) notiek Vecbebru profesionālā vidusskolā.Vēl iespējams pieteikties.Macību ilgums viens gads.Kursi ir maksas ap 300 ls ,var maksāt pa daļām.Apmācība dod iespēju piesaistīt ES projektus.Klātienē konsultācijas notiek sestdienās un svētdienās.Tuvāk Vecbebri .lv.Nepieciešama vidējā izglītiba.

Lucy      Jāņmuiža-Cēsis
neesmu parliecināta vai ir vēl Ozolos Limbažu raj
un taču Jelgavā noteikti var

spriganaa      Ātrie kursi, kurus organizē LLKC, LAD, vai citi, nederēs. Jārēķinās ar diviem gadiem nopietnākā izglītības iestādē - Kandava, Vecbebri,u.c. Un te jau minēja par tām 320 stundām.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu