Skolas laiku grēksūdze

Skolas laiku grēksūdzeRīt 1.septembris, nostaļģija sāk uzmākties :)

Nez kādus podus skolas laikā nogāzuši ohujisti? Varbūt kādi amizanti atgadījumi iz skolas dzīves? Skolotāju spārnotie teicieni?
Labākais, kas nāk prātā pieminot vārdu "skola".

mojito      Peetu vienu saitu, kur visaadas prikolu bildes, sakaraa ar skolu, Krievijaa akcija: http://kaifolog.ru/uploads/posts/2014-08/1408595967_035.jpg

Bellatrixa      Podus negāzu, labā skolniece. Visstabilākā atmiņa ir "laidiet mani laukā no šejienes, gribu prom". Vienīgais, kas man patika, bija konkrētie priekšmeti, iegūtās zināšanas. Bez konkrētiem cilvēkiem apkārt, rāmīšiem būtu varējusi arī iztikt.
Tā kā esmu droša, nostaļģija nepiemetīsies nekad.

breakdown      Ljoti labi palicis atminjaa skolas direktores aizraadiijums man: "Shitas palodzju sex buus vienreiz jaaizbeidz" :D Patika man ar taam 12.klasnieceem spaidiities :D

fargo      nostaļģija?
jaunības, psrs laika skolu es atceros ka garlaicību. viss, viss izņemot sportu ir tik atrauts no tā, kas ir īstenība un ikdiena. tiek apgalvots, ka es nevarēšot iztikt bez visa tā, bet es nekad dzīvē neredzēju, ka kāds pieaugušais reāli izmantotu bioloģijas, ķīmijas, litereatūras, vācu valodas vai fizikas u.c. stundās mācīto, t.i. ārpus skolas. pieaugušie darīja visādas lietas, bet viņi tās mierīgi varētu darīt bez lielas daļas šo zināšanu. vēl darbmācība. tā bija ok. te bija skaidrs pielietojums rasēšanai(vēlākās klasēs) un aritmētika arī bija vajadzīga un galvenasi, te ir kāds taustāms rezultāts, piemēram ķeblis vai putnu būris. arī no ķīmijas varēja šo un to izmantot. paštaisīts pulveris radīja visādus patīkamus efektus... sprādzieni, dūmi un līdz nāvei pārbiedēti kaķi.
nedarbi? bastošana. visaptveroša bastošana.

LaskovijMerzavec      Par cik datori, ipadi, internets, telefoni nebija, nācās vien kkā sevi skolas laika izklaidēt. Nu tāda skolas sadzīve, šad tad pakāvāmies savā starpā, bastojām stundas, kko sīku paspridzinājām. Pavāriem skolā maksājām pa taisno un ēdam kā karaļi. Protams, tramvaji un vilcieni netika žēloti. Patronas, fosfors uz sliedēm un visa pietura panikā. Vecākās klases, jau nopietnāk - i iedzērām, i uzpīpējām i meitenes spaidījām garderobēs, gan ari pa kādam īstam kniebienam gadījās, kad vecāki nebija mājās, vai kā citādi. Protams, arī starpnacionālie kautiņi - latvieši pret krieviem, pret čurkām utt...

Daudz jau brīva laika podu gāšanai nebija. Visādi sporti bija, pulciņi utt...

Lielākie podi - klasesbiedrs uzsmēķēja noliktavā pilna ar acetoniem un vēl viskautko. Izdzīvoja, tikai ādu uz sejas dabūja pārstādīt.
Arī dūmusvece pirmā stāva tualetē nebija slikta, ar visas skolas evakuāciju, ugunsdzēsējiem, miliciju utt...

ingviirbin_de_troll      oi...garlaicīgi nebija:) Gan garderobju elektrības atslēgšana( ne jau uz 5.min), gan ugunsdzēšamo aparātu pārbaude koridorā, gan alumīnija un zilo graudiņu savstarpējā mijiedarbības pārbaude, gan "mīļāko" skolotāju lielās zupu bļodas papildināšana ar netradicionālām "garšvielām", utt:))

zappa      Krievu valodas skolotāja: "Ну и дубина ты Озолиньш!"

dogville      Lepna,ka dziljajos padomijas laikos kaavaamies ar krieveneem.Jaukta skola iemaaciija patriotismu un sapratni,ka ar sho naaciju pa labam nevar:D
Puishi nolika Ziemassveetkos sveciiti pie Briiviibas piemineklja,kaa rezultaataa viens vidusskolas gads pagaaja klasee ar KGBeshnjiku aizmugureejaa solaa,kursh ,kaa noskaidrojaam bija Vilja Laacha deels.Redz,kaa aabols no aabeles taalu nekriit..
Vispaar skola bija fui!

JANTRA      Reizēm, kad nevelku jaunajās tehnoloģijās, mēdzu ""zaļajiem"" sarunas partneriem piezīmēt:
Kad mēs augām, mums, vispārējās obligātās vidējās mācību programmas ietvaros, bija jābrauc uz šautuvi šaut mērķī un stundās kalašņikovs jāizjauc, nevis IT pamati jāzin.
Pēdējos mēnešos, sakarā ar Ukrainas situāciju , ir piezīmējuši, ka nevar zināt, kas vairāk var noderēt...:)

pupolins      Uzkaram Veco Latvijas karogu baznicas torni,nuuu,es ka jaunaka no brala puses,devu zverestu!
Milicija mekleja,
Izvandija visu pilsetu,dzivoklus,neka...
Tapec visi mani radi dzivo arzemes:}}}

limonija      JANTRA (2014-08-31 17:34) viedoklis - vo, vo!:D ES arī reizēm nevaru nociesties un palielos, ka varēju kalašņikovu 45 sekundēs izjaukt un salikt atpakaļ, jo citādi ieskaiti neredzēt kā savas ausis! Un krieviski iezubrīt visu detaļu nosaukumus...Šompol, magazin uttt. Tā ir eksotika šodienas "stjūdentiem":D

caress5      6. vsk krievu val skolotäja pleesa müs aiz ausiim un no frizütas tai pastäviigi liida ärä puslitra burcinja. Iesauka Burcinja- uzvärds Kolosova. Nu tas pirmais, ko atcereejos...
Gjeogräfijas skolotäja Ziemassveetkos pa diviem, trim laida prom no stundäm - tä lai vadiiba nemaniitu.

dogville      Opaa,atcereejos,ka muusu militaaraas maaciibas,vai kaa vinju toreiz sauca,skolotaajs bija reti sakariigs krievu atvaljinaats virsnieks.Nekad nesita ar duuri pa kruutiim-vot my pobjedjitelji...taads labu melnu humorinju.Veelaak kaut kaadaa oficiaalaa pasaakumaa izraadiijaas,ka vinsh bija Gjeroi Sovjeckogo Sojuza...kaadreiz,redzot varzu pie okupantu piemineklja iedomaajos,ka tie visi tos medaaljus andelee mandelee nopirkushi.Veel atceros,ka apskaudaam krievu pluusmu par vinju angljuvalodas skolotaaju-taads askeets,krievs,bet kaa 19.gadsimta inteligjents.
Diivaini atminjas uzplaiksniijumi...

pupolins      Limonij,man par kalasnikovu bija 5ci,cik zinu,ari esi no Kurzemes!!!:}

Mavs      Laikam lielākais "pods" - gāzu uzbrukums ! Kāpņutelpā "saorganizēju" piedūmojumu ar hloru :D Šodien laikam tādā situācijā būtu izsaukta pretterorisma vienība, toreiz beidzās ar pārrunām pie skolas direktora :D

Bet citādi - bija jautri ... man skolas laikā bija tik daudz aizraušanos un hobiju, ka skolai īsti laika nepietika. Ta uz burāšanas sacensībām jābrauc, ta radiotehnikas pulciņa izstāde ... a kopš 9. klases paralēli strādāju kādā diskotēkā. Vairāk par trīs dienām nedēlā uz skolu aiziet nesanāca :)

Mavs      Pirotehnika, ekstrēmas izklaides protams arī bija, bet ne skolas telpās :)
Labākais laikam bija tas, ka ar bērnības draugu dabūjam trinitrotoluola klucīti (laikam ap 0.5 kg). Izdomājam, ka priekš mūsu "pirotehnikas eksperimentiem" būs pa lielu, vajadzētu sadalīt mazākos gabalos ... kas arī ar zāģa, kalta un āmura palīdzību tika veikts viņa dzīvokļa virtuvē ... kāpēc toreiz visa māja neuzgāja gaisā - vēl šodien nesaprotu :D

hannaaste      lielākais kaifs- sestdienas nobastošana. tas nu gan bija marasms. bastojām gan pa vienam, gan klase, klasē pa liķierim uz pavasari ievilkām. bet eksāmenā latv.valodā rakstīju 2 domrakstus- savu un vēl vienam, laboju un rediģēju vēl 2us.

Eila      Mums bija divu plūsmu skola - latviešu un krievu, bet nekādu īpašo domstarpību nebija. Latvieši runāja krieviski, bet krievi latviski...Vairāk podus sanāca gāzts tehnikuma un augstskolas laikā. Braucām spēlēt basīti uz citu tehnikumu, nu ko vakarā vajadzēja iet ciemos pie puišim, nelaida iekšā pa durvīm vajadzēja līst pa logu:)

Eila      Vēl vienu gadījumu atcerējos. Pa vasaru vajadzēja iet uz skolu strādāt. Tas bija pēc 6.klases. Ar klases biedreni rušinām skolas sporta laukumu. Aiz gara laika šī man sāk stāstīt rupjās anekdotes. Lieki piebilst, ka neiztrūka riktīgi rupjo vārdu. Šeit nerakstīšu, paši varat izdomāt. Protams atnāku mājās, taču jāizstāsta mammai. Šī noklausījās, neko neteica. Pēc gadiem tikai izstāstīja, ka pēc tam mans tēvs izskrējis no savas istabas, žoklis atkāries, gandrīz bez valodas...Sieva, sieva, Tu dzirdēji kādas viņa anekdotes stāsta!:)

riks      pa lielam labākais, kas nāk prātā, ka kaut ko skolā arī iemācījos. a tā nožēloju tikai to, ka smirdbumbu nabadzības / taupīguma dēļ ne tik jaudīgu izgatavoju!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu