RTU studijas - Reģionālās attīstības un pilsētekonomikas inženierija

Reģionālās attīstības un pilsētekonomikas inženierija Rīgas Tehniskajā Universitātē - vai kāds ir beidzis šo studiju programmu vai varbūt zin kādu, kuršir beidzis. Kādas atsauksmes, cik grūts ir mācību process?

DanaL (2017-04-26 16:04)    2 Konkrēti par šo programmu neko pateikt nevaru, bet tā kā pati esm beigusi RTU un arī dēls pašlaik sudē RTU, šo to pateikt par RTU studijām varu gan.

Pirmajos kursos galvenais klupšanas akmens ir vispārējie priekšmeti - augstākā matemātika, fizika, elektrotehnika. Daudziem manā laikā galvassāpes sagādāja arī inženiergrafika un tēlotājģeometrija, vēlākajos kursos - materiālu pretestība u.c. daži specifiski priekšmeti. Dēļ šiem priekšmetiem vairāk nekā puse atkrita un nekad nekļuva par inženieriem.

Mans dēls pašlaik ir 1.kursa students, un arī mokās ar integrāļiem un mehāniku, bet tas viss vēl patiesībā ir tikai štrunts, lielākās briesmas vēl tikai priekšā :) Cenšos visādi morāli atbalstīt, vēl viens kursiņš, un kļūs ievērojami vieglāk.

Bet ja/kad tam visam iziets cauri, tad cilvēks pamazām sāk izskatīties pēc inženiera, tā inženieriskā domāšana caur visu šo procesu tiek ielikta gan.

GEORGSJANS1976 (2017-04-30 15:00)      laba programma tikai jamacās

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu