RSU (Rīgas Stradiņa Universitāte) juridiskā fakultāte, neklātiene

Kādas ir atsauksmes par RSU jurid.fakultātes neklātienes programmu?

kalatura (2013-07-05 18:49)      Kotējas augstāk par LU.

Edg (2013-07-05 21:12)  2   2 setdienas mēnesī - maigi izsakoties stipri par maz priekš jurista. Mums jau tagad pilnas vārtrūmes ar tādiem "juristiem" bezdarbniekiem. Tā nav skola kur mācās, bet gan bizness kur rezultāti ir atkarīgi no iemaksātās summas.
Mans ieteikums no pieredzes, ja grib garantētu darbu ar labu algu visu mūžu, ir jāiet pārtikas tehnoļoģiju studēt. Šodien visai liels darbinieku deficīts šinī lauciņā vērojams ka pat arzemnieki jau jāieved. Protams kā jau katram amatam viss ir atkarīgs tikai no paša darīttāja.

DAfrika (2013-07-05 21:57)  4   Mums te to juristu un arī sabiedrisko attiecību speciālistu kā odu upmalā. Kur Tu darbu dabūsi?

lasminaxxl (2013-07-05 22:50)  3   jā - mana kolēģe arī izmisīgi meklē darbu šinī jomā - vairākus gadus un nesekmīgi.. Ko dod izglītība , ja jāstrādā kas cits!

KKKKK (2013-07-05 23:25)  1 1 nav tik traki. noliec vienu eksaamenu un buusi vai nu advokaats, vai nu prokurors vai pat tiesnesis. tiesnesim gan 2 eksaameni jaanoliek, bet tas taa, siikums :)

fargo (2013-07-06 00:05)      vienu brīdi strādāju valsts iestādē un tur bija juristu nodaļa, četras tantes. smukas, iznesīgas, sapucētas un tā... un kad kantrim bija tiesvedība, tika slēgts līgums ar advokātu biroju.
ko tās tantes darīja ikdienā? lakoja nagus, spaidīja printerim pogas... nezinu. saldējumu ēda. nezinu. četras tjotkas sēž un kaut ko dara? ko? katru dienu nāk uz darbu un kaut ko dara. paraksta kaut kādus nāvīgi svarīgus dokumentus? varbūt. sētnieks nāk. viņa darbu var redzēt. datoriķi nāk, spēlē kontrastraiku, ok. vismaz zinam ko. direktros nāk. dzer kafiju un ar briesmīgi nopietnu prunu parasta degvielas iegādes līgumus. ok, pat tas ir saprotams. ko tas tantes darija? var tikai minēt.

kalatura (2013-07-06 22:54)  1   Kā pierādīts?
LU absolventi vairums strādā valsts iestādēs,ja vispār strādā savā sfērā...
RSU absolventiem,vismaz cik man zināmie,ir savas privātfirmas.Tas par kaut ko liecina-vai esi padotais,vai pats sev priekšnieks.

garaamejoshais (2015-01-19 22:54)    2 Atsauksmes vislabākās, normāli māca un pa ģēlu. parasti to iet mācīties kam jau kaut kāda bāze ir un ir izpratne par to. Pirmais kurss liekas pilnīgs spļāviens, otrajā jau bišķi grūtāk sāk palikt vilkt, tad nu trešajā jāiespringst. Laba organizācija mācībām. Jāraksta gan vienīgi ļoti daudz referātu un darbu, prasības diezgan augstas, daudz ko jāizlasa lai uzrakstītu kaut vienu. Ja kādreiz netiec uz mācībām, arī visi jautājumi runājami un risināmi.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu