Angļu valoda

Angļu valoda - jautājumi un diskusijas

Labi angļu valodas kursi Rīgā (11)
Vai kāds nevarētu ieteikt labus angļu valodas kursus Rīgā?
Ja Tu esi iesaaceejs anglju valodaa, taa teikt veelies maaciities no nulles, es vareetu paliidzeet. Ja noder, dod zinju. Pati meegjinu izveeleeties un shobriid laikam esmu apstaajusies savaa izveelee pie R & V, cena gan arii laba - 145 lati par 1,5 vai 2,5 meeneshiem, atkariibaa no nodarbiibu biezhuma... Tikai pie privātskolotāja (laba, protams). Jau pagājuši gandrīz 10 gadi un iemācītais vēl šodien noder. Mirte. kursi 2 reiz nedēļaa mazas grupas feini skolotaaji, maksa par 3 meenešiem Ls 90,- , atrodas centraa(netaalu no cirka). tur var izveeleeties arii privaatskolotaaju, tikai diemžēel nezinu cik tas maksaa. paskaties ieksh - http://@mirte.lv tb. http://www.mirte.lv(sorry my mistake) ··· Angļu valoda: Labi angļu valodas kursi Rīgā lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Anglu valodas apmācība ar Callan metodi (6)
Vai kāds ir mēģinājis maciities anglu valodu izmantojot Callan metodi?
vieniigaa metode kkaa tieshaam VAR kkaut ko iemaaciities, ir buut starp angliski runaajoshajiem!

viss paareeais ir fflo!
New Horizons, tur var iemācīties varu teikt,ko teica meita,viņa mācījās ang.val šeit,maksāja bargu naudu un teica,varēja to nedarīt! Tur runā dažādās izloksnēs,kas līdzīgs,kā mums...krzemē,vidzemē,ja ko jau nedaudz māki,ieejot vidē,būs OK!. Ar Kallena metodi ir tā- ātrā tempā Tev saliek galvā visu, ko var. Ir, kam šī metode liekas brīnišķīga un darbojas, man personīgi nepatika, bet tas tā- varbūt uztveres īpatnības vai kā tā. Būtiski, lai Tev ikdienā sanāk šo valodu lietot, protams.
Interesanti, ka ir mēģināts ar Kallena metodi mācīt latviešu valodu, bet atduras pret mūsu gramatiku :).
Man arī nepatika. Kā jefiņš visu laiku runā līdz. ··· Angļu valoda: Anglu valodas apmācība ar ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā iemācīties angļu valodu mēneša laikā? (28)
Man ir iespēja dabūt darbu, bet tur vajag angļu valodu sarunvalodas līmenī. Mana angļu valoda ir tāda, ka minimāli kaut ko saprotu dažus vārdus un īsas frāzes varu pateikt, bet ne brīvi sarunāties un veidot garākus teikumus ...
Sāc angliski sarakstīties ar kādu ķīniešu meiteni, kura plēstin plēšas uz Eiropu. I valodu iemācīsies, i varbūt pie smukas ķīniešu sievas tiksi :D Aaa, vēl kas..... nesēdi oho, bet MĀCIES! Ja Tev nav darba, tātad esi bezdarbnieks. NVA piedāvā dažādus angļu valodas kursus, arī bez priekšzināšanām. Plus vēl naudu piemaksās, ka tos kursus apmeklē. Skaties intensīvi TV pārraides angļu valodā. Vari sākt ar multenēm, pāriet uz amīšu tīņu seriāliem un tad jau paprovēt kādu Discovery pārraidi. Ļoti gan šaubos par Tavām spējām, ja jau peldēt visas dzīves laikā neesi iemācījies. Pieprasi, lai draugi ar Tevi tikai angliski sarunājas un mājās arī...:)) ··· Angļu valoda: Kā iemācīties angļu valodu ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Anglu valodas apmaciba, majas lapā latviesu valoda? (6)
Esmu Anglijaa un veelos iemaciities Anglu vaodu,bet visas majas lapas ir tikai Anglu valoda,es tak neko nesaprotu.
Vai nevajadzēja mācities angļu valodu pirms braukt uz Angliju ?
Neuztver kā pārmetumu.
Nu, ja ir iespēja atbraukt uz Latviju, nopērc mācību materiālus šeit, virtuāla mācīšanās nav attīstīta(LV-ENG) joma. Gan visās valstīs ir valodu kursi, kur sāk ar pašiem pamatiem, pirmajiem vārdiem - tapat kā bērniem. Tas jau ir super, ka tur viss tikai un vienīgi ingliš, nekas nenovērsīs uzmanību no galvenā uzdevuma - apgūt valodu.

Tiešām izmanto bezmaksas kursu iespēju. Gan jau neesi tur pagalam vientuļa, pamesta un aizmirsta, kāds potenciālais izpalīdzējs gan ir pa rokai.
Uzliec datoram Chrome un, atverot interesējošo mājas lapu angļu valodā, liec to iztulkot saprotamā valodā. I USJO! Skaties-http://www.youtube.com/user/EnglishLessons4U?- superīga RONNIE, un http://skypeteacher.lv/. ··· Angļu valoda: Anglu valodas apmaciba, majas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Angļu valodas privātskolotājs (9)
Steidzami meklēju privātskolotāju kas varētu iemācīt angļu valodu. Vai ir kādam pieredze šajā jautājumā?
Valodu STEIDZAMI nevar iemācīties. Mācoties ar kursu/privātstundu palīdzību, jārēķinās ar vairākiem gadiem. Tie, kas to nesaprot, pēc mēneša garas apmācības sāk vainot skolotāju, ka neko nevar iemācīt. Arī valodas dabiskajā vidē uzturoties paiet vairāki mēneši lai iemācītos. Diemžēl tādu, kas pēc līdzīgas metodes kā māca braukt lāčiem ar velosipēdu, mācītu angļu valodu, es nezinu :(( Tā jau labprāt palīdzētu.. :) Iemācīt nevar, ja negrib iemācīties. Nu, man ir pieredze. Ļoti pozitīva - mani audzēkņi ir sekmīgi nolikuši IELTS un citus svarīgus testus. Esmu mācījusi jauniešus, kuriem dzimtā ir latviešu, krievu, lietuviešu, spāņu un poļu valoda. Ā, pat arābu. Un?
Valodas mācīšana/apgūšana ir prece un pakalpojums brīvajā tirgū. Ar visām no tā izrietošajām sekām.
Ar privātskolotājiem pieredzes nav, jo mācījos skolā un pēc tam tikai natūrā runājot, taču ieteikums paralēli mācībām pie skolotāja arī sameklēt ikdienas saskari ar valodu. Vislabāk, protams, ja ir kāds, ar ko runāties angliski, bet, ja tādu iespēju nav, tad vismaz filmas skatīties, raidījumus, grāmatas lasīt angliski. Zinu sievieti, kas saņēma vēstules no Zviedrijas zviedriski un tulkojot tās vien jau šo to iemācījās. Atpakaļ gan rakstīja angliski. ··· Angļu valoda: Angļu valodas privātskolotājs lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
pashmaaciiba kopaa ar pielietoshanu Valodu skola - Mirte, pasniedzēja Lolita. Vecrīga :D Ļoti patika RBS Skolas ielā. Vai ir tādi, kur var apgūt arī sarunvalodu? Apnikuši tie gramatikas vokābulāri. ··· Angļu valoda: Angļu valodas kursi Rīgā! ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Angļu valoda - audioapmācība (1)
Nevaru atrast i-netā audioapmācibu angļu valodai.Varbūt var lūgt palīdzību...
http://www.goethe-verlag.com/book2/LV/
ceru,sapratīsi,kur jāspiež lai lejuplādētu :)
··· Angļu valoda: Angļu valoda - audioapmācība lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Pūpoli angļu valodā (7)
Jaaraxta sacerējums anglu valodā par Lieldienām, bet nekā nesanāk angliski pārtulkot vārdu pūpoli, kāds zina kā būs?
Pliks ketkins ir spurdze nevis pūpols, pūpolam vajag to willow kabināt klāt. Catkins ? Tilde rāda, ka "willow-catkins" vai "pussy willows" pūpoli - (pussy-)willow pūpolsvētdiena - bazn. - Palm Sunday

pūpolzars - willow- branch
catkin - pūpols ( tas bumbulis)
(pussy) willow - pats koks/krūms
··· Angļu valoda: Pūpoli angļu valodā lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kā iemācīties angļu valodu??? (27)
Kā iemācīties to sasodīto angleni!? Kaut kādu primitīvu sarunvalodu zinu- katrs teikums jādomā 10 sekundes... Šobrīd eju jau kuros kārtējajos kursos. Man te daudzi iesaka- skaties filmas angliski! Bet ar tām filmām ir ...
1)stingri ievērot vārdu kārtību teikumā;
2)nekad necenties burtiski tulkot;
3)vārdiņi ir jāmācās,neiecikoljoties uz vienu nozīmi,jo vienam vārdam ir vairākas nozīmes-saucamie karstie darbības vārdi,kā-do,have,keep,make,keep,get....u.t.t.,jo darbības vārds,arī īpašības vārds ar prepozīciju kopā maina nozīmi,piemēram,get-nozīme viena,get out-cita(slinkums tulkot)-PIEDOD!;
laiki ir jāievēro....daudz būtu ko teikt par šo tēmu!
tehniku kā mācies vārdiņus izstrādā pats,
papēti saitu_www.agendaweb.org-vari pavingrināties....
1. Skatīties ziņas - gan BBC, gan CNN diktoriem ir perfekta dikcija un runas ātrums piespiedīs piemēroties reālajam komunikācijas ātrumam, ne 10 sek. teikuma izdomāšanai.

2. Ja izdodas sadabūt, kā jau augstāk rakstīja, skatīties visādas intersējošas dokumentālās filmas.

3. Lasīt sev aizraujošu literatūru (analogu, ko latviski pa nakti var izraut cauri).

4. Dzīvā komunikācija, internetā ir miljons iespēju, ja dabā nav nevienas. Gan sarakste, gan sarunas.

Priekš filmām, gan āmurkāņu, gan britu, vajag tomēr nelielu iepriekšsagatavotību, tur gan dikcija ne tā, gan slengs, gan ātrums.
Tā arī ir,par tām filmām,tikai sākumā ar multenēm jāsāk,atceries bērnību un krievu valodu!:) mani bērni mācījas no dziesmām. Nokačā mīļākās dziesmas, pēc tam atrod guglē tekstus - un tikmēr dzied līdz, kamēr iemācās. Apkārtējiem - ļoti lielu pacietību vajag. Nokačā no torrentiem mācību kursus ar video pielikumiem, būs ne tikai skaņa, bet bilde, arī jotubē ir daudz dažādu mācību kursu, man tas pats visu mūžu mācos angleni, bet iemācīties nevaru, laikam esmu atsaldēcs urlācs :) ··· Angļu valoda: Kā iemācīties angļu ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Angļu valodas pašmācība internetā (bezmaksas) (7)
Kādos bezmaksas web saitos pašmācībā var mācīties angļu valodu? Varbūt kāds vai kāda var pamest man kāroto un meklēto info!:)
vēl jau ir programmas. educationware saucas. maaciities var skatoties online filmas anglju valodaa, it iipashi, ja taam ir subtitri anglju vai citaa valodaa.
Vai arii tulkojot dziesmu vaardus.
Bet, ja valodu nav kur lietot, tad jeegas maaciities nav, jo, ja neskatiisies augstaak mineetaas filmas trenninja noluukos, tad aatri viss aizmirsiies.
epidem.ru zeke.ru utt Novēlu veiksmi un pacietību:))
http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/general/

http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/index.shtml

un vārdnīca
http://dictionary.cambridge.org/
http://www.liis.lv/eng_learn/ ··· Angļu valoda: Angļu valodas pašmācība ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu